Jump to content

Photo

Auspuh servis ''Ljuba''

• Please log in to reply
243 replies to this topic

Srdjan

Srdjan

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 299 posts
  • Garage:Lancia Kappa 2.0 20v

45.71.33 je katalizator-lonac.Prvo prosirenje koje vidis na toj slici je katalizator a uzi deo u nastavku je lonac.Moguce ga je izbaciti i zameniti, ili univerzalnim katalizatom i loncem,ili izbaciti katalizator a samo ubaciti jedan malo duzi lonac koji ce da smiri zvuk na kolima.
45.71.01 je cev grane,prosirenje koje vidis na grani je Fleksibilno crevo ili pancirnocrevo.

Jel to znaci da ovaj 45.71.33 i nema kao zamenski deo kod vas, nego se mora kupovati u originalu ili na otpadu? Da li imate dihtung izduvne grane za isti auto? Da li vrsite i tu intervenciju zamene ukoliko je potrebno? Koliko uopste kosta taj dihtung? Da li je i za pregled izduvnog sistema potrebno zakazivanje? Buduci da ne mogu da odredim odakle imam neko bezveze zvecanje. Pa bi posle svega odlucio o eventualnim intervencijama.

Kypck

Kypck

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 212 posts
  • Garage:Fiat Punto Mk2a 1,2 8V, Opel Corsa C z10xe
Ja bih trebao da zamenim zadnji lonac na Corsi 1,0.
Koliko bi me izasao prohromski sa niklovanim izduvom sa ugradnjom?

Pozdrav!

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts

45.71.33 je katalizator-lonac.Prvo prosirenje koje vidis na toj slici je katalizator a uzi deo u nastavku je lonac.Moguce ga je izbaciti i zameniti, ili univerzalnim katalizatom i loncem,ili izbaciti katalizator a samo ubaciti jedan malo duzi lonac koji ce da smiri zvuk na kolima.
45.71.01 je cev grane,prosirenje koje vidis na grani je Fleksibilno crevo ili pancirnocrevo.

Jel to znaci da ovaj 45.71.33 i nema kao zamenski deo kod vas, nego se mora kupovati u originalu ili na otpadu? Da li imate dihtung izduvne grane za isti auto? Da li vrsite i tu intervenciju zamene ukoliko je potrebno? Koliko uopste kosta taj dihtung? Da li je i za pregled izduvnog sistema potrebno zakazivanje? Buduci da ne mogu da odredim odakle imam neko bezveze zvecanje. Pa bi posle svega odlucio o eventualnim intervencijama.

Najbolje da dodjes u servis.

@Kypck
Nemamo prohromski lonac...

StefanNS_89

StefanNS_89

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 21 posts
  • Garage:Fiat Punto 1.2 8V
Hteo bih da na Puntu 1.2 8v mk2a uradim nesto sa auspuhom da se malo lepse cuje, neki rezak zvuk pri visim obrtajima,ali nista preterano, da se ne dere kao nenormalan :rolleyes: Koliko sam ja video moj nema srednji lonac, da li je to fabricki tako ili je neko vec budzio nesto ? ? ? :D I da, koliko bi me to zadovoljstvo izaslo ?? <_< Hvala unapred na brzom odgovoru :D

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts
Fabricki tvoj auto nema srednji lonac. Moze da se uradi sportski (solo)zadnji lonac i cena je 3000 dinara bez ukrasnog izduva. Izduv u tvojoj reziji...

Kengur

Kengur

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Garage:Fiat Punto 1.2 16v
Koje su cene sportskih auspuha za Punto 1.2 16v 2002god?
Da li moze da stavi tacno gde je crna plastika? Ne zelim ispod branika da ne bude blizu poda, nego da se ureze branik.

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts

Bio sam kod Pirketa. Kaze da za mog punta 1.2 16v 2002god. moze da se usece branik, ali samo desno ka centru jer ima neki nosac iza branika. Cudi me kako ne moze da ga isece, jer sam video slike gde tu kod te crne plastike(koja je isecena), staje taman auspuh??? kako to onda? A Pirke kaze da ne moze?

Vidim da si u jednoj od tema ovo napisao. Ako je Pirke rekao da ne moze nemam razloga da ne verujem drugacije. Eventualno da navratis do naseg servisa da resimo tu dilemu...

