-
Content Count
14196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
147
Reputation Activity
-
neshtry reacted to Irena HGT in Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem
Porsche video: Top 5 Porsche modela sa najboljim ubrzanjem
-
neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
takva je ova moja srednja -- tatino dete ali da cacka sa tatom sve kao da je musko ............ . kola obozava. i budzenje istih ........ jbg. nije krv voda kako kazu.
-
neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama
Lako se to ustanovi,što se amortizera tiče....ja nisam mogao auto da zadržim na onim kolotrazima na autoputu...
Kada smo ga izvadili već bio pola prazan
-
neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
I treba da te ukoka kad si tako zao!
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from neshaoct in Fiat Bravo 1.6 16v - nestabilan na neravninama i krivinama
Možda amortizer...
Ja sam takvo iskustvo imao sa Opel Astrom G,upao u rupu i oslabio amortizer.
-
-
neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Ako ne i na samom vrhu po kvalitetu. Pazljivo i sa zadovoljstvom biram delove za auto - kako se odrzava tako i sluzi, a u prici oko Exide sam odavno.
Korektna cena za stari accu, obicno daju 10 din/Ah, a najpovoljnije se prodje prodajom na otpadu. Mada, mala je razlika za cimanje.
-
-
neshtry reacted to Ivan in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Nadam se da se nisam pogresno izrazio , tj. nadam se da smo se razumeli. Mislio sam na zapitkivanje cesto samo priucenih prodavaca (a neretko se nailazi na takve), cast izuzecima. Ovde je toliko napisano iz iskustva ljudi, da bas dobro moze da se probere.
Exide Premium je vrhunski akumulator, nisi pogresio. Imam identican na Stilu, doduse 77Ah, 760A. Pregurao je vec cetvrtu zimu, a i dalje je na minusima palio na cvrgu.
Imao sam i prethodnika Exide Xtra+ od 75Ah, blago je oslabio posle 6 godina, a zamenio sam ga samo zato sto sam pica*zla i smaralo me padanje kazaljki pri verglanju, na debelom mrazu. Stilo je izuzetno osteljiv na pad napona, na nekom manje zahtevnom vozilu je mogao da gura sigurno jos 2-3 godine.
-
neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Ja sam u alfu stavio Exide sa gelom unutra...Evo treća godina,ali alfu slabo vozim,više vozim Punta.Pinto ima Fiam od 55
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from Trofeo in Fiat polovni delovi - Inđija
Za 4 automobila kupujem kod njih,uvek sve tip top.Neke stvari se i ne kupuju polovne.
Neke stvari ni nove nisu neke....
Uvek kocka
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]
Da, voda konstantno teče tako da je manja mogućnost grebanja laka i boje
-
neshtry got a reaction from cuore_sportivo in Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
Pa da, a vratile se rode....
-
neshtry reacted to Markobgd in Cene goriva...
56l u rezervoar i ostalo u kanister kad se već bilo blizu grane...
1,84km ili cca 113din
-
neshtry got a reaction from Djuk85 in Pravilno pranje automobila [How-To]
Ja perem četkom za pranje automobila
Послато са 9003X уз помоћ Тапатока
-
neshtry reacted to DRAGANCE in The ''KGT'' project 2015
situacija nije bas sjajna, mnogo ulja, rdje, masti, nastavljanih zica i creva ... bice tu posla...
malo brusilica, cetka, aksel, benzin, antirost i mnoooooogo truda
sad vec pocinje da lici na nesto i otvara nam volju za daljim poslom ....
-
-
neshtry reacted to alfini0507 in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
Ja bih se pravio blesav
-
neshtry got a reaction from bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
Екста!
Ево већ 15 минута бланем колико је добро....Ајд лепо редом сликај
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
-
neshtry reacted to bole-stilo.jtd in Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim
gotovo ............. .
malo pauza pa idemo dalje.
-
neshtry reacted to neshaoct in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
Oni to gledaju kao da su samo vratili kaznu tamo gde je bila pre više godina.
10.000 je kazna, ali u roku od 8 dana je pola, tj. 5.000...a, toliko je bila kazna za pojas pre nego su uveli da u roku od 8 dana za prekršaje može da se plati pola iznosa.
-
neshtry reacted to francuz69 in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
I ja se slazem sa Milutincem. Vozim vec 20 godina i od pocetka sam sebe navikao da vezem pojas cim sednem u auto. Jos mi na nekoliko zadnjih automobila pisti ono go*no ako se ne vezem tako da svakako moram. Isto tako na motor ne sedam cak ni da predjem 20 m ako ne stavim kacigu. Sto se cirke tice, nekada sam cirkao i vozio. Nije mi bio problem jer sam odlicno vozio i pod gasom. Onda su me jednom nagazili, klepili po usima i uzeli dozvolu. Odtad nikada vise nisam seo za volan cirke. NIKAD. Ako sam sa zenom a bas moram da popijem ona vozi. Ako znam da idem da popijem - ne idem kolima. Ako sam kolima a nemam alternativu ili ne cirkam ili ostavim auto pa zovem taxi.
-
neshtry reacted to Mijailović P. in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
Ja volem narodnu Miliciju.
-
neshtry reacted to Smireni in Pooštravaju se kazne za vozače, za pojas sada 10.000 dinara
Zakon i kazne nisu problem, selektivnost primene istih jeste. To se nece promeniti.
-
neshtry reacted to coa565 in Fiat Punto mk.2 - city servo ; senzor pozicije volana
Zaboravih da napisem da sam samostalno resio problem. Problem jebio u hladnim lemovima releja u motoru serva i to sam resio ponovnim prelemljavanjem unutar motora serva na plocici. Nije nista komplikovano ali je neophodno da se odleme svi kablovi sa plocice i da se plocica izvadi vani.
