Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 eto i mog mezimca 1,9 jtd 59kw ful  kao nov :)

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko buke a samo jedna slika. Sledeći put operi gume.  :harhar:

Slika1445.jpg

 

Postupak / onaj link u plavom copy / paste

 

slika.jpg

 

ili za više slika 

 

slika_2.jpg

 

 

Ređaš  jednu, dve , tri ili četiri slike u jednom redu.

 

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo  samo dok se snadjem   :guitar:  

 

Slika1445.jpg  Slika0989.jpg

 
Slika0988.jpg  Slika0990.jpg
 
Slika1139.jpg  Slika0992.jpg  Slika0987.jpg

da vidim ko ima zesceg stila i luksuznijeg od mog  :scooter:  :harhar:   :thumbsup: nije da se hvalim ali znam da ubodem dobar primerak ovog cu da cuvam   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovog cu da cuvam ko oci u glavu :fun:  imam jos jednog benzinca 1,2 16v  a pr njih sam imao isto jednog jtd i  prodao ga sa  400 000 km ovog sad  odrzavam sve po standardu  :guitar: jer do ovakvog necu skoro doci sve na njemu je fabricko koza sve radjen je po narudzbini poseban primerak  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovog cu da cuvam ko oci u glavu :fun:  imam jos jednog benzinca 1,2 16v  a pr njih sam imao isto jednog jtd i  prodao ga sa  400 000 km ovog sad  odrzavam sve po standardu  :guitar: jer do ovakvog necu skoro doci sve na njemu je fabricko koza sve radjen je po narudzbini poseban primerak  :scooter:

 

Slika1432.jpg  

 

a ovo mi je 1,2 16 v 

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda :) svidja mi se kozni enterijer...jedino sto mi se ne svidja su patosnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ti imas Stila.., samo rokni druge felne i milina.

mozda cu mu stavim alu ali ako nadjem neke dobre 15 inca  vece felne necu da mu stavjam, jer mnogo posle truska a i razbija trapove  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda :) svidja mi se kozni enterijer...jedino sto mi se ne svidja su patosnice :)

patosnice sam  kupio na buvjaku  svidela mi se boja jer  mi stilo ceo unutar enterijera plavo crn pa rekoh aj da mu ubacim ove patosnice   :D

Meni bodu oci ove patosnice i navlaka za volan. Al dobro ima ko voli. :)

navlaku sam mu stavio zato sto je volan ko nov jos se nije ni umasnijo  pa rekoh da ga sacuvam malo  inace ceo enterijer je bukvalno nov kao sto se vidi na slikama  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj enterijer je fabricki?

sve je fabricki osim patosnice i navlake na volanu  cak su i centralni stubovi  pored sofersjbne  uradjeni kvalitetnim mekanim materijalom ko na nebu slike sve govore u pitanju je naj kvalitetnija koza,  takav materijal je koriscen u  izradi lancije thesis  :guitar:

Bas dobro ti izgleda stilo! Retki su ovi sa kozom. Jel jos cuvas ovog 1,2 ?

jesu retki i u svima je razlicita koza  cuvam ovog 1,2 od skora imam i mogu reci da je mnogo ekonomican mali potrosac i mala registracija i ima 6 brzina nije za neku jurnjavu, ali solidan autic jedino mi  se nesvidja sto je sa 3 vrata,u poslednje vreme njega vise vozim nego dizela  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ovako da krenem po redu da nešto ne bih propustio :)

Eksterijer je odličan, ali mi se felne ne doapdaju, ja bih tu stavio Blade 17'' i kao bombona je.
Enterijer je strašan, nisam video bolju unutrašnjost na Stilu. Prvi put da vidim ovu kombinaciju kože i konca, deluje kao da je rađeno po narudžbi :) Patosnice mi se ne dopadaju i plave neonke, ostalo mi je savršeno, odličan autić.

I skini presvlaku, nemaš za koga da ga čuvaš. Dok se on pocepa uzećeš ti već nešto bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cxca16110.jpg  cxca16111.jpg  cxca16112.jpg
 
cxca16113.jpg  cxca16114.jpg  cxca16115.jpg

 

Poprilična razlika u stilu šnajderke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve na njemu je fabricko koza sve radjen je po narudzbini poseban primerak  :scooter:

 

cak su i centralni stubovi  pored sofersjbne  uradjeni kvalitetnim mekanim materijalom ko na nebu slike sve govore u pitanju je naj kvalitetnija koza,  takav materijal je koriscen u  izradi lancije thesis  :guitar:

 

Ne bih da ti kvarim entuzijazam, ali imenjak je dobro primetio (ovo za stil snajderke, posto je na slikama koje je on postavio fabricki kozni enterijer). Meni deluje kao standardan Stilo, samo sto su sedista i obloge vrata tapacirani u kozu. Ovo za centralne stubove i mekani materijal - pa tako je na svakom Stilu (ako dobro vidim slike).