Bane23

Bane23

AK Voždovac

• Members
  • PipPipPip
  • 4,491 posts
  • Garage:Alfa Romeo 147 (ex FIAT UNO mondo 1.0 ie)
Koliko je zadnji lonac za una 1.0 fire?

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts
Koje je godiste automobila ?

Bane23

Bane23

AK Voždovac

• Members
  • PipPipPip
  • 4,491 posts
Uno mondo 99.god.999cm3 (1.0ie),poljski,imas ih po gradu kupovani u delti!
E da meni ne treba neki auspuh da se dernja,bla,bla ili sta vec nego mi treba normalan lonac,sa fabrickim karakteristikama,ovaj je progoreo,izgorelo mu sace,inace je oket,ali zvecka i postao je dosta bucniji! :crybaby:

krsman3d

krsman3d

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 109 posts
Da li bi ovako nesto moglo da se napravi i koliko bi kostalo otprilike? Da znam da li da spremam pare :lol:

Posted Image Posted Image

Marko Vasic

Marko Vasic

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 183 posts
  • Garage:Punto 1.9D 2002
Kratko vi radno vreme, ja dok prodjem guzvu iz Zemuna do vas a radim do 16 (slovima sesnaest casova) :rolleyes: , nema teoretske sanse da dodjem do 17 :wallbash:

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts

Koliko je zadnji lonac za una 1.0 fire?

Fabricki sastoji se od prednjeg i zadnjeg lonca iz jednog dela....

Dvojna varijanta domaci-4000 dinara
Dvojna varijanta Imsaf -5100 dinara
Solo varijanta zadnji lonac domaci -2800 dinara

Da li bi ovako nesto moglo da se napravi i koliko bi kostalo otprilike? Da znam da li da spremam pare :lol: Posted ImagePosted Image

Sa tvojim ukrasnim izduvima cena sa montazom je 12000 dinara. Naravno ovo je odokativna metoda i potrebna je dublja analiza kod nas u servisu ali to je ta cena...

Kratko vi radno vreme, ja dok prodjem guzvu iz Zemuna do vas a radim do 16 (slovima sesnaest casova) :rolleyes: , nema teoretske sanse da dodjem do 17 :wallbash:

Srbija je ovo...izadji malo ranije sa posla... :whistle:

Marko Vasic

Marko Vasic

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 183 posts
  • Garage:Punto 1.9D 2002
Nista onda ja cu tebi da dam broj ti kazes da zoves sa privatne klinike "AS Ljuba" da kazes da imam zakazano u 15 danas :) Salim se, u guzvi sam nesto na poslu pa cu da vidim u subotu da vas okrenem pa da vidim ako ste slobodni da svratim.

Pozz

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts
Dogovoreno komsija...

Bane23

Bane23

AK Voždovac

• Members
  • PipPipPip
  • 4,491 posts
samo mi zadnji lonac treba od sredine to jest od ulazne cevi zad lonca,zad lonac i to je to!!! Bicemo u kontaktu,hvala puno na informaciji(99% sledeceg meseca cu da ga pazarim :thumbsup: )
Pozz

neshaoct

neshaoct

Abarth

• Administrators
  • 23,603 posts
  • Garage:Stilo 1.9 MJet 140
Bio pre neki dan za pletenicu i cevku između nje i katalizatora.
Odrađeno maksimalno profi iako nije baš bilo da se nisu morali pomučiti, garancija 2 godine, povoljna cena. Sve preporuke. :thumbup:

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts
:welcome:

bojan000

bojan000

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 25 posts
  • Garage:Fiat Stilo 1.9 JTD

zanima me da li kod nas moze da se sredi da ovako zvuci dizelas,isto stilo 1.9jtd,i koliko bi to otprilike kostalo?

Ryan

Ryan

Auspuh servis ''Ljuba''

• Members
  • PipPip
  • 180 posts
Odgovoriću ti iskreno. Vremenom zbog obima posla koji imamo u servisu udaljili smo se od sportskog programa. Ne kažem da ga ne radimo ali sve više nam se otvara posao oko standardnih izduvnih sistema tako da je kompletna pažnja posvećena tom segmentu. Možda je najbolje da kontaktiraš nekog od naših kolega koji ti to kvalitetnije mogu odraditi na obostrano zadovoljstvo. Na netu sam našao vrlo povoljne komentare o Pirketu tako da ti je to jedan od predloga. On se čovek bavi sportskim izduvnim sistemima i to mu je osnovna delatnos, nasuprot nama koji radimo najviše standardni program...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users