-
Content Count
14196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
147
Reputation Activity
-
-
neshtry got a reaction from nemanja84bg in Vicevi 120%
Na mobilni se javlja dečji glasić i šapatom upita:
- Tko je ?
- Jesu li mama i tata kod kuće?
Jesu - odgovori šapćući dečji glasić
A gde su, trebam ih?
Na tavanu - šapće glasić
A kada će sići sa tavana ?
Svaki čas - šapne glasić
Dobro, onda ću nazvati za pet minuta.
Nakon pet minuta na mobitel opet se javi isti dečji glasić koji opet šapuće.
- Jesu li mama i tata sišli sa tavana ?
Jesu - šapuće diete - sada su u podrumu!
- A kad će doći iz podruma ?
Svaki čas - opet šapće dete
Dobro, nazvati ću za pet minuta.
Za pet minuta na telefon ponovo se javlja isti glasić koji šapuće.
- Jesu se vratili mama i tata iz podruma.
- Jesu - šapuće glasić - sada su u dvorištu.
Pa dovraga, što to rade tvoji roditelji trčeći po celoj kući - upita sada već ljutiti glas.
- Traže mene, a ja sam sa mobilnim u ormaru -odgovori šapatom dečak.....
-
neshtry got a reaction from Dzimbo in Vicevi 120%
Na mobilni se javlja dečji glasić i šapatom upita:
- Tko je ?
- Jesu li mama i tata kod kuće?
Jesu - odgovori šapćući dečji glasić
A gde su, trebam ih?
Na tavanu - šapće glasić
A kada će sići sa tavana ?
Svaki čas - šapne glasić
Dobro, onda ću nazvati za pet minuta.
Nakon pet minuta na mobitel opet se javi isti dečji glasić koji opet šapuće.
- Jesu li mama i tata sišli sa tavana ?
Jesu - šapuće diete - sada su u podrumu!
- A kad će doći iz podruma ?
Svaki čas - opet šapće dete
Dobro, nazvati ću za pet minuta.
Za pet minuta na telefon ponovo se javlja isti glasić koji šapuće.
- Jesu se vratili mama i tata iz podruma.
- Jesu - šapuće glasić - sada su u dvorištu.
Pa dovraga, što to rade tvoji roditelji trčeći po celoj kući - upita sada već ljutiti glas.
- Traže mene, a ja sam sa mobilnim u ormaru -odgovori šapatom dečak.....
-
neshtry got a reaction from MiloshBg in Vicevi 120%
Na mobilni se javlja dečji glasić i šapatom upita:
- Tko je ?
- Jesu li mama i tata kod kuće?
Jesu - odgovori šapćući dečji glasić
A gde su, trebam ih?
Na tavanu - šapće glasić
A kada će sići sa tavana ?
Svaki čas - šapne glasić
Dobro, onda ću nazvati za pet minuta.
Nakon pet minuta na mobitel opet se javi isti dečji glasić koji opet šapuće.
- Jesu li mama i tata sišli sa tavana ?
Jesu - šapuće diete - sada su u podrumu!
- A kad će doći iz podruma ?
Svaki čas - opet šapće dete
Dobro, nazvati ću za pet minuta.
Za pet minuta na telefon ponovo se javlja isti glasić koji šapuće.
- Jesu se vratili mama i tata iz podruma.
- Jesu - šapuće glasić - sada su u dvorištu.
Pa dovraga, što to rade tvoji roditelji trčeći po celoj kući - upita sada već ljutiti glas.
- Traže mene, a ja sam sa mobilnim u ormaru -odgovori šapatom dečak.....
-
neshtry got a reaction from Grafit in Vicevi 120%
Na mobilni se javlja dečji glasić i šapatom upita:
- Tko je ?
- Jesu li mama i tata kod kuće?
Jesu - odgovori šapćući dečji glasić
A gde su, trebam ih?
Na tavanu - šapće glasić
A kada će sići sa tavana ?
Svaki čas - šapne glasić
Dobro, onda ću nazvati za pet minuta.
Nakon pet minuta na mobitel opet se javi isti dečji glasić koji opet šapuće.
- Jesu li mama i tata sišli sa tavana ?
Jesu - šapuće diete - sada su u podrumu!
- A kad će doći iz podruma ?
Svaki čas - opet šapće dete
Dobro, nazvati ću za pet minuta.
Za pet minuta na telefon ponovo se javlja isti glasić koji šapuće.
- Jesu se vratili mama i tata iz podruma.
- Jesu - šapuće glasić - sada su u dvorištu.
Pa dovraga, što to rade tvoji roditelji trčeći po celoj kući - upita sada već ljutiti glas.
- Traže mene, a ja sam sa mobilnim u ormaru -odgovori šapatom dečak.....
-
neshtry got a reaction from sokratbg in Vicevi 120%
Na mobilni se javlja dečji glasić i šapatom upita:
- Tko je ?
- Jesu li mama i tata kod kuće?
Jesu - odgovori šapćući dečji glasić
A gde su, trebam ih?
Na tavanu - šapće glasić
A kada će sići sa tavana ?
Svaki čas - šapne glasić
Dobro, onda ću nazvati za pet minuta.
Nakon pet minuta na mobitel opet se javi isti dečji glasić koji opet šapuće.
- Jesu li mama i tata sišli sa tavana ?
Jesu - šapuće diete - sada su u podrumu!
- A kad će doći iz podruma ?
Svaki čas - opet šapće dete
Dobro, nazvati ću za pet minuta.
Za pet minuta na telefon ponovo se javlja isti glasić koji šapuće.
- Jesu se vratili mama i tata iz podruma.
- Jesu - šapuće glasić - sada su u dvorištu.
Pa dovraga, što to rade tvoji roditelji trčeći po celoj kući - upita sada već ljutiti glas.
- Traže mene, a ja sam sa mobilnim u ormaru -odgovori šapatom dečak.....
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
