Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bole-stilo.jtd

P: Stilo kasetofon + digitalni displej klime

Recommended Posts

Maske su im farbane u sivu - mnogo lepo izgleda u kolima sa crnim entrijerom , ima kod , povezuje se normalno na kola (probano na mom stilu i jedno i drugo). sve radi sem zvuka na kasetofonu -- znaci nema zvuka na izlazima , kaseta radi SUPER kao i tjuner - ovako je ocuvano - SVE SE VIDI NA SLIKAMA . . . . . . moze se popraviti ili se iskoristiti za delove , a posto im tjuneri cesto rikavaju mozete ga uzeti i kao rezervu za sitnu lovu.

 

Klima digitalna je u istoj boji kao kasetofon - TOTALNO ISTOJ , ovde se slike malo razlikuju jer je slikano sa dva razlicita mobilna ali boja je ista -- displej klime je POTPUNO ISPRAVAN --- CENA U KOMPLETU 25e a POSEBNO PO 15e -- drugi cene samo displej klime te pare.  PREUZIMANJE KOD MENE U BGD-u NA MOJOJ ADRESI , MOZE I PROVERA SVEGA GORE NAPISANOG NA LICU MESTA U VASIM KOLIMA ........... 0606665510 - DRAGAN - bgd

 

big_10731747_DSC_0255.jpg  big_10731747_DSC_0256.jpg

 

big_10731747_DSC_0259.jpg  big_10731747_DSC_0292.jpg

 

Imam i digitalnu klimu u istoj boji kao i ovaj kasetofon za stila 15e - POTPUNO ISPRAVNU i OK ocuvanu , 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up: ako je cena od 15e velika , dajte vase ponude u INBOX za kas. ili displej klime pa cemo videti :up: .......... ako ima zainteresovanih naravno  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Digitalna klima siva je PRODATA , ostala crna 15e i sivi kasetofon 15e ako se uzima posebno --- A AKO SE UZIMA ZAJEDNO 20e je komplet (POPUST sa 25e) kasetofon + klima po kursu na dan prodaje -- CENA JE FIKSNA 20e za komplet -- preuzimanje licno na mojoj adresi ................    :smoke:

 

big_11753096_big_11243483_IMAG1651.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

1200 din. kasetofon (sivi) .............

1500 din. dig. displej klime (crni) .............  :smoke:  

:up:           :up:            :up:    

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJMO LJUDI RASPRODAJA -- kasetofon (sivi) 1000 din. , dig. displej klime (crni) 1200 din. -- pa to nema nigde ......... PREUZIMANJE LICNO KOD MENE ............  :fun:   ili uplata pa slanje , drugacije ne moze - bez ljutnje.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasetofon sivi prodat 1000 din., (decku crkla ploca na fabrickom cd-u a ova od kasa odgovara sraf na sraf i flet ulaz isti i za smesne pare popravio uredjaj , samo zamenio ploce). ostao jos crni displej digitalne klime - stilo ISPRAVAN 100% za 1200 din. , jbg. 10e pa gde to ima. ko nadje jeftinije ja ovo poklanjam ...........  :smoke:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up:  DIGITALNI DISPLEJ KLIME , CRNI , OCUVAN , ISPRAVAN 100% , probano na mojim kolima a moze proba i na vasima za 10 e - jura , pa gde ce te jeftinije , pobogu ljudi  :up:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...