Jump to content
FAS Goran
Ajdin

P: dijelove za Una turba

Recommended Posts

Trebala bi mi procjena radi prodaje sljedeci stvari:

kuciste od filtera zraka sa filterom,kao nov je.

2 manualne table od turba

tablu sa centralnim dijelom(grijanje itd...)

zadnja sjedista i suvozacevo , zadnja klupa u solidnom stanju,suvozacevo sjediste losije

obicna metalna zadnja vrata sa staklom i spojlerom ,crvene boje ,naravno dodje motoric ,brisac i ostalo,samo sam ja to skinuo

http://sphotos-c.ak....218268870_n.jpg

intercooler

karambolka od SX.a dosta slicna Turbovoj

volan od turba

distanceri 1.5cm 4x98,aluminiski sa centralnim prstenom i 16 sarafa - 80eura

sutra vidim sta jos imam pa napisem :D ako trebaju i slike postavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

branik je u pitanju :D jeli sad jasnije :p ?

a sto se tice vrata zadnji,mislim da je isti gornji dio kod mk1 i mk2

Edited by Ajdin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee9.jpg

evo slika spojlera,mislim da su ista zadnja vrata,samo je razlika dole kod stop svjetala,ona su drugacije odradjena...

ostale slike idu za par minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

TREBAM PROCJENU DIJELOVA,ILI VI DA DADNETE NEKE CIJENE PA CEMO SE DOGOVORITI.

PRODANO: zadnja sjedista i suvozacevo , zadnja klupa u solidnom stanju,suvozacevo sjediste losije

-----------------------------------

evo slikica uploadovao sam na imageshack valjda ce se moc vidjet

pored ovi stvari imam jos ventilator za injektore sa onim cudom sto ide iznad injektora znaci samo fali rebrasto crijevo od njega do tog cuda :D

imam uno turbo injektore oridzidzi,rade ja ih skinuo i postavio velike :)

imam uno turbo pumpu bosch 100lph ako kome treba,radila je kod mene dok nisam stavio walbro 255

procesore microplex,crvena naljepnica i crni procesor sto ide pod nogama i protokomjer

volan uno turbo prodajem-volan-uno-turbo-e-slika-6420756.jpg

NGK svjecice za 1.6 motor i slicno ,detaljno na http://www.pik.ba/artikal/4225041/ngk-svjecice/

distanceri detaljno na : http://www.pik.ba/artikal/4256085/distanceri-1-5cm-4x98-i-dugi-sarafi/

2 dizalice http://www.pik.ba/artikal/4327882/2x-auto-dizalica/

slike ostali stvari su ispod

karambolka SX , malo je neko prije mene raschunirao crvenom bojom i nesto isjekao ovaj dio sto vidite, to se da uradit sa kod majstora za sitne novce i ofarbat crnim mat sprejom da bude kao nova

photo12of.jpg

Uploaded with ImageShack.us

filter i kuciste filtera uno turbo :

photo122rn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tabla uno turbo, desnu ventilaciju imam,samo nije na slici ... sl1

centralni dio (grijanje itd...) sl2

photo3nwz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

photo4pe.jpg

Uploaded with ImageShack.us

intercooler , na slici se vidi udubljenje,kucnuo ga mjenjac malo ali nije supalj,udubljenje dodje sa unutrasnje strane,sastave sam ojacao tecnim metalom da se ne rastavlja pri vecem pritisku

photo5rtz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

photo6ltp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

instrument table (gornjoj nosaci puknuti,ali da se rijesit lako sa komadicem lima)

photo7sf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

photo8vf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Ajdin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kostazadnji spojler i da li se srafi ili lepi za vrata,zainteresovan sam,nadam se da moze,jer mi rekao jedan lik kao da ne moze ... :( ?

Izvini sto sa off/ujem temu,ono su 15ce,jel spustan auto nesto,kako su stale ,a da ne kace rubove i da ne udaraju u unutrasni deo koseva ?

