Jump to content
FAS Goran
chikavili

Emirati se spremaju za poslednju trku u sezoni

Recommended Posts

Na sred setalista u Dubai-u:

P4KY0.jpg

P4Ns9.jpg

P4PXi.jpg

P4Srr.jpg

P4UWA.jpg

Formula je iz 2008. treceg vozaca RedBull Racing-a, Neel Jani-a.

Definitivno idem sledeci vikend, samo jos nisam siguran da li na trening ili samu trku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sjajne fotke vili,fantasticne su,ovo je bas ekskluziva ,videti ove slike.a ako odes na yas marinu u abu dabi,imacemo specijalnog izvestaca sa poslednje trke F1 ove godine i sa verujem sjajnim fotkama :thumbsup: bravisimo :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra idem u Abu Dabi na "Pit Lane Walk" kada pustaju posetioce da prosetaJu pit lane-om i zavire u boksove... sreca sreca rados' :D

Nabavio ulaznicu, iznajmio auto, sve sredio :)

U subotu cu verovatno da idem na kvalifikacije, ali nije jos 100% sigurno, a u nedelju moram kako znam i umem ;)

Inace, ulaznica za sva 3 dana je 545$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae..ako daju...slikaj detalje...ono što ne može da se vidi na TV-u...uostalom, znaš ti bolje od nas kako i šta treba slikati... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotke sa pit lane-a u cetvrtak. Bila je ogromna guzva i brlo tesko da se bilo sta fotka kako valja. Meni je bio dovoljan osecaj biti tu, na licu mesta :)

IMG_6384.jpg IMG_6398.jpg IMG_6409.jpg

IMG_6419.jpg IMG_6421.jpg IMG_6434.jpg

IMG_6441.jpg IMG_6446.jpg IMG_6447.jpg

IMG_6450.jpg IMG_6451.jpg IMG_6461.jpg

IMG_6465.jpg IMG_6470.jpg IMG_6473.jpg

IMG_6475.jpg IMG_6479.jpg IMG_6484.jpg

IMG_6493.jpg

Primeticete da Schumacherov bolid nije bio u boksu, izlozen pogledima kao ostali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne kontam GDE je Kaspersky našao interes da bude sponzor na Formuli 1... po meni, čist promašaj kao i MSI u Partizanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih...jesu li palili bolide pred vama...turiranje..?

Vili..u boksu Ferarija, ima jedan naš čovek, tehničar. Mijo Kotur, ili Mile Kotur...za prezime sam skoro siguran, ali ime i ne baš...znam kako izgleda, ali ne mogu nigde na internetu da nađem sliku...

Kao Kole naš...iz Kluba...istu frizuru imaju... :D

Možda da ga potražiš...popričaš par minuta ako je moguće...da ti pokaže još nešto za slikanje... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guzva je bila nenormalna, nije bilo sanse prici i popricati (niti su oni to zeleli, sudeci po njihovim facama), a pogotovo kod Ferrarijevog boksa.

Takodje, nisu palili masine, jedino se mogao cuti pistolj za odvijanje tockova.

To je bilo to, nema vise sanse prici boksovima i bolidima blize od tribina. Nadam se da cu sutra napraviti neke dobre fotke na treningu i kvalifikacijama.

Mozda je neki od ovih ;)

IMG_6432.jpg IMG_6443.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je ovaj sa druge slike,malo je teze provaliti facu,inace se zove miodrag kotur,inace sef logistike tima ferarriju  U sumijevo vreme on je pokazivao tablu sa vremenima bas sumaheru i zbog sjajnog posla sumi mu je jednom poklonio kacigu :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miodraga već dugo nisam video u Ferrariju.

Fotke su veoma dobre :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, upravo nađoh...

13.1.2010

Miodrag Kotur, nekadašnji šef logistike u ekipi Ferrari i glavni sekundant Michaela Schumachera, napustio je italijanski tim...

...Ovih dana Miodrag je doneo odluku o prelasku u tim Lotus F1 Racing. "Sa ekipom Ferrari doživeo sam mnoge neverovatne trenutke i uspehe. I želim da im se zahvalim na tome, ali život uvek donosi nove izazove. Prihvatio sam mesto direktora motorsport aktivnosti Lotusa. To znači da sam zadužen za razvoj vozila i praćenje aktivnosti u takmičenjima Formula Indy i Formula GT. Nadam se da ću moći da dokažem svoje organizacione sposobnosti... Ujedno želim da se zahvalim ljudima kao što su Jean Todt, Stefano Domenicali, Ross Brawn, Michael Schumacher i mnogi drugi, koji su mi pomogli na putu kroz svet autmobilskog sporta!" - rekao je Miodrag Kotur.

http://www.vrelegume.rs/dnevnevesti.php?dv=3654

23.09.2010

It's been clear for some time that there have been tensions between Group Lotus and Lotus Racing. Since the F1 project started the former has expanded its interest in motor sport, firstly with Takuma Sato’s IRL entry, and now with the announcement that it has linked up with ART and will brand their GP2 and GP3 teams as Lotus.

The connections between Group Lotus and ART, co-owned by Nicolas Todt, are obvious. Aside from Bahar – brought to Ferrari by Jean Todt – the other two key people there are Serbian Miodrag Kotur and Canadian Gianni Rosato. Kotur was for many years Todt Sr's right hand man at Maranello in a team co-ordinator role...

http://www.lotus-central.com/en/news/547-is-lotus-gearing-up-to-take-on-lotus-racing.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee to nisam znao uopste,mislio sam da je jos u ferarriju,ali kao sto nesa napisa,presao je u team lotus,covek izgleda trazi nove izazove  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili :welcome: kad pogledam sve ove tvoje fotke :w00t:

osecam se kao da sam tamo :thumbup:

pa jos kad se sve to upotpuni sa tvojim utiscima :smoke: -pravi dozivljaj :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi... kakva je ono buka, ne mozete da zamislite :D

Bice fotki sa treninga i kvalifikacija, a mozda i neki klip.

Na zalost, nsam uspeo da nabavim ulaznicu za sutrasnju trku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

 jaooo  :  :crybaby: pa svi smo onda tuzni. ma kad sam prvi put cuo zvuk formule, nisam ni sam sebi verovao, tako jos nikad nisam cuo, a tek kad je pocela trka, no coment za zvuk i buku i riku formula, a jos ako si bio bas blizu staze, onda je to zastrasujuce  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi put čuo formulu a bio sam sa druge strane betonskog zida pred krivinu. Kad su stizali šaltali su 3 unazad.

TO PUCA !!! Mislio sam da će zid da se sruši :yes .

ALi da ne mislite da je nepodnošljivo, prolazili su pored mene na oko 10 metara (bez zida) na punom gasu.

Zvuk je jak ali ne i neprijatan. Mislim, možda je nekom neprijatan ali onima koji poštuju rezak zvuk sportskih mašina benzinjara sigurno nije :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk jeste podnosljiv (kako za koga), ali posle 15-tak minuta sam osetio da mi se mozak strasno zamara i stavio sam cepice koje su nam podelili. A i razlika je u zvuku jedne formule i vise njih odjednom... velika ;)

Sediste mi je bilo u trecem redu tribina, jos krivina okruzena sa tri strane, nema zvuk gde da izadje :D

Evo, za pocetak jedne panorame sa tribine na kojoj sam bio:

Yas_Panorama1.jpg

A evo i par komada (za sada):

IMG_6564.jpg IMG_6574.jpg IMG_6587.jpg

IMG_6604.jpg IMG_6855.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...