svemirko
Members-
Content Count
48 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by svemirko
-
naleteo na granu danas slucajno.moze lock
-
User Manual-i i dijagnosticki podaci za Fiat/Lancia automobile
svemirko replied to the_reaper's topic in Uradi sam
jel ima sta za mene? -
aktuelno!
-
matori nije mono point, karb je.
-
imas na nbg-u posle kidija otpad.juce sam bio i imaju barem 15 tipkica
-
ajmo ljudi,dobio sam 5 brojeva i nema niko ili ima ali je bezobrazan.
-
prodajem felne iz naslova 5,5j 4x98 r14 felne u dobrom stanju.cena 60 eura (mogao sam da stavim i 100 pa da spustim) fiksno! idu bez guma posto su rezervisane 063/71-77-007 mirko evo slika: ova izgleda kao da je kriva ali uzivo to nisam primetio, a ni da baca u voznji
-
lezi ispod kola i pogledaj dal ti se nije zalepila neka kesa za auspuh,pregledaj i ostale delove (izduvna grana npr)koji se greju da nije nesto palo na njih. to je za pocetak pozz
-
ajmo ljudi,treba mi ovo.imam ponudu sa sve diznama ali mi je to preskupo! ako je ista na jos nekom modelu vikajte
-
prijatelju pa ti imas moje felne :)jel ti fali jedna centralna matica za felne?inace sam ja te felne vozio sa distancom od 2cm i super je izgledalo.
-
cestitam!!! da nisi sinoc prosao pored inter-kontinentala?prozujala neka lepa 132-ka
-
aktuelno! ovakvu granu trazim, vise njih mi nudilo onu zakrivljenu
-
koliko se secam on ima izduvnu a ne usisnu. i dalje aktuelno
-
kupujem granu od gore pomenutog modela ili nekog drugog koji nosi istu.dizne mi nisu potrebne tako da moze i gola,cak i bez leptira. ko nije upucen evo slike. ponude iskljucivo na mob! 063/71-77-007
-
daj mi broj telefona na pp
-
moze odvojeno bregaste?da nemas neku remenicu radilice?
-
pa i nisam preterano zadovoljan,jeste dosta mirniji ali opet hoce da varira po 500 obrtaja.za vikend cu da pogledam davac polozaja leptira i njegovu vrednost,probacu i da smanjim ler na srafu na usisnoj. javljam sta sam uradio
-
hvala tomo, probacu danas ta to uradim.
-
sinoc sam zamenio dizne,oprao intercooler(bio prljav),totegao sve selne na crevima i uspeo da nadjem kvar. uspeo sam da nadjem pokidano crevce koje ide do neke crne kutijice(izgleda da je to taj MAP senzor) i zamenio ga. komutator ipak nije problem a i sam sam se nadao da je on auto je konacno poceo da sljaka i ide odlicno,ali samo dok se nije zagrejao.sad imam problem sa lerom koji mi varira od 900 do 2000 obrtaja.znam da je to neki ventil step,sup,ler ili kako iz vec zovu,samo sto trebam da ga nadjem.moze li neko da mi sad pomogne? ispravite me ako gresim?
-
promenicu dizne za pocetak zato sto je neko stavio tri razlicite(mislim nisu iste boje) malopre sam primetio.pojma nemam koja je fabricka oznaka komutatora posto ga je neko ukrao pa ako imas info ti ifo koji ide javi. nadam se samo da nije vrisnuo ecu daj prijatelju broj modula ako znas kablove bih ionako promenio,sigurno su losi.mislim da oni ne mogu toliko da mu naskode,ipak na leru naliva sa corbom tako da oni nisu sigurno jedini problem
-
auto je 1991 radi se o motoru 1.6 hf turbo 130ks auto nije paljen oko godinu dana i neko mu je pocupao (ukrao) komutator, kablove za svecice i kablove od davaca polozaja na razvodniku. skinuo sam neku semu i sve lepo povezao, auto je upalio na pola kljuca ali se javio problem prilikom naglog dodavanja gasa (u toku voznje) auto pocinje da puca na auspuh kao LUD. znaci prave male eksplozije. ako se gas daje postepeno situacija je dosta bolja ali i dalje nece preko 4500 rpm. na leru auto solidno prima gas (kako god ga dali,naglo ili polako) ali opet nece u obrtaje i pocinje da puca. Primetio sam da na leru ne radi najbolje a i da ga naliva posteno sa gorivom. komutator sam stavio od lancie theme turbo koja ima dva ovakva komutatora. pomerao sam razvodnik i davac polozaja leptira gasa ali bez bitnijih promena. pomagajte ljudi, odakle da krenem?
-
Fiat Argenta 120 ie
svemirko replied to svemirko's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
auuuuuuuuu, sad sam se smorio,znaci mrka kapa.ondak cu da pravim od obicnog lima. -
Fiat Argenta 120 ie
svemirko replied to svemirko's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
pa ne znam sta da ti kazem. to je starija ali je jedna od boljih serija. ima ekran sa onim svim silnim simulacijama i po meni cak i previse stelovanja zvuka. neki filteri,cuda-muda.2x stereo izlaz za pojacala + jos jedan stereo izlaz za wufer koji opet ima zasebno stelovanje i filtere. cena ide oko 30-40-50 eura,bez obzira sto je kasetas.ipak je to made in japan -nabavljeno i pioneer pojacalo iz 90-ih. -trenutno se dogovaram sa komsijom koji radi u firmi za rashladne vitrine da mi sajtne i podsajtne napravi od prohroma.jel mi to pametno ? -
Fiat Argenta 120 ie
svemirko replied to svemirko's topic in Predstavljanje automobila članova foruma
evo malo da osvezim temu auto je trenutno rasklopljen i radovi polako napreduju,mozda i previse polako limarija- zamenjeni su zadnji rubovi,zakrpljena rupa na krovu od antene,zakrpljeni stubovi,pojacani kraci sasije i sva mesta gde se auto bukvalno pokidao.zamenjeno parce zadnjeg veznog lima koje je moralo da se pravi jer ga nema nigde u valjanom stanju..uradjen novi izduv fi55 od napred do pozadi sve prohrom sem srednjeg lonaca.nabavljene neke lajsnice.pod znakom pitanja su sajtne i mesta za dizalicu,jos ne znam sta cu sa tim posto su na par mesta otvorile rupice. trap- zamenjena sva 4 amortizera(nisu org ali nema se para,bice) i auto spusten pozadi za jos 2 cm,zamenjene prednje kugle. motor- nabavljen je 2.0 turbo 16v motor sa sve instalacijom,nabavljeni delovi za osvezenje motora,skupljeni delovi za prepravku prilikom ubacivanja ovog motora u auto,iskopani kanali na glavi... sitnice-nabavljen jos jedan par optike za farove(golf 5),kupljena elektricna antena (bosch autojet),radio kasetofon(pioneer keh-p8900R)+cd sarzer,8 zvucnika.nabavljeni i zadnji podizaci stakala. trenutno cupkam u mestu jer vise nemam para a i sve manje vremena mi ostaje.auto treba pripremiti i ofarbati a onda sledi pakovanje svega ovoga sto sam naveo.u celom poslu ovo pakovanje je najsladje slike cu da okacim za koji dan ako je jos nekom interesantan ovaj auto pozz -
auto je bombona,srecno u sredjivanju!!!
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
