Jump to content
FAS Goran
Xepoj

Kradja elipsi razbijanjem zadnje "soferke"?!

Recommended Posts

dosta ljudi ovde pise kako ne zeli da stavlja elipse na zadnju dasku kako mu iste lopovi ne bi maznuli tako sto bi razbili zadnje staklo....

e sad, mene zanima da l' se to nekom stvarno desilo, jer ja nekako ne mogu da sklavirim (razumem) da i toga ima kod nas...?! :)

znaci samo ako se nekom od vas (nas) to desilo, nemojte ono "moja devoka ima brata cija je setra imala decka, a njegvom bratu od strica se to desilo..." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ti si i dobar, ja nikad za to nisam cuo :) hehehe

samo se bezveze iznerviram kad vidim "necu elipse u dasku da mi lopovi ne razbiju staklo zbog hiljadu-2 dinara" :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema elipsi za 1-2000 dinara.Od 50evra pa navise da to valja nesto.

Mislim da je razbijanje stakla na gepeku jos jedna urbana legenda.Uvek mozes da ih prekrijes nekim finim platnom boje zadnje police kada zakljucas auto uvece.

A ako neko hoce da lupa,neka lupa.Osiguras stakla pri registraciji i zavrsena prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti razbije soferku zbog elipsi??? Ma,idi begaj!!!

Ja to jos nisam nigde cuo. Cuo sam da razbijaju bocna zbog CD-a ali za elipse jok brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugaru u blokovima razbili isto zadnju soferku (Fiat Uno) i klepili zvucnike. Nisu ni bile elipse nego neki budjavi sa buvljaka u onim kutijama, mislim da je pisalo na njima PIONER (sa jedno E :) )

edit: nije urbana legenda desava se i to naravno. narkomaniji nije bitno sta pise na njima ;)

I naravno sve moze da se lepo prekrije da se ne primeti kao sto kaze Sasha015 tako da to i nije bas neki razlog da ih neko ne ugradi.

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve postoji resenje - zatamnis stakla hehe ;)

a ako neko cuje da imas dobru muziku i ako se nameraci na tebe , nece ti nista razbiti , nego ce ,,kulturno,, uci u auto i izneti i radio i zvucnike iz vrata i elipse i vufer i pojacalo i lepo zatvoriti vrata :realmad: to se letos desilo mom drugaru - dok smo na adi popili pice u kolima samo zice ostale :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da niko ne bi obijao auto zbog navigacije od 3,5 inča koja vredi 5-6 hiljda dinara pa mi roknuše bočno staklo u sred bela dana u sred Novog Sada. Al kao što neko napisa, folije na stakla, em se ne vidi tako lako em ne može da se razbije tako lako ili još bitnije ne može da se razbije a da se ne aktivira alarm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...letos u 10 sati ujutru na sred parkinga ispred klinickog centra radi budjevog CD-a od 50 jura :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je dobro ziveti u malom gradu :lol:

bor i nije mali grad :)

a i u boru (znam, imam familiju u boru) ima narkomana tuce... :) mojne sad da se vadiš na mali grad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko to radi ne bira nacin,drugaru su kod 25-og maja (tu inace zivi) na jugu In skinuli zadnju soferku da bi uzeli policu sa elipsama,a soferku mu ostavili ispod kola da ga ne bacaju u trosak,drugom ortaku su na saxu vts skinuli player i izolovali sve zice,da mu se slucajno nesto ne zapali,gospoda nema sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je dobro ziveti u malom gradu :lol:

bor i nije mali grad :)

a i u boru (znam, imam familiju u boru) ima narkomana tuce... :) mojne sad da se vadiš na mali grad...

Upravo tako. Krade se to je cudo jedno. Meni drpili CD iz peglice prvi dan kad cale zaboravio da skine plocicu i to u 11h ujutru ispred firme. Isto tada caletovom kolegi iz Golfa 1 drpili akumulator.

Drugaru razbili bocno staklo i maznuli CD ispred opstine i to ostavio auto na 10min. u 13h.

Bor bas ima puno narkomana,zaposlenost mala pa se...

