Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

FLCS okupljanje u Smederevu :)

Recommended Posts

Vidim da se svi organizuju, dogovaraju, okupljaju i druze, pa smatram da i mi u Smederevu moramo da se aktiviramo po pitanju druzenja van foruma ... Okupljanje moze da bude gde god se dogovorimo, kafana, parking, garaza, sta god nam padne na pamet i naravno dobrodosli su svi koji su u prolazu ili sa nekom namerom dosli u nas grad  :thumbsup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14og i 15og sam u SD. Ajd tada nesto da izmuvamo. Ili da bude ovako: Nedelja, 15. mart u toliko sati, na tom i tom mestu, pa ko doš'o dobrodoš'o. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dajte nesto posle 25 tog,kad dobijem vozacku ....:-) :-)

Edited by bane 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite ovako.....hteo sam da otvorim temu ovog tipa ali.... vrlo cesto sam vikendom i tazbini, tako ce biti i 15.03. najverovatnije. Mada do par dana pre, necu znati za sigurno.

Moj predlog je parking kod tvrdjave, pa posle lako cemo. Za pocetak bez velikih planova, cisto eto onako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, pa ja nisam u toku ondaaa... Nema veze, bar smo se lako dogovorili. Ako termin bude odgovarao, eto nas. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ce biti u nedelju (nedelja je 16.) 

 

Pa, u najvecem broju slucajeva ljudi su slobodni nedeljom, (osim taštinih ljubimaca :up:  :harhar: ) zato je tad najbolje. Ja sam u poslednje vreme retko kad u SD vikendom, pa ne bih da propustim taj prvi otadžbinski, SD FLCS mini skup, jer cu posle tog vikenda ko  zna kad biti u SD. Tako da navijam da to bude bas tad, 16og marta. Forza 16. Marzo!!  :animier:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze moze i ja sam Za... samo da se uklopimo kad,sta kako i mocice se odrzati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, i ja nekako cekam gosn Belog, kao inicijatora skupa, da da predlog, al nema ga nesto. :question: Ako bude lepo vreme u nedelju, onda da to bude na parkingu kod Rodica kod Zel stanice u 12h, npr. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu sam na utakmici, ako ne umrem ili me ne uhvati neka teska bolest, a u nedelju popodne sam slobodan, za termin kako vam odgovara ... samo napisite i ja dolazim :D

 

Vidim da se Dusman nije oglasi, a posto je tvoj prijatelj, Gile ti ga obavesti i ubedi da dodje :D

 

Gile, taj parking sad moze da se preimenuje u parking kod Vimeksa, jer danas vidim da je Vimeks renovirao onu raspalu halu i tu napravio svoj salon, jer ih je neki vucic kablom oterao iz Jankovicevog komsiluka :D

 

Edit:

 

Gile, nisam lepo procitao, pa nisam video da si napisao za okupljanje u 12, da nije to malo rano, meni vise odgovara oko 6-7 ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-7? Pa, je l znas ti kad pada mrak?  :whistle: Oko 5 i nesto. Dobro, ne mora bas u 12, ali ajd oko 14. Pa da malo na suncu izgusterisemo. 

Dusman ima neke lude smene na poslu, pa ako je slobodan u to vreme, ima da dodje, jasta. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok posto sam ja slobodan ceo dan, vama ostavljam da se dogovorite i uklopite sa vremenom, meni samo javite i dolazim, Jankovic ne moze da dodje, mora da ide u Vrsac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...