Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Nikola_stilo06

Fiat Stilo - naknadno ubacivanje farova sa maglenkama?

Recommended Posts

Stilo 06 god 1.9mjet nemam maglenke u farovima..Koliko je komplikovano staviti farove sa maglenkama sto se tice instalacije,jer moraju naknadno neke zice da se provlace ili postoji vec,zna li neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kod mene ugradio desnu maglenku bila je samo rupa da moze da se ubaci i ubacio sam, povezao i sad neko da gleda sa strane mislio bi da je fabricka sijalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam sve samo nisam imao sijalicu u faru, kako je kod tebe jel imas prekidace, i rupe u farovima za maglenke ako ti je lakse slikaj oba fara ili jedan pa da vidim kako izgleda mozda i mozes da ugradis da ne uzimas druge farove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nema svaki Stlcic maglenke kao standardnu opremu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da su ih tako ogolili posle restyle?

I u Actual su ranije bile standardni deo opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je, drugar ima 2004g 5v 1.9 80ks, actual ili active, nisam bas siguran i nema maglenke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E za to kada sam prvi put cuo sam se bas zacudio, bio sam ubedjen da bukvalno svi imaju klimu, i skoro sam i u oglasima video jednog bez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak tvrdi da njegov nema daljinsko zaključavanje. Samo običan ključ i odlično razrađene brave. 

Moguće da su za siromašna tržišta su išle i određene korekcije opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod drugarovog stila 2005god u dinamic opremi nema deadlock ili mozda ne radi iz nekog razloga, a nisam imao tada lap top kod sebe da ga nakacim pa da vidim o cemu se radi, znaci ni na daljinski ni kljuc u bravi nema sanse da aktivira deadlock. Ali moguce da su za neka trzista upucavani softveri, npr kod nekog moze da se iskljuci pistanje za pojas a kod nekog (nazalost i kod mene) pise nesto tipa ECU za ovo trziste nema tu opciju, tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguće , kao i Stilo bez klime.

To mi je vec poznato, vidjao sam ih ohoho. Secam se 2006. jurim Stila i kod nas, od citavih 8 (i slovima osam) u oglasima na Polovnim automobilima, u Boru jedan 80 KS bez klime :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih vidjao puno bez klime, u inostranstvu pogotovo. U Nemackoj sam se naucio da obavezno gledam da li neki auto ima klimu, jer koliko sam video, kod njih i u Ch i A ima bas bas puno vozila bez klime. Verovatno su im po neki delovi zemlje takvi da im ne treba, il su stipse, bem li ga :)

Ni moj stilo nema daljinsko

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak tvrdi da njegov nema daljinsko zaključavanje.

 

Moj bivši Stilo 2002. godište nije imao daljinsko zaključavanje, tj. oba ključa su bila bez komandi na njima. Ali, imao je maglenke.

Zavisilo je dosta od doplata. Italijan koji je kupio mog bivšeg Stila je doplatio, imam tačan spisak na kome je 5-6 stavki...da ne tražim sada, ali se sećam ovako napamet da je na spisku bila metalik boja, rezervni točak manjih dimenzija, maglenke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj je Actual, ima maglenke u farovima a nema daljinsko zaklucavanje, oba kljuca su skakavci bez ikakvih komandi. Nisam znao da su se i svetla za maglu doplacivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ni moj (2008 godište) maglenke ugrađene a nema ni prekidača za iste na tabli. Uvezen iz Švajcarske, po knjizi je dinamik, ali nema gomilu senzora i sitnica.

Ima alu felne, daljinsko zaključavanje, CD, digitalnu klimu, samo prednje podizače stakala i još neke sitnice. Nema senzora nivoa ulja, a verovatno ni gomile drugih, fioka ispod sedišta i sl.

Što se mene tiče ima sve što mi treba tako da mislim da je ovo i bolja varijanta.

Edited by garcha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ni moj (2008 godište)

Brazilac :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato se i zezam, radio se do pocetka 2007., a u Brazilu do 2010 ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Švajcarci su imali Racing, Dynamic i Emotion. Ko što si rekao doplata za Dynamic  maglenke 250 chf ,vazdušne zavese 450 chf, auto klima 400 sfr  , zadnji podizači 350 chf,  nije imao osvetljeno ogledalo u suncobranu suvozača, lumbarno podešavanje vozačevog sedišta, kožni volan / menjač ali bi zato trebao da ima dodatni el. grejač. Dok navigacija 7 inch u boji sa kartama Švice sitnih 2850 chf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...