Jump to content
Goran

neshtry

Members
  • Content Count

    14196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    147

Reputation Activity

  1. Like
    neshtry reacted to Irena HGT in Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem   
    Porsche video: Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem
     
     
  2. Like
    neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    takva je ova moja srednja -- tatino dete ali da cacka sa tatom sve kao da je musko ............ . kola obozava. i budzenje istih ........ jbg. nije krv voda kako kazu.
  3. Hvala
    neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama   
    Lako se to ustanovi,što se amortizera tiče....ja nisam mogao auto da zadržim na onim kolotrazima na autoputu...
    Kada smo ga izvadili već bio pola prazan
     
  4. Haha
    neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    I treba da te ukoka kad si tako zao!

    Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока


  5. Hvala
    neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama   
    Možda amortizer...
    Ja sam takvo iskustvo imao sa Opel Astrom G,upao u rupu i oslabio amortizer.
     
  6. Like
    neshtry reacted to neshaoct in Fiat 500 / Fiat 500e   
    Autogefühl video: Test Fiat 500 Mirror
     
     
  7. Like
    neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    Ako ne i na samom vrhu po kvalitetu. Pazljivo i sa zadovoljstvom biram delove za auto - kako se odrzava tako i sluzi, a u prici oko Exide sam odavno.
    Korektna cena za stari accu, obicno daju 10 din/Ah, a najpovoljnije se prodje prodajom na otpadu. Mada, mala je razlika za cimanje.
  8. Like
    neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    EA770  .
  9. Like
    neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    Nadam se da se nisam pogresno izrazio  , tj. nadam se da smo se razumeli. Mislio sam na zapitkivanje cesto samo priucenih prodavaca (a neretko se nailazi na takve), cast izuzecima. Ovde je toliko napisano iz iskustva ljudi, da bas dobro moze da se probere.
    Exide Premium je vrhunski akumulator, nisi pogresio. Imam identican na Stilu, doduse 77Ah, 760A. Pregurao je vec cetvrtu zimu, a i dalje je na minusima palio na cvrgu.
    Imao sam i prethodnika Exide Xtra+ od 75Ah, blago je oslabio posle 6 godina, a zamenio sam ga samo zato sto sam pica*zla i smaralo me padanje kazaljki pri verglanju, na debelom mrazu. Stilo je izuzetno osteljiv na pad napona, na nekom manje zahtevnom vozilu je mogao da gura sigurno jos 2-3 godine.
  10. Like
    neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    Ja sam u alfu stavio Exide sa gelom unutra...Evo treća godina,ali alfu slabo vozim,više vozim Punta.Pinto ima Fiam od 55
     
    Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
     
     
     
     
  11. Like
    neshtry got a reaction from Trofeo in Fiat polovni delovi - Inđija   
    Za 4 automobila kupujem kod njih,uvek sve tip top.Neke stvari se i ne kupuju polovne.
    Neke stvari ni nove nisu neke....
    Uvek kocka

    Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока


  12. Like
    neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]   
    Da, voda konstantno teče tako da je manja mogućnost grebanja laka i boje

     
  13. Like
    neshtry got a reaction from cuore_sportivo in Pneumatici...letnji, zimski, iskustva   
    Pa da, a vratile se rode....

     
  14. Like
    neshtry reacted to Markobgd in Cene goriva...   
    56l u rezervoar i ostalo u kanister kad se već bilo blizu grane...
    1,84km ili cca 113din
  15. Like
    neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]   
    Ja perem četkom za pranje automobila

    Послато са 9003X уз помоћ Тапатока


  16. Like
    neshtry reacted to DRAGANCE in The ''KGT'' project 2015   
    situacija nije bas sjajna, mnogo ulja, rdje, masti, nastavljanih zica i creva ... bice tu posla...
     

     
    malo brusilica, cetka, aksel, benzin, antirost i mnoooooogo truda
     

     
    sad vec pocinje da lici na nesto i otvara nam volju za daljim poslom ....
     

  17. Like
    neshtry reacted to Trofeo in bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com   
  18. Like
    neshtry reacted to alfini0507 in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara   
    Ja bih se pravio blesav

     
  19. Like
    neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    Екста!
    Ево већ 15 минута бланем колико је добро....Ајд лепо редом сликај
     
    Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
     
     
     
     
  20. Like
    neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim   
    gotovo ............. .
     
    malo pauza pa idemo dalje.
     
     

  21. Like
    neshtry reacted to neshaoct in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara   
    Oni to gledaju kao da su samo vratili kaznu tamo gde je bila pre više godina.
    10.000 je kazna, ali u roku od 8 dana je pola, tj. 5.000...a, toliko je bila kazna za pojas pre nego su uveli da u roku od 8 dana za prekršaje može da se plati pola iznosa. 
  22. Like
    neshtry reacted to francuz69 in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara   
    I ja se slazem sa Milutincem. Vozim vec 20 godina i od pocetka sam sebe navikao da vezem pojas cim sednem u auto. Jos mi na nekoliko zadnjih automobila pisti ono go*no ako se ne vezem tako da svakako moram. Isto tako na motor ne sedam cak ni da predjem 20 m ako ne stavim kacigu. Sto se cirke tice, nekada sam cirkao i vozio. Nije mi bio problem jer sam odlicno vozio i pod gasom. Onda su me jednom nagazili, klepili po usima i uzeli dozvolu. Odtad nikada vise nisam seo za volan cirke. NIKAD. Ako sam sa zenom a bas moram da popijem ona vozi. Ako znam da idem da popijem - ne idem kolima. Ako sam kolima a nemam alternativu ili ne cirkam ili ostavim auto pa zovem taxi.
  23. Like
    neshtry reacted to Mijailović P. in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara   
    Ja volem narodnu Miliciju.


     
  24. Like
    neshtry reacted to Smireni in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara   
    Zakon i kazne nisu problem, selektivnost primene istih jeste. To se nece promeniti.
  25. Like
    neshtry reacted to coa565 in Fiat Punto mk.2 - city servo ; senzor pozicije volana   
    Zaboravih da napisem da sam samostalno resio problem. Problem jebio u hladnim lemovima releja u motoru serva i to sam resio ponovnim prelemljavanjem unutar motora serva na plocici. Nije nista komplikovano ali je neophodno da se odleme svi kablovi sa plocice i da se plocica izvadi vani. 
     

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...