-
Content Count
17 -
Joined
-
Last visited
About 2FAST4U
-
Rank
Il Nuovo
- Birthday 05/16/1988
Contact Methods
-
Website URL
https://www.facebook.com/runic.jovan
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Novi Sad
Previous Fields
-
Garage
Fiat Bravo 1.4 12v 97
Recent Profile Visitors
-
Da i ja malo oživim temu. Imao sam problem sa zadnjom prskalicom, kao i većina, gura, zuji, malo curne i to je sve. Čačkaj iglom, bacaj magije, ma ništa... Zasučem rukave i krenem, ne od posude, ne od ventila, relea, osigurača i sl...već od nazad, od prskalice i creva u krovu tj. spoju kod 5 vrata. I imam šta da vidim!
-
Fiat Grande Punto - problemi sa centralnom bravom
2FAST4U replied to mig's topic in Grande Punto/Linea
Lep vikend, ja slobodan i ajmo u akciju! Kao što sam i predpostavio! Problem je bio u instalacijama u samom crevu tj gumi od džeka vrata do samih vrata! Neko je to nekada čeprkao i loše odradio, pa sam ja sve polako povezao novim žicama i lepo izolovao, spakovao, vratio. Naravno, sada sve radi bez greške! Usput sam video da su mi zvučnici produvali, pocepali se, tako da i to će se rešavati! NEMOJTE DA VAM NEKO UZIMA 100e i KAO MENJA CENTRALU I SL...!!! -
-
Fiat Grande Punto - problemi sa centralnom bravom
2FAST4U replied to mig's topic in Grande Punto/Linea
Meni se dešava isti problem...Pre dva meseca je počeo da zaključava sva vrata OSIM vozačevih,i obrnuto, otključa sva vrata a vozačeva ostaju zaključana, pa moram baš ključem da dovršim radnju direkt u bravu (skakavac). Ono što ja mislim, ali nemam nikako vremena da proverim, jeste da je problem u žicama u vratima, tj u onoj gumi (bužiru) da su prekinute, jer realno najviše se koriste vozačeva vrata. Vidim da niko nije našao rešenje, i konkretno rekao, ali nema logike da je centrala ili ključ i sl. a da sva vrata rade a samo zezaju vozačeva. -
Grande Punto 1.3 mjet
2FAST4U replied to 2FAST4U's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
Evo da se javim... Uzet je prednji branik, jako retka varijanta, pragovi i kačket, tako da to je sledeće što se sprema za novu letnju sezonu... Moguće, iako je to juče bilo davno juče... -
Grande Punto 1.3 mjet
2FAST4U replied to 2FAST4U's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
Evo me opet posle nekog vremena, za pola godine od kako se družimo, prešao sam 10.000km i imam samo reči hvale! Malo smo se i častili - zamena štopaljki GP EVO - meni lično mnooogo lepa promena. -
-
-
-
Grande Punto 1.3 mjet
2FAST4U replied to 2FAST4U's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
@silenci Hvala drug, nadam se da će prijatelj isto tako da ga čuva i održava. GP je odličan i ja sam prezadovoljan kako ide, i naravno biće pažen i čuvan, ništa manje od Brava. -
-
Grande Punto 1.3 mjet
2FAST4U replied to 2FAST4U's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
@silenci Nije tajna, bravo sam prodao za 1200e, nije išao na oglas i sva ta smaranja sa ljudima koji bi džabe da ga dobiju...prodao sam ga prijatelju, tako da ću ga viđati u budućnosti... Hteo sam i ja da ga ostavim, jer je bio perfektan, ali ipak ne mogu dve registracije i sve ostalo x2, a devojci ne treba auto...tkd... 75hp je motor, taj slabiji, provereni, bez zamajca, dpfa. @neshaoct Svi pljuju taj 1.4 12v motor, i ok, svako ima pravo na mišljenje, iskustvo i sl... ali ja stvarno nemam zamerki na taj motor i generalno auto koji je tih godina... Išao sa njim i na mora i na planine, sit se navozao i nauživao, ne kažem da nisam uložio jako puno i para i ljubavi u njega, ali sve je bilo estetske prirode, osim redovnih servisa, malih i velikog i potrošnih stvari, na kolima nije ništa rađeno... Izgleda da sam ima sreće kad sam ga uzimao. Ne žalim, svakako je to i bio cilj, noviji, bezbedniji, bolji, 5v. -
