Jump to content

Photo

Autoplacevi

• Please log in to reply
535 replies to this topic

banjo1990

banjo1990

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1258 posts
  • Garage:alfa romeo 147 JTDm
A New Balkan, Šabac? Ja sam auto uzeo od njih, na placu u BG-u! Imaju na stanju uvek bar 100 vozila, kilometražu sam proveravao u delti, odnosno video sve popravke koje su vršene na istom. Oni tvrde da su kod njih kilometraže prave, i čak su mi govorili da dovedem koga hoću, da preko dojagnostike očitamo kilometražu. Obezbede ti da provozaš auto i da ga oteraš kod svog majstora sve da proveriš itd... Ja mislim da su korektni, bar sam ja zadovoljan! :D

Millan1

Millan1

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 25 posts
Oni su ok i rado bih kupio kod njih, al' nema to sto meni treba...:( Oni u Sapcu i nemaju plac, ima samo par automobila koje prodaju...

banjo1990

banjo1990

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1258 posts
  • Garage:alfa romeo 147 JTDm
Već su ljudi dosta spominjali Prvi Trag! Kod njih su većinom Fiat vozila, i retko koji automobil je uglancan, ispoliran, namirisan... Stanje auta kod njih je maltene onakvo kakav siđe sa kamiona! Dok sam ja gledao, stilića je bilo baš puno, i to karavana...da biraš!!! :thumbup:

delakroa

delakroa

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 315 posts
  • Garage:Hyundai Getz & Yugo 1.1 EFI, exFiat Seicento
Nisam primetio da je neko u temi spomenuo plac "Auto Oskar" u NS.
Malopre sam pricao sa covekom, udavio ga, jedno desetak minuta :D i raspitivao se za jedan auto...
Pola ga nisam skontao, pa cu iskoristiti ovaj post da se i o tome raspitam...
Prvo, da li neko ima bilo kakvih iskustava sa ovim placom, bilo pozitivnih ili negativnih?

Drugo, nije mi jasno, posto je taj auto registrovan na NS table, kakva je procedura...nesto mi taj lik
spomenuo da se ide u sup u NSu, pa se odjavljuje, platim nekih 4000za saobracajnu, dobijem kao probne table,
a kaze da je registrovan do avgusta i da ga mogu do tada voziti, samo da ulozim te spomenute 4hiljade... :question:

i tu se izgubih nacisto... :coffee: a da, rece mi jos i da imaju dostavu, besplatnu, da ce ga kamionom dovesti
meni na kucnu adresu, opet, kaze da ne bih od NSa do SU vozio sa probnim tablama (jer to nije ni dozvoljeno, koliko
sam upucen...)

Woodoo

Woodoo

Prominente

• Moderator
  • PipPipPip
  • 3832 posts
  • Garage:2004 Lancia Lybra 1.9 JTD, 2001 Fiat Marea Weekend 1.9 JTD
A sto ga ne vozis do Subotice sa NS tablama pa naknadno odjavis tablice? Placas i nove tablice i novu saobracajnu. Probne tablice su oko 2-3 hiljade din, dozvoljena je voznja sa njima.

delakroa

delakroa

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 315 posts
  • Garage:Hyundai Getz & Yugo 1.1 EFI, exFiat Seicento
Pa ne znam, rekao mi je covek, navodno, da se mora odmah odjaviti... a ako uradim tu foru sa probnim tablicama onda cu tako voziti do isteka registracije, tj do avgusta? Ne kontam bas ta pravila pa zato...a nemoze se nesto uraditi na foru kao punomoc pa da vozim sa tim trenutnim tablicama do avgusta, pa ondak da odjavim i dalje vec kako ide? Opet odoh u off, izvinjavam se nadleznim organima! xD

Woodoo

Woodoo

Prominente

• Moderator
  • PipPipPip
  • 3832 posts
  • Garage:2004 Lancia Lybra 1.9 JTD, 2001 Fiat Marea Weekend 1.9 JTD
Covek te slagao, zbog cega mogu samo da pretpostavim. Ne mora auto odmah da se odjavljuje, a sa probnim tablicama mozes da vozis do avgusta ali mislim da bi ti bilo mnogo skupo. jedan dan je kao sto sam napisao oko 2-3 hiljade dinara. Svaki sledeci je jeftiniji, ali je to opet mnogo skupa igranka.

Zanimljivo je da mu je vise stalo da se izlozi trosku slepanja auta do Subotice nego da trosak transporta prebaci na tebe tako sto bi ti kupio probne tablice i odvezao auto kuci.

VladaNS

VladaNS

Prominente

• Members
  • PipPipPip
  • 1534 posts
  • Garage:Fiat stilo 1.9JTD 5V; Brava 1,2 16v
evo, primetio sam nešto nesvakidašnje i interesantno, i krajnje pozitivno pa moram da preporučim ovaj autoplac :wallbash:

Posted Image
http://www.polovniau...com/pobeda-auto

ono što izdvaja ovaj plac od drugih je to što se automobilima, dok stoje u oglasima, smanjuje kilometraža iz dana u dan. Ne mogu da postavim linkove jer su izmenjeni, ali jedan stilo je sa 190k spao na 140ak, a grande punto (kojeg sam btw gledao dok je bio u carinskom skladištu) je spao sa 130k na 120.. da ne spominjem da mu je u servisnoj knižici (koja je verovatno slučajno ostala u automobilu) imao 170k još 2008...:thumbup:

Šalu na stranu, izbegavati ovaj plac u širokom luku..tri puta sam išao da gledam automobile kod ovog lika i svakakvih sam se krševa nagledao.. a preko telefona je sve ekstra i super..

