Jump to content
Goran

danijel55

Members
  • Content Count

    3710
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danijel55

  1. Tacno!Pritisak i ja iskljucivo po tabeli.Price starih vulkanizera r17 na toliko,r18 na toliko itd. su odavno pale u vodu,jer ima more auta koje koriste istu dimenziju. Bas su lepo ispucale za godinu dana.
  2. Pazaren i zimski set.Idemo za broj manje felne i kombinaciju guma po kojoj ce auto dobiti jos na udobnosti. Felne oprane i ceka se lose vreme.Taman da se proba udarni zavrtac iz linde
  3. Ima,ima..Elem imao sam peh sa gumom,kupio drugu i od tada na 80-90kmh volan trese bas blago levo-desno. I kaze vulkanizer doteraj.Nakon treceg okretanja gume,nasao je pristojan balans.Vibracije eliminisane.
  4. Kad je sve ok,npr dizne i dpf ce biti ok. Daily 3.0,600k km,nikad nista pipano oko dpf-a.
  5. Mislim da je čišćenje dpf-a bacanje para bez ikakvog efekta. Tesko da je nagnjeceno crevo tecnosti vetrobrana,jer je boca skroz desno. Nadam se da nije slucaj kod tebe,al to sto je ulje na max ne znaci da ne kaplje nigde. Meni na E46 je otisao dihtung poklopca motora ,da je i pored sushpleha ostavljao trag ulja u garaži na betonu, a ulje je bilo na max 2000km,posle toga je rešeno sve.
  6. Iz par prica iz prve ruke,svi kazu da je kvalitet izrade audia daleko bolji od skode. Mahom se zale na zvucnu izolaciju skode superb,posebno na zvuk kada se naleti na kemencice na putu.
  7. Radovi izmedju KV i Vrnjacke Banje.Normalna deonica preko Vrbe,Podunavaca i Novog sela je zatvorena od 07-17h narednih 30 dana. Ide se preko Vitanovaca pa do Ugraljeva i to bas sporo posto teretnjaci i autobusi idu takodje,a put je uzan za njih.
  8. Od veceg zla uvek biraj manje Steta je najmanja moguca,mislim jedino da nista nije bilo.
  9. Upravo taj put.Tacno se desilo kad se ide iz pravca AR predje se onaj uzan mostic i prodje onaj mali kamenolom sa leve strane,odmah posle njega prva jaca krivina u desno.Deonica jeste jako nezgodna,usko je,put je los i kao slag na tortu vrlo klizav.Sada iskreno nisam siguran sta je vozacu kade u glavi, jer da mu je naleteo kamion u susret bio bi bas dobar udes.
  10. Ne znam za vas,ali kod mene letnja guma mora da bude iskljucivo samo linijska sara.Ubedljivo se ta guma ponasa najbolje po vrelim danima i po motanju u mestu nema nikakvog skripanja i cvilenja.
  11. Shit happend. Jucerasnji peh na putu izmedju Vince i Arandjelovca. Desilo se da kolega koji vozi kadu sece krivinu,pa je bilo ili se sudariti ili sici pored puta,al posto je ivica asvalta bila vrlo visoka stradao je bok gume.Naravno da se kolega nije zaustavio.Elem mozda bolje i ovako,nego da me je jos ocesao i pobegao.
  12. Nece sigurno naci jeftinijeg majstora u Bg-u od nasih lokalnih.
  13. Imaju dva opasna dobra i korektna majstora u GM i ČA.
  14. Imas dva vrhunska majstora u blizini.Obadvojica se isto zovu
  15. Kolega je vozio letnje i zimske triangle na f10 190ks,presao sa oba seta po 30k km i kaze da je prezadovoljan. Za sneg ih dosta hvale.Za teretni program takodje bas dobra prica,naravno ne kao premium brend ,ali zato je i cena jeftina. To su neka tudja iskustva.Ja sam hteo bas za zimu da ih pazarim ,ali su svuda su bile rasprodate.
  16. Recimo viking letnja guma je bolja od savine uhp2,a jeftinija je. Probane u dimenziji 225 45 R17 i 245 45 R18.
  17. Tigar wintera nova sara mi je ok,ali uhp letnja uzass!
  18. Od budzet varijanti uzeo bih triangle bez razmisljanja,ali jako tesko ih je naci. Svi imaju pohvale za njih ,kako za putnicke ,tako i za teretne.

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...