Jump to content

Photo

Autoplacevi

• Please log in to reply
535 replies to this topic

ZokiBubu

ZokiBubu

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 199 posts
  • Garage:Fiat Bravo 1.6 16V GT
Ja sam kupio Fiat Bravo na placu Moscow
Samo, kada sam ja jurio auto, a hteo sam Stila, imali su automobile koji nisu bili bas u najboljem stanju i predloze mi Bravo koji je bas bio ocuvan, a nisam ni zna kako mu se krece cena. Na placu mu je stajala cena 4100, spustio sam im na 3800, a posle video da je na sajtu cena za moj auto bila 3900. I kupio sam auto zbog ocuvane unutrasnjosti, nisam ga ni provozao iako su mi dozvolili voznju. Posle dva dana sam video da im je stigla gomila automobila. ..
Sve u svemu, nisam nezadovoljan, mada imam mali problem sa grejanjem motora u guzvi, ali i to cu srediti...

Dusan

Dusan

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1051 posts
  • Garage:Alfa ROmeo 156sw jtd16v 2003. god, zenomobil (fiat panda 1.3mjtd Climbing 2006. god)
Ja sam moj auto uzeo na placu Trendmobile u Novom Sadu kod Druga Ade. U pitanju je Fiat Brava 2001. godiste i cena za nju je bila 3700, i auto je uzet na nevidjeno. Sve pohvale za doticni plac jer su ljudi koji rade stvarno fer i korektni i hoce da izadju u susret. Ja sam autom prezadovoljan osim sto sam imao malih problema sa ler gasom jer je auto stajao 3 meseca, i riknuo mi je termostat. Auto je dovezen iz Ns-a do Kg-a bez ikakvih problema.

Jos jednom, svaka preporuka za Trendmobile plac.

Dovla

Dovla

Abarth

• Root Admin
  • 7282 posts
  • Garage:2012 LOSI Speed NT 3.4cc, 1.8HP
E kako se zove onaj plac na obilaznici prema Loznici što drži samo BMW i Audi i tako te jače mašine?

NenadAleksic

NenadAleksic

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 655 posts
  • Interests:Cars
  • Garage:Fiat Stilo 1.9 MultiJet, Fiat Punto 1.3 MultiJet

Pa nije Sabac bas toliko mali grad da moramo svi da se sretnemo :P ... A nije bitno na kom auto placu da ih ne reklamiram uostalom ne razlikuje se ni jedan nesto preterano od ostalih ( osim mozda Holiday)...

Pa nisam ja rekao da je Sabac mali, samo mi cudno da nisam video auto, posto sam ja stalno u gradu tamo `vamo. ;)

Mad~Max

Mad~Max

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Garage:FIAT Stilo 1.9JTD 115KS
@ nenad: ma verovatno nisi obracao paznju, posto i ja non stop zujim po gradu

@dovla : ima tri cetiri placa na obilaznom putu prema loznici ne znam na koji mislis tacno, znam da Holiday prodaje malo novije (2004 i mladje) i da su uglavnom kod njih francuzi + (malo skuplji BMW, Audi i Mecke)

MilanLaki

MilanLaki

Prominente

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 posts
  • Garage:Punto Mk2b 1.3 MJ
Moguce da je ovaj

KGB

KGB

koristio 3 naloga

• Banned
  • PipPip
  • 715 posts
  • Garage:Punto 1.3 MJET
UUu bre koliki plac !!! jel sva ova kola imaju u ŠA ili su samo postavili fotke iz IT ???
i kakvi su legalnost kola, kvalitet , garancije ... prvo što su mi rekli kad sam kupovao kola bilo je izbegavaj ŠA !!

jesu se popravili do sada ...

NenadAleksic

NenadAleksic

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 655 posts
  • Interests:Cars
  • Garage:Fiat Stilo 1.9 MultiJet, Fiat Punto 1.3 MultiJet
U Sapcu imas da kupis sta hoces. ;)

Mad Max vidimo se u gradu bro :D

Mad~Max

Mad~Max

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 12 posts
Cini mi se da su ljudi u zabludi sto se tice auto placeva u Sapcu, pa cu samo da napisem kako ja gledam na to...

