Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

NEDELJA 30.09.2012. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continental


1401.jpg


Čim se skupimo, a najkasnije do 11:00 krećemo do Košutnjaka gde će biti organizovan roštilj.

Tačna lokacija na Košutnjaku:


1402.jpg


 

cxca10919.jpg  cxca10920.jpg

 

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu, da nick-ovi sa Foruma dobiju lica. Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima, a pričaćete kasnije i o ostalim stvarima, videćete...svi smo mi nekada došli prvi put.

Ovako je bilo krajem aprila na prolećnom okupljanju:


1405.jpg 1406.jpg


1407.jpg 1408.jpg


1409.jpg 1410.jpg 1411.jpg

  • Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Beograd kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... biggrin.gif
  • Ako imate neku malu stolicu, možete je poneti.
  • Svi koji dolazite pravo na Košutnjak, od 11 sati treba da ste tu. Naravno, nije nikakav problem i ako dođete u 11 i 10, 15 minuta. :thumbsup:
  • Skup traje do...nemamo pojma. biggrin.gif Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće. :thumbup:
  • Kao i uvek biće i više nego dovoljno roštilja, ali po prvi put i prasence na ražnju.
  • U saradnji sa Partnerima Kluba biće automobila koje ne možete baš svaki dan videti, biće i test vozila ako budete hteli malo da provozate. Ali, o tome detaljnije za par nedelja kada će biti i u pogledu ovoga sve preciznije napisano.
  • Biće i promo FLCS ramova za tablice.
  • Za razliku od prošlih roštilja, sada ćete imati u izboru dva moguća načina plaćanja, tj. skupljanja novca koji pokriva deo troškova oko organizacije, odnosno hrane, pića...svega što nam treba. Pre, ili na sam dan održavanja roštilja.

Bilo kada pre samog roštilja sve što treba da uradite je uplata od 500 dinara na račun Kluba, odnosno na broj 265-1040310001355-67. Nema poziva na broj, ništa drugo, kao svrhu uplate slobodno napišite ''okupljanje'', sve ide preko klasične opšte uplatnice. Tu uplatnicu onda ponesite na roštilj i kada ostali budu davali novac, vi samo date tu uplatnicu. :thumbup:
A, upravo je plaćanje na licu mesta drugi način. Kao i uvek do sada, po dolasku na Košutnjak časkom se prikupi novac. Ali, iznos je u tom slučaju 700 dinara.
Dakle, jasno vam je šta se više isplati. :) 500 dinara uplatnicom ranije, ili 700 na licu mesta.
Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, sestrama...nećete plaćati za sve.

  • Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba ako Vam zatreba: 069/111-FLCS (069/111-3527)

1412.jpg 1413.jpg

Prijaviti se možete klikom na ovaj link:
http://www.fiat-lancia.org.rs/skup
Ohrabrujemo vas da se upišete kako bi mogli okvirno da znamo broj ljudi, a onda tako lakše organizujemo okupljanje.
Naravno, možete doći i da se ne upišete, kao što možete i ne doći iako ste se upisali (jer vam je nešto u međuvremenu iskrslo ili šta već...)





--------------------------------------------


Sva pitanja, svi dogovori, sva pojašnjenja koja vam trebaju, slobodno pišite, pitajte u ovoj temi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, od aprila čekam ovaj skup i čvrsto sam rešio da idem, ali me čeka jedna zahebana hirurška intervencija na zubu, biće mi konci u ustima, niti ću moći da pričam, niti ću moći da strpam par ćevapčića u četvrt hleba i da zinem koliko mogu i pregrizem ih, baš sam se izbedačio načisto :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde bre, ne sekiraj se. Za tebe cu da ispecem mikro cevape, onako, da mozes kroz zube da ih proguras. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da dimim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' za zeMske ufur dzabe kao i na prethodnim okupljanjima?

(Da vec sada pocnem da pustam kosu...)

Ponesite i neki URL stiker ako ih je ostalo, gepek mi vapi za jednim...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje zakazi tretman da ugradis silikone (ko jos gleda u kosu). Trazi da ti stave ventile sa kapicama sa strane, pa da menjas velicine od L-XXXL po potrebi i nemoj da pumpas preko 2 bara. Da bi prosao kompletan tehnicki obavezna depilacija nogu i raznoraznih regija. :laughing:

Ljudi vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing:

Matori, nemoj tu mnogo da mi se pravis pametan, depilacija je naravno bila podrazumevana za 29. uvece. A, 'bes taj posao sa silikonima, onda mi se vise isplati varijanta sa uplatnicom od 500 din.

E, jos jednom, ali sada ozbiljno - je li za drugarice, devojke, komsinice, zene, svalerke ulaz dzabe kao i ranije, nisam video da gore pise?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smoke:

E, da se i Vlada Srbije na vas ugleda, gde bi nam bio kraj... Vidis sta su ti mere za podsticanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' za zeMske ufur dzabe kao i na prethodnim okupljanjima?

Da, džabe, kao i pre...sad ću dopisati gore. :thumbup:

Ponesite i neki URL stiker ako ih je ostalo, gepek mi vapi za jednim...

Biće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice potrebno i par ljudi za pomoc na licu mesta,pa ako je neko zainteresovan neka se javi nesi na telefon 0691113527 kako bi se dogovorili oko detalja...

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo okupljanje jako fino deluje. Bilo bi šteta propustiti prasence, roštilj i ramove za tablice :laughing:

I kakvi su to URL stikeri o kojima pričate? :laughing: :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neki grafik kako ide obrtni moment i snaga motora sa tim?

Malo brinem hoće kvačilo početi da mi proklizava ako stavim :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne treba povecanje snage :D auto u koje sjednem dobije odmah 2HP posto ja vrijedim ko dva konja hahahahhahahahhahahahah :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...