Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
dulegti

Tuning styling show Loznica...

Recommended Posts

Evo najave za jos jedan skup u blizini..Vidim da su se nekima osladili pehari :thumbsup::thumbsup: ...

flajerboraizmenacopy.jpg

Druzenje uz neka funny takmicenja I burnout ( za burnout mogu da se prijavi svi prisutni koji zele, bice obezbedjeno mesto za to)

paradna voznja gradom: Pocinje u 14h, krece se sa mesta okupljanja voznja do grada-kroz grad, I vracanje na mesto okupljanja. Paradnu voznju regulise saobracajna Policija Loznice.

Zurka Dj party”: Pocinje u 22h I ))) Zabava na otvorenom uz lepe devojke I automobile, sve to ce da prati nekoliko Dj-a.

Nedelja (7.08):

Prijave za styling I db traju do 12h, kotizacija styling-a u db-a je 5e(500din) prijave se vrse na ulazu na parking.

Svi ostali koji zele da izloze svoje automobile a ne zele da se takmice ulaz se ne naplacuje.

Sexy car wash: Takodje je jedno od nadmetanja klubova, svaki klub treba da prijavi jedan svoj auto I svoje devojke koje ce da ga peru. Klub sa najboljim curama nosi kuci “nesto”.

Funny Competition: Sto se tice tog programa cisto radi zabave clanova klubova. Npr: Turiranje 1na1 (dva auta stoje jedan pored drugog, turiraju. Publika aplauzom ocenjuje koji ima bolji zvuk I sve tako na ispadanje), bacanje gume u dalj(svaki klub moze da prijavi jednog clana koji ce da za taj klub baca gumu). Ler Drag ( guranje 2 auta, 2 clana iz klubova pa ko brzi na ispadanje) I tako jos neke stvari cisto radi zabave prisutni gostiju. Itd…..

Napomena: Ucesnici u Stylingu I Db placaju kotizaciju, sve ostalo je free.

Posle celokupnog programa uvece se nastavlja opet uz Dj-a I Zurku na otvorenom )

Smestaj: Hotel “EM” u Banji Koviljaci 1000dinara sa doruckom po osobi (rezervacije/kontakt +381 15 820 322)

Ili iznajmljivanje Apartmana od agencije po ceni od 1500dinara po apartmanu, apartmani su za vise osoba ( rezervacije/kontakt +381 62 87 56 750 )

vise informacija na mail: klubstreetlife@gmail.com

Edited by dulegti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su drugari pitali da idem sa njima. Posto je meni Loznica blizu, ako dolazi neko sa foruma verovatno bih dosao i ja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sarmo znas da za tebe nikad nije bio problem ako imas zelju da opet uzmes 1.mesto idem ja sa tobom :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^xexe, hvala brate al ovaj put idem kao posmatrac, truba sad svaki put da se vratim s loncetom ;)

@Nenad: ajd organizovacemo se pa da se nadjemo u Sapcu il tako nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuj, mozemo mi i na svadbu svratiti, nije to nikakav probelm :) :) :)

reci cemo da samo sa mladine strane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podvarak posto ja ne mogu sad da kazem dal cu 100 % sigurno ici, najbolje da se cujemo 3-4 dana pred dogadjaj i onda da se sve izdogovaramo. A do tad da vidimo jel zainteresovan jos ko sa foruma da ide? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da to organizuje moj rodjak, vec rekoh na drugoj temi, razmisljam dugo da i ja dodjem. Moji matorci ce tada najverovatnije biti na odmoru u tom kraju (Loznica-Lesnica) pa gledam da navratim tada da obidjem rodbinu i posetim show. Ali, s obzirom da mi ide registracija sledece nedelje, ne znam da li ce finansije dopustiti da se dodje kolima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Loznica blizu, ali je problem zato sto cale i ja vozimo jedan auto pa ne mogu sad da znam dal ce njemu trebati auto tad. A inace cuo sam se sa ovim drugarima oni verovatno idu na dogadjaj. Al ima jos vremena do toga, verovatno ce se javiti jos neko ko je zainteresovan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio,i bilo je extra... Bio sam samo u nedelju... Prelepo... Al sot je bilo vruce,*e*eno :D

Sto niko nije bio sa foruma...?

Evo par slika...

tr1.jpg tr2.jpg

tr3.jpg tr4.jpg tr5.jpg

tr6.jpg tr7.jpg tr8.jpg

Sredjivanje mog bravca za Loznicu :D

tr9.jpg tr10.jpg

Bice jos slika,samo da prebacim sa digitalca... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i rezultati sa DB drag takmicenja...

Mini

----

1, 130,8 Mitar Nedic 130,8 130,8 130,8 130,7

2, 128,4 Milos Macak 128,4 128,4 128,2

3, 127,9 Dusan Miljevic 127,9 127,9

Street A

--------

1, 151,8 Lukic Zoran 149,1 149,1 149,1 151,8

Street B

--------

1, 146,1 Bozovic Vladimir 146,1 146,1 146,1 146,1

Street C

--------

1, 148,2 Nenad Andzic 148,2 148,2 148,2 148,0

2, 136,0 Piro Jasmin 136,0 136,0 136,0

Street Max

----------

1, 148,4 Darko Dolovac 148,4 148,4 148,4 148,1

2, 142,0 Korado Krsman 142,0 142,0 141,9

3, 143,4 Adnan Koki 143,4 143,4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...