Naime Sabac je grad sa jako puno auto placeva i tesko da na nekome od njih ne nadjes ono sto trazis... E sad nebitno zbog cega je to tako - mislim na broj auto placeva (da li zbog blizine granice ili ko zna cega)... Uglavnom normalno je da u takom velikom obrtu auta ima i skarta i onih koji na svake nacine pokusavaju da zarade (citaj prevare) kupca... Ali sa druge strane ne mogu da verujem da bas svi to rade i da su svi auti koji dodju u Sabac u sustini kante koje su presle milion kilometara, ili peglane nakon sto su bile olupine ili im je produvao motor i ko zna sta jos... Ja licno znam dosta ljudi koji su ovde pazarili aute i jako dobro prosli ( i sto se tice cene i samog stanja auta)... E sad naravno da u svakom zitu ima i kukolja i da sto je vise zita to je razumljivo vise je i kukolja... Ja sam licno prilicno zadovoljan autom, a kupio sam ga na auto placu za koji sam cuo sve najgore od ljudi sa strane...

@nenad : ko koga prvi zapazi ima pivo za Dz :P

mik

mik

Prominente

• Members
  • PipPipPip
  • 2002 posts
  • Garage:Lancia Lybra 1.9JTD 116 CV SW Intensa
Sabac-carstvo polovnjaka, :whistle: izuzetno sanlazljivi i preduzimljivi ljudi :respect: .

Ali ipak ce svakom ko se zaputi tamo po kola dobro doci preporuka nekog ko je iz Sapca,ili nekog ko je skoro kupio kola tamo,jer ipak je polovan auto nepoznanica,pogotovo bez pregleda strucnog majstora.

KGB

KGB

koristio 3 naloga

• Banned
  • PipPip
  • 715 posts
  • Garage:Punto 1.3 MJET
Evo ljudi, "veliki mag" je bacio crnu magiju i naši postovi su se našli na pravom mestu, pa izvolite raspišite se o ŠA...

Mad~Max

Mad~Max

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 12 posts
A ja gledam gde nestase postovi :P ...

sasha015

sasha015

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 600 posts
  • Garage:i-20
Da li neko zna koje sve papire(dokumentaciju) treba da dobijem od Prodavca prilikom kupovine na nekom auto placu....

Boki

Boki

Abarth

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6138 posts
znam samo da ti oni sve spreme,ti odes na plac uzmes te papire i sa tim papirima odes po tablice pa se vratis na plac po auto,moras licno posto je prva registracija a oni sve spreme ne moras da brines ;)

Woodoo

Woodoo

Prominente

• Moderator
  • PipPipPip
  • 3904 posts
  • Garage:2004 Lancia Lybra 1.9 JTD, 2001 Fiat Marea Weekend 1.9 JTD

Da li neko zna koje sve papire(dokumentaciju) treba da dobijem od Prodavca prilikom kupovine na nekom auto placu....

1. Faktura auta koji se prodaje na tom placu.
2. Italijanska saobracajna Libreta, original ili overena kopija.
3. Odjavni list sa hologramom, ako nema tablice obavezno original.
4. Izjava kako je auto stigao u zemlju.
5. APR firme koja je vlasnik (podaci firme sa sajta agencije za privredne registre).
6. Registracioni list (original) o ocitavanju brojeva sasije i motora.
7. Strani racun.
8. JCI original (jedinstvena carinska isprava)
9. Racun da su placeni carina i PDV.

dachisss

dachisss

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 367 posts
  • Garage:EX Fiat Stilo 1.9 jtd 3v - AR 147 1.6 TS
Ja svog MK2 uzeo na placu Tetranova na Zelezniku cini mi se , vrh lik ,tada imao 132.000km , sad 146.000km i nakon 10 meseci i odradjenog drugog servisa...bez problema

ostres

ostres

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 122 posts

Cini mi se da su ljudi u zabludi sto se tice auto placeva u Sapcu, pa cu samo da napisem kako ja gledam na to...

Naime Sabac je grad sa jako puno auto placeva i tesko da na nekome od njih ne nadjes ono sto trazis... E sad nebitno zbog cega je to tako - mislim na broj auto placeva (da li zbog blizine granice ili ko zna cega)... Uglavnom normalno je da u takom velikom obrtu auta ima i skarta i onih koji na svake nacine pokusavaju da zarade (citaj prevare) kupca... Ali sa druge strane ne mogu da verujem da bas svi to rade i da su svi auti koji dodju u Sabac u sustini kante koje su presle milion kilometara, ili peglane nakon sto su bile olupine ili im je produvao motor i ko zna sta jos... Ja licno znam dosta ljudi koji su ovde pazarili aute i jako dobro prosli ( i sto se tice cene i samog stanja auta)... E sad naravno da u svakom zitu ima i kukolja i da sto je vise zita to je razumljivo vise je i kukolja... Ja sam licno prilicno zadovoljan autom, a kupio sam ga na auto placu za koji sam cuo sve najgore od ljudi sa strane...

