Jump to content
FAS Goran
Pauk

K: reostat ventilacije za Mareu JTD 2002.

Recommended Posts

Kako sam naslov kaze,za firat mareu 1.9 jtd, 2002 god, karavan verzija,potreban reostat za ventilaciju (ili bar mislim da se tako zove deo).

Naime, desava mi se da potenciometar radi normalno kada palim grejanje,od prve do cetvrte brzine, a desava se i da kada samo dam kontakt on sam upali na najacu brzinu, i ako je potenciometar na kontrolnoj tabli u nultom polozaju.

Oznake na samom urejdaju su: "Magnet Marelli", PA6-GF30, B837, 671, 5.629.300.00

Znam da polovan deo kosta oko 10 eur., ali nisam uspeo da ga nabavim.

Ako neko zna gde mogu da pogledam,pozovem i kupim, ili ako neko prodaje ovaj deo,bio bih jako zahvalan na inofrmaciji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 eur,isti deo je kod nekog lika iz Nisa kostao 10 eur,ali bilo je problema u komunikaciji izmedju njega i mog bivseg majstora tako da sam stvar preuzeo u svoje ruke.Na moju finansijksu stetu naravno,ali sacuvacu zivce.

Edited by Pauk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostao taj deo da sam uzeo kod tebe?Ostavi neki broj telefona,za ubuduce,moze i na pp.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...