Jump to content

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

• Please log in to reply
891 replies to this topic

Gost_8_*

Gost_8_*
  • Guests

sremska mitrovica auto servis andjelic fiat,alfa lancia
begec italo moto group,sinisa
glusci mislim da je torino
ovo je za one koji su iz srema a imaju vozila iz fiat grupacije
svi su i servisi i auto otpadi tj.moze se naci dosta i polovnih delova

A najjace od svega sto gazda vozi BMW....i kaze ipak je to auto...

Gost_4236_*

Gost_4236_*
  • Guests

Da li neko zna nekog majstora na Novom Beogradu ili Zemunu koji vari branik. Naime 5-6 cm mi je napukao, pa bih hteo da ga zavarim da ne nastavi da se cepa.
Hvala. ;)

Ja sam radio branike nekoliko puta kod Ace u Zemunu, Geteova ili Šajkaška, nisam siguran. Sređivanje branika je oko 20-30?‚¬, ali ja sam svaki put farbao ceo branik pa je izlazilo na oko 100?‚¬.
Evo ti broj: Branik Servis 063/8062730

vuk

vuk

the_reaper

• Members
  • PipPipPip
  • 2191 posts
  • Garage:il punto nero
ljudi moze broj Gorana?
hvala
p.s. znam da ima na prvoj strani ali promenio je lokaciju

misa-r

misa-r

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 110 posts
  • Garage:Fiat Bravo 1.8 GT
Fiat Goran
011/219-3543
011/316-0123
Dragiše Vasića 12, Zemun (Altina)

acikota

acikota

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 377 posts
  • Garage:Ficko Zucko (500L Trekking)
Jos jedna pohvala za Gorana na Altini.Svaka mu cast-neverovatan je dijagnosticar.Ja sam se uputila cak iz Subotice put Beograda da popravim mog Stila.Bilo mi je dosta zavlacenja po ovdasnjim servisima a da pri tome problem nisu resavali vec su samo komplikovali postojecu situaciju.Pozvala sam Gorana u cetvrtak,(mislim da je vec i preko telefona postavio dijagnozu),primio me je vec u subotu i za pola sata resio problem (ocistio leptir gasa i resetovao komp.)Auto se preporodio.Cena prava sitnica-1500 din. a u Subotici su hteli da mi promene "protokomer"(cinjenica-Stilo nema protokomer vec MAP senzor ali ovo je deo koji su hteli da mi zamene u OVLASCENOM servisu :-) za bednih 15000 (a pri tome problem ne bi nestao).Od sad znam gde cu dalje servisirati mog ljubimca.Bravo Gorane!!!!!

Gost_7872_*

Gost_7872_*
  • Guests
Meni su u servisu "Laki" u Žarkovu za rešavanje istog problema uzeli 500 dinara u decembru 2007., doduše Punto Mk2 je u pitanju...

acikota

acikota

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 377 posts
pa 500 je ciscenje a 1000 kacenje na komp. ali kad sam bila spremna da platim 15000 mozes zamisliti koji je to pozitivan shok bio za mene kad mi je rekao cenu cbczabava

vuk

vuk

the_reaper

• Members
  • PipPipPip
  • 2191 posts
dodajem servis Imola na pozitivnu listu, bio danas jako korektno odradjen posao po jako dobroj ceni profi i stvarno super ljudi ;)
nalaze se kod koshutnjaka, vlasnik je radio u AMAGu ovlashcenom servisu za alfe i stvarno se razume, btw hvala killazu na preporuci

Dragon

Dragon

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 731 posts
  • Garage:Alfa 147 2.0 TS Rosso, Seicento Sporting
Jos jedan plus za servis Imola i majstor Boru. Odvezao sam auto na pregled, oko sat remena smo proveli u garazi, objasnio mi je neke stvari, rekao sta bi valjalo da se uradi i nije hteo da uzme ni dinar.
Ako ovako nastavi, cini mi se da sam nasao majstora za Stila.

Gost_9649_*

Gost_9649_*
  • Guests
Pozdrav,
Da li je neko imao iskustva sa ovlascenim servisom Fiat Djukic u Zrenjaninu, bicu par dana tamo pa bih otisao da mi proveri klimu, zamene polen filter i uopste urade jedan pregled celog auta...?

