Jump to content
FAS Goran
Djole96

Fiat Bravo - skidanje centralne konzole

Recommended Posts

Da li neko zna kako se skida kokpit na ovom autu.

Konkretno me ovo interesuje kako se skida.Zato sto na autu ne radi grejanje.

 

cxca80201.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi mi grijanje /hladjenje , skidao sam neke djelove i identifikovao kvar a to je onaj prekidac ventilacije na centralnoj konzoli sa 4 brzine, ali do njega se ne moze doci skidanjem konzole, pa ako neko zna konkretno kao se to radi neka napise, ili se mora da skida komplet instrument tabla sto mi nema logike ?
hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

AnDel, pune 3 godine si na forumu...i, još uvek ne koristiš pretragu foruma, niti napišeš u naslovu teme koji je auto u pitanju, niti bar u polju garaža u svom profilu imaš napisano koji auto poseduješ.

I, kako onda ljudi da znaju koji auto voziš, na koji se auto odnosi tvoje pitanje? ;)

 

Ovo oko pretrage tebi prvom najviše pomaže jer eto...umesto da čekaš danima da neko napiše (u ovom slučaju da spojim teme), ti si mogao odmah sam da pronađeš gore navedene teme (u linkovima), i da pogledaš slike, pročitaš, saznaš sve što te zanima za par minuta.

 

Moraš nam pomoći da ti pomognemo.

Ovako kako radiš, tj. niti pišeš koji je auto (moram zato da tražim po tvojim ranijim postovima da li si negde pomenuo), niti koristiš pretragu koja tebi najviše pomaže, nije to nikakvo smaranje nego ti pomogne da ne čekaš odgovor, već da ga saznaš odmah jer već ima napisan, sa sve slikama. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je fiat bravo, ne znam sto nisam napisao :))
ali nismo se razumjeli uopce, jer ja znam da skinem i centralnu konzolu i pepeljaru i da menjam osvjetljenje i sta god treba to nije problem

 

ali to mi nista ne znaci jer ne mogu da dodjem do onog kucista konektora za ventilaciju, danas sam to raskopao i izvukao konektor od prekidaca za brzine 1-4, i tu sam identifikovao kvar jer se jedna stopica stopila i nema kontakta na konektoru i samo radi toga ne radi ventilacija, ali to ne mogu fino da napravim jer ne mogu da izvadim kuciste ventilartora vani ?
to me zanima kako uraditi bez da skidam komplet tablu ?

na slici je to ovaj dio, dakle kako da izvucem ovu plastiku sa prekidacima drzi je 4 safara koja odvrnem ali nemam nacina da izvucem kuciste vani(zaokruzeno zutom bojom)  to me zanima koliko vidim to niko nije radio na forumu do sada

1387037069-327-x-245px-image.jpg
hvala

Edited by AnDel

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA IMAM ISTI PROBLEM ALI SA REGULATOROM TEMPERATURE, PRVI POTENCIOMETAR, OD VOLANA.

DA LI SI RESIO PROBLEM I KAKO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa skidanjem srednjeg prekidaca. Koga god sam pitao svi su rekli da ide lagano i da se samo cupa, ali ja sam pokusao na sve nacine i prvi deo izadje lagano, ali beli unutrasnji deo plastike ne mogu da iscupam nikako.
Jel postoji neka zabica ili nesto, jer nece ni da makne, bukvalno kao da je izjedna?
Saljem i sliku da ne bude zabune
sranje.thumb.jpg.8d70707cb3340f60bf4812a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko da zna u kom delu servisnog uputstva ono iz 4 dela pdf postoje značenja prekidača na centralnoj konzoli ?

Zanimaju me neki prekidači šta znače neke znam neke pojma nemam čemu sluze..Konkretno Bravo 1,6 98 god..Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18.3.2016. at 9:56 PM, GIGGOLO said:

Imam problem sa skidanjem srednjeg prekidaca. Koga god sam pitao svi su rekli da ide lagano i da se samo cupa, ali ja sam pokusao na sve nacine i prvi deo izadje lagano, ali beli unutrasnji deo plastike ne mogu da iscupam nikako.
Jel postoji neka zabica ili nesto, jer nece ni da makne, bukvalno kao da je izjedna?
Saljem i sliku da ne bude zabune
sranje.thumb.jpg.8d70707cb3340f60bf4812a

Kako si rešio stvar? Vadi se normalno to..samo sto je neko zalepio..sad me zanima kako si resio, posto sam ja takodje zalepio..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...