Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Martin

Gde kupiti polovnu gumu ?

Recommended Posts

Jutros mi se desio maler, pukla mi guma na autoputu na 130 km/h!!!! Razlog- čelični klin koji sam pokupio na lokalnom putu, jer mi je guma pukla čim sam izašao na auto put.

Za nove nemam novca, već sam isplanirao kupovinu akumulatora. Treba mi hitno dimenzija 195/55/15, za Mareu! Vozim na rezervnom točku. Stara ne može da se zakrpi, jer je felna isekla sa unutrašnje strane.

Ljudi, pomagajte. Da li imate neku preporuku gde se mogu naći dobre polovne gume.

Hvala unapred i pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije daleko, Princip - Platicevo, imaju uvek dosta veliki izbor polovnih guma, solidne cene - 022451019

Usput, od auto puta ka platicevu (nekoliko km kad sidjes sa auto puta, sa desne strane kad ides ka Sapcu) imas jos jednog sa puno jeftinih polovnih guma takvih dimenzija, Trifkovic, nemam broj nazalost...

Edited by Danilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platičevo je riznica polovnih guma, ali iskreno, mislim da je bolje uzeti i protekt gumu nego polovnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se licno ne svidja ta ideja protektiranja guma, uvek bih pre kupio "dobru" polovnu gumu nego protektiranu.

Ima u platicevu i protektiranih, mekane su na dodir i imaju saru dublju do bilo koje "fabricke" gume, ali i dalje, neka, hvala, nije sve u dubini sare... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ljudi, pomagajte. Da li imate neku preporuku gde se mogu naći dobre polovne gume.

Hvala unapred i pozdrav!!!

Crni potporučniče, tebe baš hoće maler. Ni jedne - ni druge ti ne bih preporučio, nego kupi dve nove. Sigure Tigar. Bog da te vidi i svi sveci... Spremi 8.000 sa sve montažom, gurni ih na prednju osovinu, na zadnju stavi dve iste-stare, a jednu drži u rezervi. Ovu puknutu baci. Pozajmi od oca te pare ako ih nemaš, vrati mu za Novu Godinu i "mirna Bosna". Kakvo krpljenje, protektiranje i ostale zajebavancije sa polovnim gumama, pa to ti je glavna stvar bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja "sreća" pa na otpadima nema te dimenzije...tako da ću najverovatnije uzeti Primu...a para nigde!!! :wallbash:

A malera koliko hoćeš!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se jednom zeznuo u zivotu i kupio tigar.Akvapalning problematican,a u krivinama problematicno.Bile su to neke najskuplje Tigar T(bas me briga za broj,jer ih nikada necu vise kupovati)...Elem,kad prigusti sa parama,kupis halo oglase i vrti telefone.Na Mareu je zaista greh stavljati neku glupost osim 195,ali sam licno bezao od 55 iz prostog razloga udobnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tigar T serija nemaju veze sa novim Tgar pneumaticima ;) Hitris, Prima, Winter1 i ostale su sve po Michelin tehnologiji :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gume rešene!!!! Danas sam kupio dve Tigar Hitris! Ljudi, novo je novo. Stare sam stavio pozadi, nove napred. Drugi auto... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je bilo naj jeftinije gume da bi auto uopste isao a mislo sam na trayal 300 od kojih su jeftinije samo polovne ili neke bas bajate gume. :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gume rešene!!!! Danas sam kupio dve Tigar Hitris! Ljudi, novo je novo. Stare sam stavio pozadi, nove napred. Drugi auto... :thumbup:

Živeo Maki! To je najbolja i najjeftinija kombinacija! Nije Tigar ono što je bio. Ne bi se džabe te gume uz Meshelin prodavale i to vrlo dobro širom Evrope i to po cenama malte ne istim kao kod nas, dok su sve ove "glasovite" Good Year, Pirelli, skuplje, ali ne toliko koliko kod nas koštaju.

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala Damjanoviću!!!

Na nekom mestu sam našao dimenziju koja mi je trebala, ali oko 60 e...tako da mi je uzeti nove gume bilo logičnije rešenje. Danas sam uvideo razliku između stare i nove gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo nove Hitris polovinom prosle godine i slatko se navozao sa njima. Isle su u Grčku ma gde nisu, čak sam ih vozio svaki dan prošle zime po snegu i imam samo reči hvale.

Sada sam ih zamenio jer sam uzeo 15ice felne ali da mi ustrebaju gume ponovo bi ih kupio to je sigurno. Novo je novo pre svega...

Neka te lepo služe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim kolegama, ja sam skoro uzeo cetiri sedamnaestice kod coveka u Velikim Radincima (blizu Sremske Mitrovice). Mogu da kazem da je vise nego povoljan sa cenama, i kad uzmete gume kod njega on vam u tu cenu montira i balansira. Kontakt telefon: 022 / 660 - 432

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juce kupio polovne gume kod jednog Decka u Veterniku zove se Dragan.ima ogroman izbor guma i sve su dobre,odlican odnos kvaliteta i cene.moja topla preporuka.ja sam prezadovoljan.jako prijatan momak spreman za svaki kompromis i dogovor.evo vam njegov br pa vidite 0644090476

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...