-
Content Count
3710 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by danijel55
-
Tacno!Pritisak i ja iskljucivo po tabeli.Price starih vulkanizera r17 na toliko,r18 na toliko itd. su odavno pale u vodu,jer ima more auta koje koriste istu dimenziju. Bas su lepo ispucale za godinu dana.
-
-
Pazaren i zimski set.Idemo za broj manje felne i kombinaciju guma po kojoj ce auto dobiti jos na udobnosti. Felne oprane i ceka se lose vreme.Taman da se proba udarni zavrtac iz linde
-
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Ima,ima..Elem imao sam peh sa gumom,kupio drugu i od tada na 80-90kmh volan trese bas blago levo-desno. I kaze vulkanizer doteraj.Nakon treceg okretanja gume,nasao je pristojan balans.Vibracije eliminisane. -
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
Kad je sve ok,npr dizne i dpf ce biti ok. Daily 3.0,600k km,nikad nista pipano oko dpf-a. -
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
Mislim da je čišćenje dpf-a bacanje para bez ikakvog efekta. Tesko da je nagnjeceno crevo tecnosti vetrobrana,jer je boca skroz desno. Nadam se da nije slucaj kod tebe,al to sto je ulje na max ne znaci da ne kaplje nigde. Meni na E46 je otisao dihtung poklopca motora ,da je i pored sushpleha ostavljao trag ulja u garaži na betonu, a ulje je bilo na max 2000km,posle toga je rešeno sve. -
Iz par prica iz prve ruke,svi kazu da je kvalitet izrade audia daleko bolji od skode. Mahom se zale na zvucnu izolaciju skode superb,posebno na zvuk kada se naleti na kemencice na putu.
-
Stanje na putevima
danijel55 replied to kolega.jankovic's topic in Bezbednost u saobraćaju, propisi, zakoni
Radovi izmedju KV i Vrnjacke Banje.Normalna deonica preko Vrbe,Podunavaca i Novog sela je zatvorena od 07-17h narednih 30 dana. Ide se preko Vitanovaca pa do Ugraljeva i to bas sporo posto teretnjaci i autobusi idu takodje,a put je uzan za njih. -
Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa
danijel55 replied to zaki's topic in Zanimljivi video klipovi, fotografije...
Opis+slike=stajace na oglasima dugo,dugo. -
Od veceg zla uvek biraj manje Steta je najmanja moguca,mislim jedino da nista nije bilo.
-
Upravo taj put.Tacno se desilo kad se ide iz pravca AR predje se onaj uzan mostic i prodje onaj mali kamenolom sa leve strane,odmah posle njega prva jaca krivina u desno.Deonica jeste jako nezgodna,usko je,put je los i kao slag na tortu vrlo klizav.Sada iskreno nisam siguran sta je vozacu kade u glavi, jer da mu je naleteo kamion u susret bio bi bas dobar udes.
-
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Ne znam za vas,ali kod mene letnja guma mora da bude iskljucivo samo linijska sara.Ubedljivo se ta guma ponasa najbolje po vrelim danima i po motanju u mestu nema nikakvog skripanja i cvilenja. -
Kolika vam je potrošnja goriva?
danijel55 replied to obelix's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Kako gledas potrosnju na svakih 15km? -
Shit happend. Jucerasnji peh na putu izmedju Vince i Arandjelovca. Desilo se da kolega koji vozi kadu sece krivinu,pa je bilo ili se sudariti ili sici pored puta,al posto je ivica asvalta bila vrlo visoka stradao je bok gume.Naravno da se kolega nije zaustavio.Elem mozda bolje i ovako,nego da me je jos ocesao i pobegao.
-
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
Nece sigurno naci jeftinijeg majstora u Bg-u od nasih lokalnih. -
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
@dellas Dejan Matke i Dejan Markovic -
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
Imaju dva opasna dobra i korektna majstora u GM i ČA. -
BMW Airlines - F10 ///M550d
danijel55 replied to vilota032's topic in Automobili izvan Fiat Grupacije
Imas dva vrhunska majstora u blizini.Obadvojica se isto zovu -
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Kolega je vozio letnje i zimske triangle na f10 190ks,presao sa oba seta po 30k km i kaze da je prezadovoljan. Za sneg ih dosta hvale.Za teretni program takodje bas dobra prica,naravno ne kao premium brend ,ali zato je i cena jeftina. To su neka tudja iskustva.Ja sam hteo bas za zimu da ih pazarim ,ali su svuda su bile rasprodate. -
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Recimo viking letnja guma je bolja od savine uhp2,a jeftinija je. Probane u dimenziji 225 45 R17 i 245 45 R18. -
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Tigar wintera nova sara mi je ok,ali uhp letnja uzass! -
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Od budzet varijanti uzeo bih triangle bez razmisljanja,ali jako tesko ih je naci. Svi imaju pohvale za njih ,kako za putnicke ,tako i za teretne. -
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
danijel55 replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
Prodaju se u kemoipexu vec uveliko
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