Ja se cimam svaki dan zbog mog gepeka :unsure:

Ko to radi ne bira nacin,drugaru su ko 25-og maja (tu inace zivi) na jugu In skinuli zadnju soferku da bi uzeli policu sa elipsama,a soferku mu ostavili ispod kola da ga ne bacaju u trosak,drugom ortaku su na saxu vts skinuli player i izolovali sve zice,da mu se slucajno nesto ne zapali,gospoda nema sta...

Profesionalci nema sta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali off

ipak je drugacije u malom gradu,znas i ko je i sve, ali dzabe

Drugaru razbili svecicom staklo na 106 da bi uzeli zbudzen fabricki za 206 sa kasetom,koji ko zna koliko vredi, hahaha za njih smo 90% znali koji su ali isto vece otislo dalje (klinci narkomani, klasika)... i to smo znali preko koga, ali.....

drugom drugaru se pokvarila zastava kod autobuske i ostavio tu 2-3dana, zatekao je razbijeno staklo na vratima, unutra ciglu, flasu vina staklenu, flase piva plastivne, pikavce i blato po soferki od patika kako je neko spavao tu... radio, pare.. nista nije dirano

E sad, de moze da se kupi takva daska sa zvucnicima? Da ne secem moju, hahahaha

meni je auto 90-ih stajao nedelju dana u gradu na ulici otkljucan. zaledilo mi kvacilo pa cekao toplije vreme, nije se zakljucavao, a unutra digitalac, zvucnici sve.... radio sam vidno prekrio krpom, a zvucnike povadio neke koji su se lako vadili posle 2 dana

tih 90-ih nas je na povratku iz grada jurio lik pistoljem po gradu jer smo stali na parking u mrak sporadi sebe, a on cuvao auto iz kog su mu sve povadili, digli na klocne, skinuli felne... 3 noci za redom postepeno i sad se sakrio u auto i ceka da ih pobije kad dodju.....

Znaci zavisi i od auta, mogucnosti neopazenog pristupa, a isto ce da ti skine dasku i sa zvucnicima od 1.000 i 10.000 din. e sad ko to radi malo vise zna da otvori skoro svaki auto,zato ja nemam ni alarm.. jedino ti je prednost ako imas centralnu pa ti otkljuca i vrata i gepek odjednom i ne razbije ti staklo, hahaha

drugaru su uzeli alat iz yuga iz gepeka ispod bandere, ispred zgrade, odnosno izmedju zgrada, bar 200 ljudi je moglo da vidi sa prozora, u vrednosti od oko 2.000e, sto znaci da je neko znao i pratio kad nije izvadio alat....

Ako je sudjeno,sudjeno, ako nemas elipse nece ti zbog zvucnika razbiti stakla sigurno, ali mozda zbog neceg drugog hoce

I ja imam istu dilemu, a dilema mi je bas sa foruma, u jugu sam imao 10X vrednije ozvucenje nego u puntu i fali mi sad dosta(navika), nikad pre nisam razmisljao na taj nacin....

Sad razmisljam o nabavci plastike za vrata sa rupom za malo veci zvucnik pa time malo nadomestim zvuk....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko to radi ne bira nacin,drugaru su kod 25-og maja (tu inace zivi) na jugu In skinuli zadnju soferku da bi uzeli policu sa elipsama,a soferku mu ostavili ispod kola da ga ne bacaju u trosak,drugom ortaku su na saxu vts skinuli player i izolovali sve zice,da mu se slucajno nesto ne zapali,gospoda nema sta...

e to su lopovi... pa i da ne zalis kad ti nesto ukradu :wallbash: meni su 4 puta obijali juga i svaki put je bio na nekom prometnom mestu gde ima brdo ljudi ali dzaba... narkoman ne bira vreme i mesto... na kraju su mi i juga ukrali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze da izvadi dasku kroz otvor za staklo,kad je ona em veca od otvora em je vrata drze da ne poskakuje?????rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije,od svih stakala,da sam lopov,najmanje koristi bi mi bilo da razbijem zadnje staklo.dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije,od svih stakala,da sam lopov,najmanje koristi bi mi bilo da razbijem zadnje staklo.dry.gif

Pa ja sam lepo napisao da zadnju soferku nisu razbili nego je skinuli i ostavili ispod kola,ne citas... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...