Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

Stavljene su BBS za probu. Ima malo zapinjanja iza, ali nista strasno. Za vikend ce nazad na celicne jer auto najvjerojatnije ide kod limara pa cisto za svaki slucaj :D

Kad porjesavamo sta nam je jos u planu nabaciti cu boljih slika :)

20140325_144859_Richtone_HDR.jpg

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican Puntac, ne mogu da verujem da sam sad tek video temu :2guns:

 

Svidja mi se sto si stkere odradio bas bas minimalno, a daje mu bas dobar smek !

 

Moracu da ti maznem foru za unutrasnji retrovizor ! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam na ljepim komentarima :D

Moracu da ti maznem foru za unutrasnji retrovizor ! :laughing:

Slobodno, ja imam u planu nesto novo, ali dok ne napravim to sutim :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)
 

 

Nemoj samo da pereteras za sharenilom

Neću, ne brini, ne volim ni ja kad se svuda šareni, srećom je folija pa kad dosadi skinem. Izvana će još samo doći sporting branici i pragovi i više ne diram ništa što se izgleda tice. Onda se prebacujem na unutrašnjost :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle ledice s ebaya. Bacaju malo sire nego se cini i cisto bijele su. Ne mogu se usporediti sa starim zutim :D

20140410_203719.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D
Stavljeni i pragovi i branici samo nikako da uhvatim vremena za malo bolje slike
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gzezelj, ostavili smo posao proficu ipak za svaki slucaj. Obostrano ljepljiva traka na vrhu, a ispod neko ljepilo. Ispalo je super pogotovo kad se uzme u obzir koliko su losi pragovi bili. Negdje 2,3 mm odstoji, ali to moras prici bas blizu da bi primjetio, a s obzirom da su bili krpani ispalo je odlicno. Zasad ne diram nista, mozda danas sutra uzmem tu s foruma one abarthove pa zamjenim
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ispod isto lepak ili tiple i šrafovi? Meni su mnogo lepši HGT/Sporting pragovi nego ti Abarth. Jesu ti tvoji original?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros nam je stigla ova konzola, ali ce pricekati jos neko vrijeme dok ne dodje vrijeme za montazu :)

20140414_125757_Richtone_HDR.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod su tiplovi. Moji su orginal sporting, nikako da uhvatim vremena sve poslikati

 

Koje tiple ste stavili? Ja sam uspeo da ubacim samo po dve tiple sa obe strane, i to u one prve dve rupe do prednjeg točka. Iz ostalih rupa su ispale tiple jer fabrički rupe nisu lepo izbušene, previše je debeo lim po ivicima.

Lepa konzola, ta je najlepša od svih, samo čime ćete popuniti rupu gde je bio CD Changer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega sto prije cu ti uslikati pa da vidis :)
Zasada je u planu u rupu od cd changera staviti 3 instrumenta. Voltmetar i tlak turba i jos neki npr ampermetar posto sad planiram cackati malo oko mehanike i zvuka. Cilj je da izgleda sto urednije tako da je jos sve u razmatranju. :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...