Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo posle nekog vremena opet vozim Lanciu. Prošla je bila Dedra, sad Kappa a videćemo šta će biti sledeće. Kappa je 1998 godište, 2.0 20v 155ks, felne su 16ice od thesisa.. U planu ima dosta toga da se menja ili sredi (limarijski, šoferka, zadnji amortizeri, felne, xenoni, ) ali otom potom.

 

Za sad od kad sam je kupio promenio sam: (gume, komplet muziku, unutrašnje osvetljenje i još nekih sitnica)

 

DSCF2469awewefds.jpg  DSCF2473fdsfsafa.jpg  
 
DSCF2474sdfsasf.jpg  DSCF2476fsdfads.jpg  DSCF2479fsafas.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa kappa lepo da se vozas. :-) skoro je bila u oglasima spazio sam zbog farova. od kog su auta ili je budzevina neka? jel si ti pre rasturao kappu za delove ovde na forumu,jel se time bavis ili je to bila samo ta jedna? pitam jer slika ovog auta je sad na oglasima za delove. :-)

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa kappa lepo da se vozas. :-) skoro je bila u oglasima spazio sam zbog farova. od kog su auta ili je budzevina neka? jel si ti pre rasturao kappu za delove ovde na forumu,jel se time bavis ili je to bila samo ta jedna? pitam jer slika ovog auta je sad na oglasima za delove. :-)

 

Farovi su sonar ja mislim od opel calibre, kupio sam je sa takvim farovima. Momak od kog sam kupio rastura kappe pa moguće da je on okačio sliku. Doduše i ja sam imao pre oglas za delove jer je do pre 7,8 godina ćale vozio kappu pa smo imali i stranca za delove više za nas, nego za prodaju, ali kako smo je prodali ostali su neki delovi pa smo to stavili na oglas. Ima tome par godina, tako da nije to moj oglas. :)

Edited by PEKA192

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ova lancia iz Borce ili tamo kupljena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tacno Borca. :-) daj slike osvetljenja unutrasnjosti i ja zavrsavam ovih dana pa da vidim kako je kod tebe a felne menjaj cim stignes. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, kupljena je u Pančevu krajem maja ove godine i od tada je na Novom Beogradu :)

 

Hvala puno, da kucnem u drvo do sad nikakav ozbiljan kvar, valjda će tako i da ostane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa druze onda je prodata liku iz panceva.

Vidjao sam ovaj auto u Borci nekoliko puta,bivsi vlasnik je neki policajac mislim.

Ako je to taj auto,lepo je bio cuvan,za kasnije ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije je bio ovaj auto kod mene na odrzavanju. Covek koji je prvi napravio ovakvu kakva jeste puno je vodio racuna o njoj. Bila je kao nova. Zatim je prodao ocu poznate pevacice koji je sleteo sa puta sa ovim autom. Tom prilikom osim ostecenja trapa, kartera i felni (MS 17") nije bilo limarijskih havarija. Sredio sam mu to i prodao ove felne od Thesisa. Pozdavi tata Peku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

martini jel to ona sto je ima na slici iz 2008,09 ovde na forumu? pricao si nesto da su felne ili auto zavrsile kod tebe posle udesa ako je to ta.

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro izgledala tad al cini mi se da si rekao da su bile 18 tad. a ova fora s farovi dobro izgleda

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slike unutrašnjosti, ubacio sam diode u vrata, kod nogu, plafonjeru, suvozačev suncobran, zadnje tablice (ali mi je sad jedna riknula). Inače u planu je kad budem stavljao xenone da stavim i COB prstenove umesto ovih da budu kao dnevna svetla.

Pozdravlja te tata i kaže da ćete zvati ovih dana. :)

 

DSC_0194.jpg   DSC_0266.jpg   DSC_0267.jpg
 
DSC_0268.jpg   DSC_0269.jpg
Edited by PEKA192

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino nije lose al je mnogo bolji efekat sa led trakom mnogo jace i bolje rasipa svetlost i bas dodje belo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose si postavio linkove. ali vidim koje su felne od onog lika sto si uzeo i auto jel da ? :-) odlicno su legle sad je crna lepojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose si postavio linkove. ali vidim koje su felne od onog lika sto si uzeo i auto jel da ? :-) odlicno su legle sad je crna lepojka

 

Nisam, felne sam uzeo u Vinci kod nekog momka sto rastura kappe. Morao sam da stanjim rubove pozadi posto su kacile gume, zadnje su 235-45-17, a napred sam pravio distanciere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da su felne od tog a ja sam mislio da si od njega i kupio auto. super joj cuce :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...