Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

ja sve zavrsio oko kredita, danas ga narucio, cekam da ga isporuce, rok 7 dana :yes

Čestitke! Kod koje auto-kuće si ga uzeo? Da li si dobio neke dodatne pogodnosti? U jednoj auto kući su mi objasnili da im je zabranjeno da spuštaju cenu ali mogu da ubace neki poklon, recimo oni daju besplatno radio onima koji kupe osnovni nacionale model bez ikakvog paketa opreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sve zavrsio oko kredita, danas ga narucio, cekam da ga isporuce, rok 7 dana :yes

Čestitke! Kod koje auto-kuće si ga uzeo? Da li si dobio neke dodatne pogodnosti? U jednoj auto kući su mi objasnili da im je zabranjeno da spuštaju cenu ali mogu da ubace neki poklon, recimo oni daju besplatno radio onima koji kupe osnovni nacionale model bez ikakvog paketa opreme

auto kuca Nikom iz Kragujevca, nikakve pogodnosti nisam trazio, a ni dobio, mozda mi daju samo original patosnice za njega. uzeo sam ga sa prvim paketom opreme(muzika, kozni volan,...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze sve cestitke za auto osecam da je 500l isto moj sledeci auto kad dodje vreme za zamenu kola meni se mnogo svidja sedeo u njemu u salonu. Rata od 112 eura je sasvim ok rata i vozis nov auto bez brige. Aj kad stigne okaci neke slike da vidimo masinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sve zavrsio oko kredita, danas ga narucio, cekam da ga isporuce, rok 7 dana :yes

Danas je sedmi dan, jesi li preuzeo auto? :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na moju veliku zalost jos nisam. tek od juce su poceli u ovoj auto kuci da pristizu automobili iz fabrike. na svakih sat vremena im stize po jedan, oni imaju narucenih 75 komada, pa kad dodjem na red :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesi li preračunao koliko sati ima do tebe? :D Mislim, ako stižu na svakih sat vremena, i ako si ti na primer 50-ti, a radno vreme 8 sati znači da ćeš ha dobiti za 6 ili 7 radnih dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto stizu na sat vremena po jedan? Zar ih voze jedan po jedan iz Kg do S. Palanke? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stize po jedan iz fabrike u salon, tj ne vozilo vec broj sasije koji je potreban za dalju obradu kredita. verovatno bi sve islo brze da je auto uzet za kes. a onda kad nakupe 10- 12 vozila salju sleper da ih doveze do salona. malo komplikovano, zar ne ali jbg :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto cekam ko ozeblo sunce! :( samo pomeraju rok... 23.03. sam kaparisao i tada su mi rekli da ce biti za 10-15 dana. U kupoprodajnom ugovoru se ogradjuju od kasnjenja, tako da nam preostaje samo da se strpimo. Ipak mislim da za takav auto i za takve uslove kupovine, vredi i sacekati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto cekam ko ozeblo sunce! :( samo pomeraju rok... 23.03. sam kaparisao i tada su mi rekli da ce biti za 10-15 dana. U kupoprodajnom ugovoru se ogradjuju od kasnjenja, tako da nam preostaje samo da se strpimo. Ipak mislim da za takav auto i za takve uslove kupovine, vredi i sacekati...

ufffff necu valjda i ja toliko da cekam, ja sam ga kaparisao pocetkom aprila :unsure: u kojoj auto kuci si ga ti uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ufffff necu valjda i ja toliko da cekam, ja sam ga kaparisao pocetkom aprila :unsure: u kojoj auto kuci si ga ti uzeo?

u ak kompresor italauto u rakovici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazio danas dok sam išao po auto kod Gorana pored Koleta i uhvatim ovu dvojicu :D

ececc934a67f11e290de22000a1f97ef_7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih po Kg-u viđam bukvalno svakodnevno, da se voze na ulici, na kamionu, jednom sam čak išao uporedo sa vozom koji je bio pretovaren sa 500L, jedno pola kilometra dužine..

PB040068.jpg PB040069.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekanje je najgore. Meni je odobren kredit 4. Aprila i tada su mi rekli da cu broj sasije dobiti za 7 dana a auto za 15-20. Naravno jos uvek nema broja sasije, stalno odlazu, kazu da ce biti do 20. Auto je porucen u Cacku u Autogarant kuci. Ima li da je nekome stigao auto? Koliko se ce ceka? Ja nista nisam dobio gratis i alarm i patosnice su naplatili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekanje je najgore. Meni je odobren kredit 4. Aprila i tada su mi rekli da cu broj sasije dobiti za 7 dana a auto za 15-20. Naravno jos uvek nema broja sasije, stalno odlazu, kazu da ce biti do 20. Auto je porucen u Cacku u Autogarant kuci. Ima li da je nekome stigao auto? Koliko se ce ceka? Ja nista nisam dobio gratis i alarm i patosnice su naplatili.

meni je kredit odobren 2.aprila, i isto mi odlazu na par dana kad god ih pozovem. ni ja nista nisam dobio gradis, mada nista nisam ni trazio. cak imam i neku vezu u toj auto kuci, ali koliko sam ja ukapirao oni se nista ne pitaju, sve zavisi od fabrike, a tamo ima vrlo malo automobila za nase trziste, sve ide u izvoz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,evo da i ja kazem (napisem) kakvo je moje iskustvo.

Auto sam kaparisao 29.marta, kredit je zvanicno odobren 2.aprila, nezvanicno 27marta. Juce sam zvao da se raspitam i receno mi je da br. sasije i motora treba da stignu do kraja ove nedelje (ajd da vidimo,dal ce) pa da uzmem fakturu i da nosim u banku da uplate pare i da dam ucesce. Auto bi trebao da stigne sledece nedelje!

Gratis mi je obecana obavezna oprema, patosnice i registracija jer cenu niko ne moze da menja. Toliko za sada, ako jos nesto doznam javljam! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...