Jump to content
FAS Goran
igor0511

P: fabrički mp3 player Stilo

Recommended Posts

S obzirom na to da sam uzeo navigaciju, mp3 player mi više ne treba pa sam odlučio da ga prodam.

Radi, očuvan je poprilično, srednje dugme za nijansu reaguje lošije od ostalih što je neka moja zamerka i to je sve, ostalo bih mogao da kažem da je besprekorno.

 

Uz uređaj ide i kod kartica sa kodom, serijskim brojem, godinom proizvodnje ( 08.2003- Portugal) i sličnim informacijama.

 

Upoređivao sam malo sa cn+ i čita više diskova od nje. Naravno, može svaka proba i provera, štaviše i poželjno je.

Slike:

 

SAM_0493.jpg  SAM_0494.jpg

 

SAM_0495.jpg  SAM_0496.jpg

 

SAM_0496.jpg  SAM_0498.jpg

 

SAM_0501.jpg

 

 

Cena : 100e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam dobio navigaciju na poklon onda bih rekao, ovako gledam da barem deo novca vratim.

Hvala, ali pokušaću prvo sa prodajom, pa ako ne uspe lako ćemo se dogovoriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj komplet sto prodajem na forumu, bravica za paljenje, bravica za vrata, skakavac i rezervni kljuc sa kod karticom za nove Fiate i Lance. Imas temu pa pogledaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj komplet sto prodajem na forumu, bravica za paljenje, bravica za vrata, skakavac i rezervni kljuc sa kod karticom za nove Fiate i Lance. Imas temu pa pogledaj :)

to nemoj da poklanjas posto poto....to dosta vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepaj na bubanj i prodaj za veće pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi bolje definitivno.

Gledam sad na kupindu idu mp3 playeri i za 80e, ali mi se nešto ne daje matični broj da bih tamo potsavljao oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si stavio na kupujem prodajem? Ako nemas ti nalog, moze neko drugi da ti postavi oglas, recimo mogu ja, mene ne mrzi ujutru uz kafu da obnovim oglas i da prekontrolisem stanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stavljao. Ne podržavam njihov način poslovanja sa traženjem matičnog i broja lične karte. Po meni to samo država može da traži.
Ako ne ode do Nove i ako te ne bude mrzelo okači, valjda ću imati više sreće sa KP.

 

 

INače, cena i dalje 60e do kraja godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pošto sam prodao cajger i retrovizor, a i felne će verovatno otići spuštam još cenu do Nove pa da se i muzike rešim.

 

50e još ova 3 dana pa posle vraćam na 70e. Cenim da je korektno s obzirom da ima i radia na oglasima za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...