Grande Punto 1.3 mjet
2FAST4U replied to 2FAST4U's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
Hvala druže! Gume su 205 40 R17, jeste da fabrički ide 205 45 R17 ali ok. Nije velika razlika u vožnji u odnosu na R15 kako sam mislio da će biti, takođe potrošnja se nije promenila, a i ako jeste, onda je neznatno. Odlično leži u krivinama i nema onog naginjanja, malo je "teži" na volanu, ali to je sve zbog velike površine guma na asfaltu, na rupe je alergičan, pokupio sam jednu, to je puklo kao da sam ostao bez točka, ali sve je ipak ok! -
Pozdrav svima, pre oko 2 meseca mog Fiata Bravo 1.4 12v iz 1997, zamenio je Grande Punto 1.3 mjet 2008 godište. Bravo je bio kao deo mene, kad sam ga prodao kao da su mi ruku uzeli... Inače rekao sam da nikada dizela neću kupiti, ali eto, ljudi se menjaju. Autom sam zadovoljan, da ne kažem prezadovoljan, uredan maksimalno, utegnut, servisi odrađeni, pre nego što sam ga uzeo, odrađen je lanac (da kažem veliki servis) a ja sam mu odmah odradio mali... Odmah sam se bacio na felne i sređivanje kočionih klešta i doboša... Evo malo slika bivšeg Braviše i sadašnjeg Grandiše
-
-
Fiat Brava 1.4 12v - problem sa paljenjem
2FAST4U replied to edvard81's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
Ja sam rešio moj problem, naime bio je problem u rotoru anlasera,ne u bravici, automatu i sl... Pošto anlaser ima 3 četkice, 2 plusa i jedan minus, kada se rotor namesti tako da parče koje je na rotoru falilo, poklopi se sa minus četkicom, nema šanse da zatvori kolo i da zavergla. Sve je drugo bilo ispravno, čak šta više sve je novo. Lepo da kontakt ali ne vergla,mrtav...na gurku bez problema na metar upali...ali eto. Rasturiti anlaser i sve proveriti, pa polako. Ne mora se odmah trčati kod majstora, polako šraf po šraf. Sad pali i kreše kao blesav, ma koja temperatura da je u pitanju, nisam imao problema, a zvuk paljenja je postao kao da je auto iz salona sa 0km... -
Prelepe su, pratim ih po oglasima od kad ih prodaješ, a ima već neko vreme, da ne kažem duže... Sad bi ih uzeo, samo da mi je tih 20 000
-
Imam nove letnje, pa zbog toga, ako se predomisliš, javi se.
-
Cena bez guma? Eventualno zamena za auto mp3 plejer uz doplatu?
-
Na prodaju mp3 player Panasonic CQ-C1465N u odličnom i potpuno ispravnom stanju. Uređaj poseduje sledeće karakteristike: CD-R/CD-RW Playback MP3 Playback CD Text Display Black LCD Illumination Red Button Illumination Detachable Faceplate 4x 50W High Power Front Aux Input Optional Remote Control 18FM & 6MW(LW) Station Presets Uređaj je do malo pre svirao u mojim kolima, ali je zamenjen novim i jačim plejerom, pa je iz tog razloga na prodaji. Cena na oglasu je 30e, za članove može za 3000 dinara zbog eventualne poštarine, inače plejer se nalazi u Novom Sadu. Srećna kupovina drugari
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