@nenad : ko koga prvi zapazi ima pivo za Dz :P

Jel znas nesto o Balkan auto kompaniji (namerno ne kazem plac posto vidim da se bave jos gomilom stvari).
Bio sam na sajtu i imaju deo za aukcije za vozila koja su ostecena. Pri tome ima smesnih ostecenja kao sto su ulubljena
vrata ili krilo, ogreban, ...
Kako sam skapirao sa sajta bukvalno bi trebalo da imaju stotinak vozila u svakom trenutku. Imaju uvek dosta Fiatovih modela i
vidim da vozila dovlace iz Italije.

Bajker

Bajker

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 236 posts
  • Interests:Porodica, motorcikli, kola i ostala tehnika
  • Garage:Skoda Fabia 1.9 SDI `05, Yamaha TDM 850
Ostres, vidi ovako:
Ja sam bio na tom placu u BGD-u par puta, blizu mi je posla, a i neka koleginica je gledala neki auto tamo za sebe. Ta aukcijska prodaja je zainteresovala i mene, najvise zbog razlike u ceni - izlicitirane i one na ovdasnjim placevima. E sad, ima par kvaka: prvo, svi ti auti su i dalje u Italiji, drugo, nisi siguran u kakvom su stvarno stanju mehanicki, a trece, taman i da je sve u redu, fora je sto prodavac ne mora da pristane na tvoju cenu. Pratio sam jednu novu Cromu, mislim 2006-o god. sa kozom i ostalom uobicajenom EMOTION opremom. Prelepa, zato mi je i zapala za oko. Licitacirali su je svaki dan (jedno 3-4 dana) za po 100eu vise, i nikako mi nije bilo jasno zasto je vec onaj prvog dana nije uzeo, kad je zatvorena licitacija bila na mislim 7200-7300eu. Po izgledu, super cena, i to toliko bi kostala ovde, znaci sa sve carinom i PDV-om Onda sam pitao prodavca i on mi je rekao to da ne moraju da prihvate cenu, t.j. ako im je malo, odustanu, pa sutradan ponovo. Pa u cemu je onda svrha licitiranja ako neces da je prodas? Stavi pocetnu cenu i gotovo..
:thumbdown:

shone

shone

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 130 posts
  • Garage:punto 1.9 D
Ja sam svog punta kupio na auto placu koji se zove Beoafrika i nalazi se na novom beogradu,kada sam kupovao auto imao sam 18 god sto znaci da sam bio "mlad i lud" pa sam se zaleteo da kupim bilo sta,auto koji sam kupio kupio sam ga na poverenje u nadi da me nece zajebati,posto je moj drugar kupio isto na tom placu auto i rekao mi da ga dobro sluzi,platio sam ga u to vreme 4500e i to je van bio...
Najvise me je iznerviralo kada sam video da je udaran nepred i sa vozaceve strane ,hladnjak je otkinut sa nosaca i vezan je bio sa plasticnim trakama,sada menjac mi je otisao tj sinhron druge brzine,a drugi kljuc od kola mi nikada nije isporucen :thumbdown: ...
Ali relno nisu krivi oni nego ja sto sam verovao pogrsnim ljudima,ako planirate nesto da pazarite tamo uzmite auto i pravo u servis kod vaseg majstora a ne njihovog ...

predrag&marea

predrag&marea

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 339 posts
  • Garage:Chrysler Sebring 2.7
Poznajem ljude koji su kupili u Beoafrici auto.Ne bih da ih bas nacrnim,ali ni malo pohvalno sta prodaju i sta pricaju dok uvaljuju robu :realmad:
Kao,menjaju ulje-sipali jedno 1,5 l u 1.3mjet
Kao dopunili klimu-bilo jedno pola kolicine
....spaner im bio opusten,pa je razglavio navoje...umesto antifriza,bio neko deterdzent...od obecanja tipa nabavicemo naknadno pa cemo vam dati free nema nista

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users