Jump to content
FAS Goran
mario-stilo

P: alufelne 15-ce sa zimskim gumama 185/55

Recommended Posts

prodajem alufelne 15ice sa zimskim kumho gumama dimenzije 185/55r15, sara je oko 5mm. promer 4x98.. nisu krive, niti udarane... moze zamena za celicne/alu 15ice za stila, ili alu 16ice.

svaki dogovor moguc.. 066/5020245

fe1.jpg fe2.jpg fe3.jpg

:unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mario-stilo

Imam 16-ce komplet alu točkove od novog brava ako ti igra za zamenu dogovorićemo se.

Imaš slike u rubrici GUME-FELNE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam, felne su extra... mislio sam da menjam za neke 15ice celicne za stila, trebaju mi sad za zimu..... na autu imam 17ice od abarta.. ako nesto bude javi, moze svaki dogovor, sa gumama, bez kako god..

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodajem alufelne 15ice sa zimskim kumho gumama dimenzije 185/55r15, sara je oko 5mm. promer 4x98.. nisu krive, niti udarane... moze zamena za celicne/alu 15ice za stila, ili alu 16ice.

svaki dogovor moguc.. 066/5020245

fe1.jpg fe2.jpg fe3.jpg

:unworthy:

imam dobre 15 ice za tebe celicne s gumam michelin m+s ...ako si zainteresovan za neku zamenu i doplatu javi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sada... Moram da te kritikujem javno... Zvao sam te i pitao za gume posebno... ti nisi hteo! Ja sada kupi nove. Neozbiljno od tebe. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za stila ne odgovaraju, odg za punta, bravo, bravu, mareu..

oznaka felni 7jx15h2 et38,4x98/100 felne su sa prstenovima koji odgovaraju za fiatova, wv, opel.... vozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran da je prodato? :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...