Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FAS zimska servisna akcija - Budite bez brige

Recommended Posts

Pozivamo vlasnike vozila svih naših brendova (Fiat/Fiat Professional/Alfa Romeo/Lancia/Chrysler/Jeep) da dođu u ovlašćeni servis na besplatnu zimsku proveru vozila.

 

Akcija važi i za vozila van garantnog roka. Servisna akcija traje do 31.01.2015.

 

zima2014.jpg

 

Besplatna zimska provera vozila podrazumeva proveru vozila u 11 tačaka:

 

- Kontrola centrale ubrizgavanja – Examinerom-WYTECH;
- Provera stanja pneumatika;
- Provera akumulatora;
- Provera ventilacionog (rashladnog) sistema, rashladne tečnosti;
- Provera nivoa ulja u motoru;
- Provera kočionog sistema (nivo ulja, vizuelni pregled prednjih kočnica);

- Kontrola metlica brisača;
- Kontrola prednje svetlosne grupe i signalizacije;
- Kontrola trapa (prednjeg, zadnjeg);
- Kontrola upravljačkog sistema
- Vizuelni pregled vozila;

 U slučaju konstatovanja kvara, vlasnici vozila imaju 10% popusta na rad i 10% popusta na originalne rezervne delove ukoliko se odluče za otklanjanje detektovanog kvara.

 

Spisak svih ovlašćenih servisa je ovde:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična akcija. Ovo u Nišu nije dostupno?

Edited by Zarkusi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi akcija u svim ovlascenim servisima i mora da se zakaze naravno. Bio ja prosle godine u Nisu u auto Mg, traje nekih sat vremena sigurno.

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ovlašćeni. Spisak je ovde:

http://www.fiatsrbija.rs/servisi-i-usluge/servisna-mreza.html

 

Svi automobili sa znakom Fiat / Lancia / Alfa Romeo / Fiat Professional / Chrysler / Jeep, bez obzira da li su u garanciji ili nisu.

Zakazivanje zavisi od konkretnog ovlašćenog, nazovite i pitajte ih. Sigurno kod nekih postoji zakazivanje, a kod nekih ne, zavisi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi akcija u svim ovlascenim servisima i mora da se zakaze naravno. Bio ja prosle godine u Nisu u auto Mg, traje nekih sat vremena sigurno.

 

Blago tebi. Ovi u Stojanovu u Novom Sadu, pretrkeljisu sve za 10 min. Ne vrijedi nicemu pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je baš lepa ponuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno je ovo. Hvala na obaveštenju.

Insistirajte malo kada ste već na pregledu, da ga obave kako treba ... svakako da mogu da "prelete" za 10 minuta, ali mogu i da se potrude ako im skrenete pažnju da bi bilo lepo da odrade svoj posao kako treba ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazan pregled  :construction:

Edited by pedjavw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me cudi sto nijedan ovlasceni servis nema u Leskovcu, salim se naravno, ovde je i Bog reko laku noć i ugasio svetlo.

A akcija je super, nema sta

Mada ako je stvarno deteljan pregled isplati se voznja do Nisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro ja treba i ovako nesto da idem do Nisha, pa onako usput

A najvise mi je zbog ovog Examinera i sistema ubrizgavanja, koliko sam uspeo da saznam sa foruma, u pitanju su dizne, jer kad je hladan malo slabije vuce, pa reko da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra zovem fiat radulovic video sam da rade od 08h pa da zakazem, ako uspem zbog posla ja cu odvesti auto ili burazer. Hvala na informaciji slicna akcija je bila i prosle godine isto sam isao u radulovic i sve pohvale, pregled je trajao oko 20-tak min taman sam razgledao nove automobile po salonu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste, treba da vozim majku kod lekara pa mogu da svratim, e sad da li će trajati deset minuta ili duze, tj.koliko treba, videćemo. Za deset minuta ne moze da otvori haubu i poskida poklopce sa motora i akumulatora, da ne pricam o drugim stavkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvacu ja sutra Auto MIG u Nisu da vidim da li mogu da zakazem pregled,pa javljam sta je i kako je... :handy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazano,u auto MIG-u u Nis-u,za sutra u 10h...pisem sutra kako je sve proteklo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...