Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
beli_Punto

Poklanjam sitnice za Punta mk.2

Recommended Posts

Prodajem fabricki zatamnjena stakla od Punta 2, skinuta sa mog auta, i maske za zvucnike, skinute sa mojih zvucnika. Uz stakla idu i gume i lajsne !

 

Fotografija_0007.jpg Fotografija_0006.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno ovo imam na stanju, ako nikome ne treba leti sve u kontejner :D

 

Stakla sa Van-a, gume koje idu oko prozora i lajsne 

Fotografija_0007.jpg

 

Dasku u ne bas idealnom stanju, ali moze da posluzi ako neko zeli da stavi elipse pozadi, a ne zeli da busi svoju dasku, ojacana je letvom da se ne uvija, uz nju idu i maske za zvucnike

20140708_164432.jpg 20140708_164448.jpg

 
Volan kome fali komadic sundjera ... neko se igrao i posekao ga 
20140708_164500.jpg

 

Motor zadnjeg brisaca za Punta sa 3 vrata 

20140708_165346.jpg 20140708_165357.jpg

 

Tablu koja ne pokazuje nista tacno, sa JTD-a ako nekome treba za delove ili eksperimente 

20140708_165406.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklanjam pise u naslovu, al u prvom postu, ako dobro vidim pise PRODAJEM... ;-)

Ok... Nego koliko su zatamnjena, jer sam vidjao neka bas crna stakla, a i neka onako bleda, malo zatamnjena... Ne vidim bas na slikama kakva su tvoja.

Hocu da tamnim stakla na mojim kolima, al bas da budu crna, skoro da se ne vidi unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi post je trebao da se ukloni ...

Stakla su od van-a, tackasta kao sto kaze Mica, nemaju onaj mehanizam za otvaranje

Ivane jel ces samo maske ili ti i daska treba? Ako ces samo maske da ih skinem i da stavim u gepek pa kad se sretnemo dacu ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo maske mi trebaju kupio sam neke elipse odavno ali nemaju maske, daska mi ne treba jer je na puntu izrezana vec i stveljene elipse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ima nesto od ovoga za mog unesrecenog davljenika :)

Motor prednjih brisaca

Centralna resetka ventilacije kabine (ona iza blande i iznad prekidaca)

Tapacirung ispod ventilatora kabine

Centralna sarka zadnje deljive klupe

Kuka za vucu

Motorici farova

 

Dajem i novac, znaci ne mora poklanjanje cisto, red je da se i plati i casti ako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otislo je skoro sve, treba samo da posaljem jednom clanu motor brisaca i zadnja stakla i ostaje samo ova nesrecna tabla, pa ako nekome treba, neka se javi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...