Macvanin

Macvanin

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 281 posts
  • Garage:Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS
Drustvo,jel zna neko kakav je auto plac Italija u Sapcu?Vidim da su mali jaci sa cenama.

dusankzr

dusankzr

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Garage:Stlio JTD 2002.
Sve preporuke za AUTO MODA iz Novog Sada.Cene su odlicne a kvalitet vozila jos bolji.Kupio sam Stila pre par meseci kod njih i sem redovnog servisa nista nisam radio.

dakisd

dakisd

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 1 posts
Dragi forumaši, interesuje me Vaše mišljenje o auto placu Dynamico d.o.o. (http://www.polovniau...li.com/dynamico) Molim vas ako je neko imao iskustva sa istim neka kaze sta misli o njima,
Hvala najlepse svima :) POZDRAV

bglion

bglion

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1348 posts
  • Garage:Lancia Lybra 1,9 JTD SW
Nisam gledao vozila uzivo, ali sa slika uvek imaju automobile koji dobro izgledaju (sa manje vise realnim kilometrima) a i normalne cene...

Mateo

Mateo

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 745 posts
  • Garage:Grande punto 1.2 8v

Crko mi auto,odlican auto odlican auto to je najprodavaniji model :)

mario-stilo

mario-stilo

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 270 posts
  • Garage:Stilo 1.9jtd
Evo da kazem i ja nesto o ovoj temi. Uzeo sam Stila od ujaka koji drzi auto plac MB CAR na Ledinama kod skretanja za Aerodrom. Auto me sluzi extra, uvek su voljni za porazgovarati sa potencijalnim kupcima.. Znam da su prva ruka i svaki dogovor je moguc,kredit, lizing... Ima ih inace na polovnim automobilima. Uvek u ponudi imaju Fiate, Alfe, Lanchie konkretno za nas ovde sa foruma, ima i drugih Francuza, Nemaca... Znam da na 60% automobila daju garanciju :-) imaju saradnju sa tehnickim pregledom odmah preko puta, tako da moze i to da se uradi za 1000-1500din. nije reklama, to je sto znam! :-)

neshaoct

neshaoct

Abarth

• Administrators
  • 24252 posts
  • Garage:Stilo 1.9 MJet 140
903ccm je greškom poslao kao Report:

Da li zna neko kakve automobile (kvalitet) ima auto plac Auto Sistem Adriani iz Kraljeva?

Ja sam kupio auto kod njih, prvo mi je iscurelo ulje iz menjaca a posle 700km radilica. Pristali su da mi srede o njihovom trosku a kad su sredili trazili su doplatu 500eura.

SikterBre

SikterBre

požarni u auto parku

• Members
  • PipPipPipPip
  • 7242 posts
  • Garage:Fiat Punto mk2a
http://polovniautomo...priceHRK_asc/0/

Oduvek me zanimalo da li neko kupuje na ovom placu, više od pola auta je pokvareno, poplavljeno, havarisano, slike unutrašnjosti su katastrofa, često vidim u opisu auta "auto je u ekstra stanju, motor ne radi", a auto nema gde nije udaren, a mislim da bi skupa iz svih auta sa placa moglo da se izvadi za punu prikolicu blata

Posted ImagePosted Image
Posted Image

Edited by SikterBre, 25 January 2012 - 12:42.

laki

laki

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1330 posts
Kupuje sigurno, ne bi ih on dovozio da se ne prodaju, on prodaje auto u stanju kako mu stigne nista ne sredjuje, ne pere.

Dolazili su meni neki ljudi iz Sabca po delove i bas sam ih pitao za taj plac i kazu da kod njega najvise kupuju preprodavci i majstori za dalju prodaju.

Mada verujem da su 80% vozila koja dolaze kod nas budu u ovakvom stanju pre slikanja i postavljanja na oglase

Ja ne mogu da nadjem koliko mi se traze dobri, ocuvani volani za Punta i sve kupuju preprodavci

Edited by laki, 25 January 2012 - 13:30.

Bane23

Bane23

AK Voždovac

• Members
  • PipPipPip
  • 4495 posts
  • Garage:Alfa Romeo 147 (ex FIAT UNO mondo 1.0 ie)
Ovo je realnost izgleda,pa zato ide ona nasao sam dobar auto na placu po preporuci,e taj po preporuci je onako,normalan auto,kao i ovde bolje odrzavan.

SikterBre

SikterBre

požarni u auto parku

• Members
  • PipPipPipPip
  • 7242 posts
  • Garage:Fiat Punto mk2a
Ja sam svoj auto kupio dok je još na kamionu bio, ali posle poplave u Italiji je ogromna verovatnoća da je po placevima mnogo auta koji su bili u ovakvom stanju :question:

Dule 021

Dule 021

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 597 posts
  • Interests:automobili i prodaja
  • Garage:Suzuki B-King 2008
Pa kad narod hoce jeftino -to i dobije! :rolleyes:
A posle neka popravlja na rate!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users