Jump to content
FAS Goran
boleabarth

Kradja :(

Recommended Posts

Ladno mi je neko malopre za vreme treninga u teretani iz torbice u svlacionici ukrao nov sat koji sam skoro kupio i platio 20 hiljada , znaci ja ne mogu da verujem sta mi se desilo ?! Pa kakva smo mi to zemlja i narod , da se sve zivo krade jbt - i onda budi posten , kad se ovako neke stvari izdesavaju , zapitas se vredi li . . . :realmad:

A gazdin komentar : ,,Jbg sta da se radi sad , nije prvi put da se desava tako nesto,, :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj druze,meni su ukrali prljavi valjak za krecenje ispred vrata stana u zgradi.A valjak izbacio da mi ne smeta unutra,dok ne sakupim svo smece...5 minuta je stajao ispred

Ili padne mi krparica otirac sa terase,ja gledam kako pada,gleda zena dole.Saceka je ,sklupca i odnese...

Ili kupim nov otirac,sutra ga nema....

Ovo su najgluplje stvari kojih se setih na brzinu,

A ti se pitas za sat od 20.000.Dobro ti i torbicu sa dokumentima nisu odneli.

Sve se krade... :thumbdown:

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav smo narod ?! Pa svugde ce ti ukrati u svlachionici bilo shta,a i ti si nashao da ostavljash sat od 20k dinara u torbici,iskusno!

Mislim shta da ti kazhem,ja u teretanu ne nosim mobilni,a kamoli neshto vrednije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah brale zaboravi na tu sekiraciju, nadji ovog puta ne 20.000, nego 30.000 i kupi nov sat, i ne skidaj ga sa ruke ni kada se kupaš. Ajd sad da ne popujem, postoje stvari od kojih se čovek ne rastaje nikad:

1. novčanik, lična karta, mobilni telefon

2. sat, naočari, makar i za sunce.

3. ključevi od automobila, stana

Ove stvari treba da nosiš vezane oko vrata ukoliko se skidaš go u teretani, pa nek ti vise oko vrata. Inače, spisak stvari koji su meni ukradene je ogroman. Verovatno bih bio za koji procenat srećniji kada bi mi ih neko sa neba vratio, al šta se tu može. Lopov gleda da ti ukrade, a ti gledaj ta ti ne ukrade. Od sad pa za uvek. Pozdrav i ne sekiraj se uopšte!!:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista , sad stojis ispred teretane i pitas svakog ko izadje koliko ima sati :whistle: a onda u praksi utrosis sve tamo stecene misice :)

a sto nisi zvao pandure ? pa kad bi videli da dizes frku sami bi ti doneli , garant ima stvari za koje bas i nisu raspolozeni da se zna .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pito sam jednog pandura (inace komsija u zgradi) i on mi reko u fazonu - pa sta da ti kazem idi u stanicu i prijavi al' od toga nema nista :veryangry:

sad razgovarao sam sa gazdom , ali jbg nije ni on decko kriv sto je sve vise kleptomana - reko je da ce da stavi kameru u svlacionicu pa da vidi ko to dzepari jer u polsednjih mesec dana se to par puta desilo - i sigurno nije slucajno :blink: i da ce pokusati ovako sa strane da vidi nesto - pa da probamo da nadjemo sat ili makar izvucemo kes , mada od toga nema nista svakako , tako da necu da se nerviram ! Ali ako ga vidim na necijoj ruci :2guns:

Jbg znam ja da se vredne stvari ne ostavljaju nigde , ali jbg ja sat jedino skidam kad se tusiram i kad treniram - a plus nikad nebi pomislio da bi mi neko u svlacionici ukrao sat - ali sad znam za ubuduce ! Jbg na svojim greskama se uci , nazalost :wallbash:

18362_1_b5320160.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep sat. (bio)..............ajde nemoj da se ljutiš, presešće novom vlasniku, veruj mi. Sve što dodje na takav način, ode na još gori. Naravno, ti nemaš ništa od toga, i najbolje da zaboraviš. Medjutim OPREZ! Lopov je jedan od posetilaca teretane, koji je bio u isto vreme ili malo ranije, nego što si ti došao, Ako ti se već vodi istraga (što ti ne preporučujem), eto neke logike, pa kreni odatle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sto kazes , ko ga je*e kad je slepac - presecse mu . ..

Ma kakva istraga , necu ja da se zaludjujem time , to ce valjda gazda da odradi . . . a ako ga navataju ja cu im pomoci da ga ,,obrade,, :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto gazda smatra da nije kriv je jedno a da ti treba da budes uporan je drugo :) desilo se na njegovom "posedu" pa prema tome odgovara za to , sad ne znam bas za tog coveka naravno al u vecini slucajeva jako dobro znaju ko im dolazi u teretanu jos ako je neka sa vise lokalaca , svi duvaju u istu tikvu :coffee:

Sto nije ponudio da ides fraj tamo , bar neko vreme , da makar malo nadoknadi stetu , kad mu je bas tako neprijatno zbog dogadjaja? Nego ga boli uvo verovatno.

