Jump to content
FAS Goran
dr_kolew

Novi namet Državne agencije za Nove ugradnje plina od 1. 1. 2015.

Recommended Posts

Preterali su u svemu:

Ukinuli su retroaktivno Lepo vazece ateste koji su bili izdati na 10godina.

Podigli cene atesta na nove ugradnje preko svake mere.

Od polaganja i izdataka za vozacki ispit napravili su fakultet i bauk a cena otisla u nedogled , instruktore i auto skole bukvalno unistili.

 

E sad je i to malo,sada zele od 1.1.2015 da uvedu novi namet za vozace koji zele da ugrade plin u svoje vozilo, a to je da se radi elaborat o ugradnji za dati tip vozila i plinski sistem i da tu izradu plana radi neki naravno inzinjer koji ce se placati poprilicno, a ABS-u(agencija za bezbednost saobracaja) ce se placati 20 000dinara :question:  :question:  :question:  :question: ,i plus administrativna taksa na sve to onako da zagorca jos vise...

Ukratko receno zele da se vise ne ugradjuje plin u vozila jer niko nece biti lud da ulozi 700e ili vise eura za ugradnju plina...

evo link o tome:

 

http://www.abs.gov.rs/Uputstvo_za_podnosenje_zahteva.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo traktor u moje dvoriste moze da udje....plinovi cuda muda nece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo traktor u moje dvoriste moze da udje....plinovi cuda muda nece!

ne radi se ovde o tome da li ces da vozis traktor ili plin ili benzin,ovde je rec o tome dokle ide osorno i obesno ponasanje novonastale kvazi Agencije za nekakvu bezbednost...

 

Sutra ce ti uvesti konkretno za dizele da svako vozilo mora imati katalizatore i ostale fabricke filtere koji kostaju dva dijamanta i koje svi skidaju,a to novo kosta toliko da ce pola dizel vozila starija od par godina biti neregistrovana jer nece zadovoljavati neku njihovu novoizmisljenu normu ...

ali dok je taj stav prisutan u narodu u fazonu ma briga me to se mene ne tice ...ima da nas orobljuju raznim nametima i njima milina...a nas ko j....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko vozi na plin nek razmislja,mi sto vozimo dizele kad dodje vreme razmisljacemo.A ja ili ti kao pojedinac nista nemozemo da promenimo....a ko je glasao i to mi ga ja nisam niti cu ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno otimacina, koriste ama bas svaku priliku da uzmu pare

 

 

a ko je glasao i to mi ga ja nisam niti cu ikad.

 

I jos gomila njih, zato nam je tako kako nam je :)

E deki87, trazices i ti da se neko solidariše s tobom kad ti stanu dizelu na rep 

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narod je trebao da pazi kad je glasao... sad je kasno...

 

Nema mesta za politiku ovde. A ako cemo posteno, isto je bilo i kod prethodne, ova samo nastavlja gde je prethodna stala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tendencija je da dizel, bar kod nas, krene/nastavi uzlaznom putanjom sa cenom. Kada na kraju i ovo malo vozila na TNG prestane da postoji, šta mislite ko je sledeći na udaru...

Ja ostajem dosledan ali neću širiti netrpeljivost i nesolidarnost...

Svi smo u istom košu a zbog takvog odnosa ka sugrađanima nismo bolje ni zaslužili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se samog problema konstantnog otimanja na sve moguce nacine, i to u sve vecoj meri, od naroda tice nije problem u strankama, i svi su otimali koliko god su mogli

problem je u tome sto su SVI OD REDA TOLIKO OTiMALI da ima sve manje i manje a kako se prohtevi ovih na vlasti ne menjanju mi smo tu da platimo razliku

 

na zalost stvari se nece nikada promeniti, ali realno kada pogledate postupke naroda u poslednjih 30 god jos smo dobro i prosli, a definitivno ne zasluzujemo bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne zalazimo mnogo u politiku, ali oni pre su imali odakle da otimaju, a da nas ne boli, a ovi sad nemaju sta da prodaju, nemaju direktan priliv novca, pa udaraju tamo gde najvise boli ... tj guraju ruke u nas dzep 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što da ti ne gura ruke u džep ?

Još malo i zalogaj iz usta ima da vade.

Ima ponovo da plačemo za drugom Titom.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako izgleda kad pomisle Grcima da vade iz džepa.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko je Grcka ... ;)

 

Treba bar na jedan dan zaustaviti sve, nema automobila, pumpe prazne, auto put pust, pa da vidimo koliko ce biti u minusu i sta ce posle da rade ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kad smo vec kod toga, zasto da ne podrzimo advokate koji su u strajku? Ako drzava i polupismeni politicari budu uspeli da da uzmu advokatima komad 'leba iz ruke sta ce onda tek uraditi nama obicnim smrtnicima? Ja sam uvek bio protiv birokratije i nameta i ostacu pri tome sve dok sam ziv, zato bih predlozio nesto a vi se izjasnite. Kako bi bilo da FLCS organizuje jedan skup podrske advokatima u strajku i pri tome skrene paznju na probleme sa nametima za vozila? Ja predlozih a vi se izjasnite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja blokiram dok kazes keks :) Marta sam blokirao bubanj potok kao nista! Izdao mi trecu kategoriju umesto druge i oce da me iskulira! Sva cetiri na sred rampe sa sve putnicima unutra i izadjem da se raspravljam sa ovim u kucici, pa onda pored rampe pa kod sefa...i morali da mi isprave, ali tek na Nais-u :D

A ljudi trube, radnici pizde, haos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...