Gost_2451_*

Gost_2451_*
  • Guests
Dragan Dab, ina;e Gandrak sa foruma.

Provereno dobar majstor, + diagnostika...

062/583-642
011/3168505

STILISTA

STILISTA

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1457 posts
  • Interests:avioni
  • Garage:Bravo 1,9 multijet Lancia Y 2002 1.2 8v
nisam imao iskustva sa Djukicem iz ZR samo znam da ovi moji zrenjaninci idu kod Stojanova u NS a i on je da ne pricamo!
bem li ga!
imas na ulazu u Beograd iz Novog Sada Goran servis za fiata
tako da netreba da se zavlacis u grad!

acikota

acikota

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 377 posts
Ja iz Subotice palim za Altinu i sredjujem Stila kod Gorana fbi

vaskez

vaskez

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 337 posts
  • Garage:Zastava yugo
Dobar je goran sa Altine ali se zakazuje i to traje. Imate extra majstora isto goran ali iza fabrike teloptik u zemunu.

vuk

vuk

the_reaper

• Members
  • PipPipPip
  • 2191 posts
bora, servis imola na koshutnjaku, jako jako korektan lik, chlan arcs, super cene i rad za svaku pohvalu!

bokija

bokija

dežurni offtopičar

• Members
  • PipPipPipPip
  • 5139 posts
  • Garage:BravoBigFoot 1.2 16v/MareaBigAss 1.6

Dragan Dab, ina;e Gandrak sa foruma.

Provereno dobar majstor, + diagnostika...

062/583-642
011/3168505

Overeno,danas bio ocistio usisnu klapnu,spricaljke ,okacili na kompjutor i pitali za zdravlje,zavirili pod kola da vidimo sta ima,sve to 50 okupatorskih.Auto se preporodio,ide glatko u nizim brojevima obrtaja,sporije rusi obrtaje pa je saltovanje glatkije.Sve u svemu osetno poboljsanje,vredi para.Atmosfera :cool opustena nema distanciranja majstor musterija.Mozes da gviris sta se radi.Samo jedna napomena,ne insistirajte na necemu za sta niste sigurni jer majstor uvek na kraju ispostuje musteriju tako da mozete sebi da napravite losiju alternativu.S obzirom na Draganovu korektnost mislim da bi ipak trebalo imati poverenja u njegov krajnji sud.

STILISTA

STILISTA

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1457 posts
  • Interests:avioni
  • Garage:Bravo 1,9 multijet Lancia Y 2002 1.2 8v
vasvasa
taj Goran iza Teleoptika tj Trscanske ulice je ustvari Goran sa Altine
preselio je servis na Altinu

bokija

bokija

dežurni offtopičar

• Members
  • PipPipPipPip
  • 5139 posts
  • Garage:BravoBigFoot 1.2 16v/MareaBigAss 1.6
I ja sam cuo za Gorana ali sam se poplasio sto mora da se zakazuje i cele te gungule koja vlada u prebukiranim servisima,tako mi DAB iskocio ko Kec na...Volim da gurnem nos u poso i usput saznam sta mi je na autu dobro a sta ne, da znam sta me ceka u buducnosti.Otprilike prica ko iz filma Majstorska radionica.imas dva potpuno ok servisa samo jedan radi na taximetar a drugi onako domaca atmosfera...

Gost_9991_*

Gost_9991_*
  • Guests
cao
evo ja imam servis za preporuku.imam mareu 1.9 jtd ,2001 god i redovno je odrzavam u servisu marea trade u zemunu pri kraju prvomajske ulice sa desne strane. nakad treba da se zakaze nekad ne ali su kvalitetni i izlaze u susret maximalno !

vaskez

vaskez

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 337 posts
  • Garage:Zastava yugo
Ako cemo tako ima vise extra majtora kao sto je LOne u Sime Solaje kod navipa covek radi sve a inace bivsi dugogodisnji reli sampion ali vec 10god. u penziji. Takodje ima u Prvomajskoj kod stare okretnice 15 isto likovi rade samo Italijane, a i na sredini prvomajske kad ides od garda sa desne strane...

Inace da se ne lazemo, najbolji majstor za fiate uopste je neki lik sa bulevara neznam tacno kako se zove mozda znate vi sa one strane bare

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users