Nema sta tebi da bude neprijatno i da se solidarises sa gazdom i da ga kao nesto razumes, ti trazis svoje , znaci tamo si nesto platio , a on zivi od toga a da li je to dovoljno je druga prica. Isteraj ti to do kraja, ja ne bi odustala. Jos taj odgovor,kao znamo desavalo se, za mene bi on bio kriv , njega bi duzila pa sad on nek istera ko tamo tako nesto radi . Kako ce i sta ce , ama ne bi me zanimalo ama ic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko mi je gazda juce kao mozes da vezbas neko vreme besplatno , i kao da ce se potruditi i ostalo bla bla - danas ga nisam video , bio je radnik tamo i reko mi je da ce gazda danas pricati sa tih par likova na koje se sumnja , ali sve je to uzalud , videcemo . . . :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel , a koliko je sati ? :thumbup:

Udri brigu na veselje! :thumbsup:

Znam , reci ces : " Tebi je lako" ! Nisam ja pokraden al' bio sam , i ko zna sta me jos ceka u zivotu . Ipak , stres usled svega je gori.

Ostajali su i drugi be mnogo vrednijih stvari. Zivot je vazniji. Svako treba da snosi posledice svojih postupaka. "Oteto-prokleto" - kazu STARI !

Nabavices ti lepsi i bolji pa nek jadnik crkne od zavisti. Takve ljude treba zaliti jer ko bi se usudio na takav postupak sem da je vec u nekom "bedaku" ili

je bolestan. Budi srecan jer si normalan i svestan . Samo budi malo oprezniji.

Eto , ja da te utesim! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno druze , kupice se novi sat to je najmanji problem , ali taj sto ga je ukrao nek se dobro zapita sta je uradio , tj koliko je nisko pao da dzepari po teretani i uzima tudje stvari - neka ga lepo sluzi , ali svaki put kad pogleda koliko je sati setice se kakva je ljig od coveka :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem i ja da ce da mu bude krivo svaki put kad se seti da je dzepario po teretani. :whistle:

Care, nece on taj sad da nosi nego da ga utopi za nesto, da l´ za belo ili nesto drugo nije bitno. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez nerviranja... samo glavu gore ruke u dzep i nov sat.... i koji ce ti k... c sat u teretani... to ostavish u kolima ili kuci... najiskrenije... ali dobro de jeste slepachki ali se to uvek radilo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je neodgovorno od vlasnika teretane :whistle: da ako se vec takvo nesto dogadjalo,u skorasnje vreme,vise puta i on to zna,kao sto ti je i rekao, nije bar jasno na vratima od svlacionice stavio ogroman natpis, sto vise upadljiv :yes

Upozorenje,nista osim garderobe ne ostavljati u ormaricima!

tako je bar na diskretan nacin mogao da skrene paznju vezbacima,da neko "ordinira" :blink: po svlacionici i ormaricima.

Ali sta sad vredi ta prica,bar ako stavi tu kameru na vidno mesto,to ce biti neka mera sigurnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa to je mogao da stavi , bas sam gledao kad sam bio - nigde ne pise ,,stvari ostavljate na sopstvenu odgovornost,, ili nesto sl . . . e sad obecao je tu kameru pa mozda taj ,,neko,, opet nesto krene da ukrade , pa da vidimo sta cemo i kako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari :huh: kad bolje razmislim <_< ,mozda ne bi bilo lose :yes da stavi tu kameru,al da je malo zakloni :whistle: pa kad snimi nesto zanimljivo :yes eto veselja :evil: ,vama,kojima je nesto ukradeno :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ce i da uradi (bar je reko) stavice je negde da ne bude uocljiva - i ako snimi nesto zanimljivo , zna se onda da je to taj , a onda . . . :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da te utesim ja sam izgubio seiko titanium od 800 evra sto je tata dobio za 25 godina rada u naftagasu i poklonio ga meni, imao sam ga mesec dana, i dok sam vozio motor otkacio se i nema ga vise, i sta da radim, kupio mi novi seiko 5 ali od 100 evra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pozalim... :crybaby: ...Letos krenem na voznju kamionom da preslepam neki auto , dok sam pakovao snapere spustim na krov torbicu i naravno je zaboravim. A u torbici....Plate za radnike posto je bio petnesti, neke moje pare posto sam se spremao na put sutradan, ukupno oko 4500 e. Nov pasos, nova licna,kartice, oruzani listovi, lovne i plovidbene dozvole, saobracajne, vozacka......i jos ko zna sta. Naravno nikada nisam dobio ni jedan dokumenat nazad...a za pare da i ne pricam.... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...