-
Content Count
14196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
147
Reputation Activity
-
neshtry reacted to Martin in Fiat Marea St.Moritz 1.9 diZLO
Nije valjda, al fiat jbg....oće spadne zbog torqa.
-
neshtry reacted to Djuk85 in Marengo 1.9TD by Djuk
Inace nisam dugo predstavljao auto,jer ne znam nikad da li cu taj automobil voziti 6 meseci ili 6 godina
Ali eto ,ovo jutro sam slobodan,pa reko da malo ubijem vreme
A i kakav je to drug-clan foruma kad nije predstavio auto...
A i da ne spamujem ljudima teme svakodnevno moji problemima...
Fiat Marengo 1.9TD 100 konjica
1998 godiste
Kad sam kupovao auto nisam bio upucen u Italijanske motore,jos manje u dizele inace bi verovatno trazio jtd.
Ali se nisam ni pokajao jer rezervar svasta trpi .
Limariski je odlican,ima par tackica normalno ali nema korozije nigde...
Maksimalno utegnut i kocnice sredjene.
I na pun rezervar goriva trosi 800 grama ulja
Verovatno je brisajuca karika zapekla posto auto pali i radi najnormalnije i na jakom minusu ali mi se ne otvara motor nesto,prosli sam otvarao i to kad krene posle nema kraja...a i mozda u medjuvremenu dodje nesto drugo
Auto kao auto mi je bas legao lepo,moguce da cu se i u buducnosti drzati Italijanskih automobila ali se kod mene nikad ne zna
-
neshtry reacted to Irena HGT in Renault Kadjar / Renault Austral
Snimljen Renault Kadjar facelift
Renault je nedavno počeo sa testiranjem prototipa unapređenog Kadjar krosovera, a sudeći po kamuflaži, novo vozilo će dobiti osveženje u predelu prednjeg i zadnjeg dela. To znači da možemo očekivati unapređene prednje i zadnje branike, nešto veću rešetku i, možda, restilizovane farove i zadnja svetla. Novi prednji branik doprineće njegovom agresivnijem izgledu, zahvaljujući većim vazdušnim otvorima. Renault bi mogao da izmeni i unutrašnjost, što i sugeriše kamuflaža unutar kabine. Očekuju se unapređen zabavno-informacioni sistem sa većim displejem, kao i najnoviji sigurnosni sistemi. Unapređeni Kadjar trebalo bi da ima iste TCe benzinske i dCi dizelske motore, uparene sa ručnim ili X-Tronic CVT automatskim menjačima. Ovo vozilo trebalo bi da se u prodaji nađe kasnije ove godine, a njegovi rivali biće Nissan Qashqai, Hyundai Tucson i Peugeot 3008.
preuzeto sa - Auto Blog
-
neshtry reacted to bit in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Malo čitah kako se na zapadu regustruju automobili, na pr u GB se na vozilo plaća taksa koja je u korelaciji sa ispustom CO2, maks negde oko 350funti na godinu za neki tenk od preko 5000cc, ali zato svaki vozač mora imati svoje osiguranje, ne osigurava se auto, nego vozač što je logički ispravno, neće auto napraviti nezgodu....
Osiguranje recimo vozača mlađih tipa 18-25g za london (razlikuje se po gradovima i oblastima) dostiže i 4500f na godinu , što je vozač stariji manje je osiguranje, za moje godine 35-45 je relativno visoko oko 2800-3600f, što živite u zabaćenijem kraju, škotska na pr, osiguranje je manje, e sada kvaka je u tome da ako imate dva, tri, četiri vozača u kući , tamo je manj problem da 1 osoba ima 5 automobila...
garant ovi naši to još ne znaju
-
neshtry reacted to VladaG9 in Fiat novi Tipo - mišljenje, iskustva, saveti
Koliko ja znam1.3 i 1.6 mjet. Po meni je elantra bolja. Nisam imao prilike da sedim u ovoj novoj niti da je probam. Ali po slikama bi mi vise odgovarala od Tipa ( Tipo sam i vozio ). Nekako mi se ta komandna tabla i volan kod tipa ne svidjaju,dok je kod Elantre sve to lepse odradjeno. A i kad je Hyundai u pitanju tu nema dileme kad je u pitanju pouzdanost.