A najsigurniji ces biti ako ukucas VIN u Eper, lepo ce ti izbaciti i nivo opreme (Actual ili Active, po mom skromnom misljenju) kao i materijal i boju od koga je fabricki izradjena unutrasnjost.

 

Sto se tice felni, ne moras da cvikas i da se ogranicavas na 15''. Vozio sam za sve ove godine od 15'' do 17'' na njemu i nije toliko strasno.

Komotno mozes da predjes na 16'', auto je za nijansu tvrdji ali i primetno stabilniji, a gume su za nijansu skuplje. O izgledu da ne govorimo.

Za patosnice i navlaku volana se apsolutno slazem sa ostalima.

 

Da te dobro sluzi, u zdravlju da ga vozis ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcu za felne za sad cu ga ovako voziti, samo znam kada sam ga uzeo u italiji od jednog dede  dao mi je sve o autu naravno i servisnu i kada sam video da ga je novog 2003g plato 26 000 evra nisam mogao da verujem  platio je opremu po narudzbini i sedista sve da bude siveno belim svilenim koncem  i naravno da bude razlicit od ostalih a to ga je debelo kostalo  e sad cu ja sladko da se vozim   :)

 

Slika1141.jpg

 

jedna stvar koja mi se naj vise svidja na ovom mom stilu je sto stakla i retrovizori  kada je na suncu potamne do 70 posto  bukvalno ko da je zatamnjen a kada udjem u garazu za nekih 10min ponovo sve postane prozirno .

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg , deda iz Italije je mogao i volan da tapacira. Kada je guzi lepo i milo, mogao je i za ruke 1/2 m2 najkvalitetnije kože da obezbedi.  :laughing:

Čudan deda, bez zadnjih podizača, naslona za ruku, automatske klime (čisto da ga ne boli ruka od non-stop podešavanja brzine ventilatora) i najbitnije stavke grejači sedišta. Hladna koža mnogo nezgoda. Za 26 000 e puno je propustio.  :thumbdown:

Stavi ti na njega lepe 16-ice (nema bitne razlike u udobnosti u odnosu na 15.) i dobiće spolja puno lepši auto.  :scooter:

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi da ti kudim auto, pohvalicu ga jer je stvarno ocuvan sto se vidi na slikama :D   treba da ga cuvas!

 

ali sto kazes,nema niko luksuznijeg Stila,eh tu izjavu na tvom mjestu tesko da bi mogao izjaviti,ali svaka cast na samopouzdanju :D

 

 

 

i nije mi jasno ona ,dje ti se ne svidja Stilo sto ima 3 vrata :D   sve i da sam porodican covjek i da imam 5oro djece to bih tesko rekao,jer su sto se izgleda tice 4 vrata i 2 vrata nebo i zemlja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa  gledaj sad moj stilo nema zadnje podizace stakala, i automacku klimu ali zato ima samo potamnjajuca stakla i retrovizore  cak i nocu potamjuju retrovizori od svetla  tako da nesmeta ako iza mene ide neko sa duga svetla, ima pracenje pritiska u svim gumama koliko su naduvene onda ima vibratore u sedistu vozaca  kada nocu vozim iako prelazim preko bele linije vibrira sediste registruje da spavam tokom voznje i jos puno stvari koje nisam video ni na jednom stilu do sad  jer dosta sam ih imao i sad ova dva  ali ovaj  mi je naj cudniji do sada sto se opreme  tice. meni  se svidja sa 3 vrata njega cak i vise vozim od ovog sa 5 vrata  ali kad treba da vozim nekog onda ziva muka jos ako su stariji ljudi sve mi isprljaju pragove i tapacire pozadi kad izlaze i ulaze prakticni je mnogo sa 5 vrata ko ima vecu porodicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... onda ima vibratore u sedistu vozaca...

Blago tebi onda, možeš da se opustiš i maksimalno uživaš u vožnji :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...