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka neko kaze cijenu posto ne znam koliko je ,a u pitanju je spojler sto se lijepi i dodju 2 zakacke sa strane

a sto se tice felgi,na ovima na treba nikakav distancer niti igdje kaci, jer ovo su ET37 , 6J , znaci taman da stavis i vozis

meni su gume 195.45.15,mada cu uskoro mjenjat za 195.50.15 , pa ce bolje izgledat,auto nazad nema nista pa je odignut ,a naprijed sam odsjekao krug opruga,pa sad trazim neke krace da mogu auto normalno dic na dizalicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

F5

stvari su jos tu,cijene povoljne

samo jos da dodam da prodajem prednje i zadnje kocnice od una turba(celjusti,diskovi,plocice,nosaci celjusti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitao sam druga koliko mogu dobit,on kaze 70eura za zadnje kocnice,posto idu i diskovi i plocice koje su u dobrom stanju

a dodje onaj metalni dio na kojeg se kace kljesta,kljesta,diskovi i plocice,ne dodje glavicna jer ne treba,pase ona od trombli,samo dodje medjuploca za disk(metalni dio).

moja preporuka je da reparirate gumice kljesta radi vase sigurnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

F5

svjecice,distanceri i jos par stvari koje mozda nisu tu su otisle :)

dodajem/prodajem uno turbo motor bez usisne grane full uradjen 1.3T,kvalitetniji djelovi su na njemu(lezajevi,karike i stubline su od TDI.a da vise trpe itd...),cijena po dogovoru.

ostale stvari i dalje na prodaju,po povljnim cijenama,da mi ne stoje i zauzimaju prostor :)

Edited by Ajdin

Share this post


Link to post
Share on other sites

otisle instrument table,procesori i protokomjer

ovaj motor 1.3T bi se mozda mogao kompletirat,mislim naci usisna,mozda bude uskoro i procesor sa blokadom od 1.3T motora(zelena naljepnica).

ostale stvari idu po jako niskim cijenama,kontakt na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da niko Unica ne voza :(

dat cu djelove povoljno jako,jer ih nemam gdje drzati vise... a moze zamjena za metalni tank ili sportske opruge.

motor vise nije na prodaju ostalo vecina je jos tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostali zadnji diskovi sa glavcinama,lezajevima i celjusti sa nosacima i plocicama?

pitao sam druga koliko mogu dobit,on kaze 70eura za zadnje kocnice,posto idu i diskovi i plocice koje su u dobrom stanju

a dodje onaj metalni dio na kojeg se kace kljesta,kljesta,diskovi i plocice,ne dodje glavicna jer ne treba,pase ona od trombli,samo dodje medjuploca za disk(metalni dio).

moja preporuka je da reparirate gumice kljesta radi vase sigurnosti.

Ako klipovi u celjustima nisu zaribali i ne cure,imas od mene 50eura za ceo komplet.Ako ti odgovara javi mi da se dogovaramo posto ja nisam cesto na ovom forumu.Moj br.tel 063/421-604.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuti su sa auta,koje nisam vozio nego rastavio samo... tako da ti ne mogu garantovat da lirade kljesta,vidio sam da su diskovi skoro novi i plocice ... ako ti odgovara javni mi se privatnom porukom pa da skontamo prijevoz iz bosne-sarajeva do tvoje lokacije,ne znam jesi u srb ili bih ...

samo jos da dodam glava motora od Una 1.1 je na prodaju takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostalo:

dijelovi su od una turba mk1 :

-injektori

-pumpa goriva bosch

-procesori microplex crvena naljepnica i crni sto ide pod noge i protokomjer

-uno turbo volan(upravljac)

-kuciste filtera i filter (zraka)

-hladnjak injektora(ventilator i ona plastika sto ide iznad injektora)

-intercooler

-gepek vrata crvene boje sa spojlerom (dodatnim) nisu turbo vrata (moze spojler odvojeno)

-prednja karambolka od SX.a

-dizalica

-glava motora od 1.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam licno,ali mogu pitat druga da lije njegova u zivotu :D

tek sam sad video da si odg,ajde pitaj druga dal je u zivotu i koliko para,moze i na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitao sam kaze 200eura,nedavno reparirana i ostavljena da se hladi hehe jer je stavio vecu turbinu na svoja kola.

a sto se tice moji djelova vecina je i dalje tu :) ajmo F5 F5 :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...