Ako nije tajna koja je cena tipa a koja elantre?
-
neshtry reacted to Goran Zemun in P: 4 čelične felne + radkapne + 2 letnje gume za Fiat Nuova Croma
Pa Croma je GM....
-
neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
ok , provericu cene mada sam ja skroz na drugom kraju grada , bas smo daleko jedni od drugih a mile je iznad mene na 500m , ali provericu cenu za stila.
kazi mi jel to CB znaci CARBON BOOST na akumulatoru.
-
neshtry reacted to Irena HGT in Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem
Porsche video: Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem
-
neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
takva je ova moja srednja -- tatino dete ali da cacka sa tatom sve kao da je musko ............ . kola obozava. i budzenje istih ........ jbg. nije krv voda kako kazu.
-
neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama
Lako se to ustanovi,što se amortizera tiče....ja nisam mogao auto da zadržim na onim kolotrazima na autoputu...
Kada smo ga izvadili već bio pola prazan
-
neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
I treba da te ukoka kad si tako zao!
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama
Možda amortizer...
Ja sam takvo iskustvo imao sa Opel Astrom G,upao u rupu i oslabio amortizer.
-
-
neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Ako ne i na samom vrhu po kvalitetu. Pazljivo i sa zadovoljstvom biram delove za auto - kako se odrzava tako i sluzi, a u prici oko Exide sam odavno.
Korektna cena za stari accu, obicno daju 10 din/Ah, a najpovoljnije se prodje prodajom na otpadu. Mada, mala je razlika za cimanje.
-
-
neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Nadam se da se nisam pogresno izrazio , tj. nadam se da smo se razumeli. Mislio sam na zapitkivanje cesto samo priucenih prodavaca (a neretko se nailazi na takve), cast izuzecima. Ovde je toliko napisano iz iskustva ljudi, da bas dobro moze da se probere.
Exide Premium je vrhunski akumulator, nisi pogresio. Imam identican na Stilu, doduse 77Ah, 760A. Pregurao je vec cetvrtu zimu, a i dalje je na minusima palio na cvrgu.
Imao sam i prethodnika Exide Xtra+ od 75Ah, blago je oslabio posle 6 godina, a zamenio sam ga samo zato sto sam pica*zla i smaralo me padanje kazaljki pri verglanju, na debelom mrazu. Stilo je izuzetno osteljiv na pad napona, na nekom manje zahtevnom vozilu je mogao da gura sigurno jos 2-3 godine.
-
neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Ja sam u alfu stavio Exide sa gelom unutra...Evo treća godina,ali alfu slabo vozim,više vozim Punta.Pinto ima Fiam od 55
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from Trofeo in Fiat polovni delovi - Inđija
Za 4 automobila kupujem kod njih,uvek sve tip top.Neke stvari se i ne kupuju polovne.
Neke stvari ni nove nisu neke....
Uvek kocka
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]
Da, voda konstantno teče tako da je manja mogućnost grebanja laka i boje
-
neshtry got a reaction from cuore_sportivo in Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
Pa da, a vratile se rode....
-
neshtry reacted to Markobgd in Cene goriva...
56l u rezervoar i ostalo u kanister kad se već bilo blizu grane...
1,84km ili cca 113din
-
neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]
Ja perem četkom za pranje automobila
Послато са 9003X уз помоћ Тапатока
-
neshtry reacted to DRAGANCE in The ''KGT'' project 2015
situacija nije bas sjajna, mnogo ulja, rdje, masti, nastavljanih zica i creva ... bice tu posla...
malo brusilica, cetka, aksel, benzin, antirost i mnoooooogo truda
sad vec pocinje da lici na nesto i otvara nam volju za daljim poslom ....
-
-
neshtry reacted to alfini0507 in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
Ja bih se pravio blesav
