Jump to content
FAS Goran
sErGiO-AR

P: Alfa Romeo 156 SW 1.8 TS - 2002.

Recommended Posts

Na prodaju moj auto iz naslova. Dobro me služio dok je bio kod mene, veoma malo ulaganja sam imao u njega i zaista ni jedan problem. Prema satu auto je prešao 104500, da li je zaista tako ne mogu da garantujem ali je vrhunski očuvan. Sve ono što je slaba tačka kod 156 (graničnik vrata, displej board kompjutera, pokopac suvozačevog airbaga...) na ovom autu još se nije pojavilo. Šuspleh je nov, jedva da ima poneko oštećenje, motor je suv, ne curi nigde ništa. Potrošnja ulja Syntium Racer 10W-60 je u granicama normale za ovaj motor. Ugrađen je TNG uređaj Stag-Tomaseto-Valtek koji nije atestiran (imam papire) i koji je jako dobro sakriven. Motor dobro poznati Twin Spark sa 103 KW Euro 3, bez ijednog problema. U Grčkoj sam ga vozio 10 dana na benzin i jako dobro ide na isti, nešto malkice slabije na plin. Pri jutarnjem paljenju čuje se pk kaiš jedno 2-3 minuta, nakon toga ne - pregledao Deša, zamenio pk kaiš i nakon nekog vremena ponovo se čuje; Toma iz Resnika takođe pregledao auto i kaže da je sve ok, verovatno je kaiš par mm kraći ili duži pa se zato čuje.

 

- Veliki servis urađen na 84 000, sa garancijom na 80000 km.

- Mali servis sam uradio na 101255, svi filteri su zamenjeni.

- Filteri plina zamenjeni neposredno nakon malog servisa.

- Gume sve 4 su Dunlop SP FastResponse u jako dobrom stanju plus 2 zimske Continental isto u dobrom stanju.

- Auto je registrovan do 01.03.2015. i ne vodi se na mene ali sam sa čovekom u jako dobrim odnosima i neće biti problema

- Trapovi su u odličnom stanju, ništa ne žvaće, ne lupa i ne trese. Gume su ravnomerno istrošene.

- Diskovi i pločice na svim točkovima su dobri i nisu još za zamenu.

 

Auto je takav kakav je na slikama, nije lickan za prodaju. Može provera kod vašeg majstora.

 

Auto prodajem zbog potencijalnog puta u inostranstvo, više o tome me možete ptati u temi o autu:


 

Zamena može za neki Punto mk1 ili Lanciu Y benzinci  do 1200 ccm, uz vašu doplatu od minimum 2000 €. Treba mi auto za prelazni period koji je jeftin za održavanje i mali potrošač.

 

001.jpg 003.jpg 004.jpg

 

005.jpg 006.jpg 007.jpg

 

008.jpg 009.jpg 010.jpg

 

011.jpg 012.jpg 013.jpg

 

014.jpg 015.jpg 016.jpg

 

017.jpg 018.jpg 019.jpg

 

020.jpg IMG_3324.jpg 

 

Cena je 3200€

Dođite, pogledajte auto pa možemo da razgovaramo eventualno i o nekoj korekciji.

 

Kontakt: 060/3374-947  Srđan

Share this post


Link to post
Share on other sites

prelepaaaaa...i stvarno ocuvana alfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzivo izgledaaaa mnogoooo mnogooo ali mnogooo bolje..auto je perfektan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova cena 3100€. Može zamena u principu za bilo koji mali benzinac do 1300 kubika čija cena ne prelazi 1300-1400€. Punto mk1, mk2, Fiesta, Micra, Corsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno. Ponudite zamenu sami uz vašu doplatu. Prednost Alfa, Lancia i Fiat sa plinom i manje kubikaže, ali u suštini moguće su sve kombinacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam nisu na prodaju. imas samo teme ovde na forumu. alfa 1.6 i kappa 20v kucaj. kes bi bio samo uz alfu baci pogled onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za Kappu, ali meni treba keš to je glavni razlog što prodajem ovaj auto. 

 

IMG_3350.jpg IMG_3354.jpg IMG_3357.jpg
 
IMG_3358.jpg IMG_3360.jpg IMG_3364.jpg
 
IMG_3373.jpg IMG_3375.jpg IMG_3390.jpg
 
IMG_3393.jpg IMG_3394.jpg IMG_3398.jpg
 
IMG_3404.jpg IMG_3405.jpg IMG_3406.jpg
 
IMG_3409.jpg IMG_3410.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijam ponude za razne nebulozne zamene ovih dana tako da sam odlučio da redefinišem i preciziram opcije. Interesuje me zamena za jeftiniji auto a prednost imaju Alfe 145/146, 147 i 166 do 2000 kubika, Fiat Punto 1.2 (prednost 5 vrata i plin) kao i Lancia Y i minimum doplate od 500€. Ostaju i druge opcije ali navedene imaju prednost.

Uzgred nisam imao pojma koliko "mana" ima ovaj auto, te karavan je, te nije dizel, te benzinac je, te ima 140 ks (to je mnogo), te nije facelift, te mali gepek, te jaka cena... :unworthy: Nemam reči da opištem šta sve ljudima smeta  :laughing: Da sam znao da je ovako loš auto ne bi ga nikad kupovao  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg Srdjo svi traze dobar auto za male pare.:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahhaha...  pa navedi da je auto sa falinkama :p hahahahaahahh.... bar ti nije dosadno :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa je stvarno dobra i jedna od retkih da joj radi displej,sto se tice zamena,tu ces lakse proci....samo pitanje je ,to sto kupis posle ,tj uzmes u toj zameni,sta ces uraditi sa tim i kako ces prodati,izvini za off ,ali i kad budes uzimao jeftiniji auto uzmi u sto boljem stanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, to i gledam da nekako ukolpim i moje potrebe u nekoj eventualnoj zameni, s´tim što bi, na primer, neki auto od 2500€ išao najverovatnije odmah u dalju prodaju a neki jeftiniji bih zadržao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rešena je misterija kaiša koji "zviždi", zapravo je bio u pitanju druk lager. Zamenjen kod Tome u Resniku, stavljen Ricambi Originali. Za vikend menjam i antufriz ako ne iskoči nešto nepredviđeno. Cena ostaje ista a auto još bolji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto,a?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...