Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Prvi 500L nacionale, drugi vlasnik Jare

Recommended Posts

Evo prodje godinica mog druzenja sa crvenim sumadincem. Predjosmo siromasnih 8500km kvalitetne voznje, sa prosecnom potrosnjom 8.2l. Potrosnjom sam relativno zadovoljan, s obzirom da je najcesce vozen u gradskim uslovima, malo manje auto putem, a najmanje magistralom, gde se pokazao kao najmanji potrosac.

Juce sam mu u KGu uradio mali servis, placen 10500, pre par dana registrovan (19000), i kasko uradjen u DDORu (28500). 

Kako red nalaze za prvi rodjendan sam sumadincu kupio poklon. To su alu felne, u narodu poznate kao telefonke. Znam da su kao sto ovde neke kolege rekose one zastitni znak za alfu, i da sam u pocetku bio skeptican kako ce izgledati na 500L, sada kada su postavljene na auto mogu reci da mi se bas svidja kako su mu legle. Jos samo da mu nabavim poklopce, ali to ce valjda biti laksi deo posla

 

20140427_125414.jpg  20140427_125430.jpg

 

20140427_125446.jpg  20140427_125508.jpg  20140427_125529.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se svidja kako su legle. 500L nije auto na koji treba stavljati krakaste felne, ovo je bas kulturica  :clap:

Bas je lep u crvenoj boji sa zatamnjenim staklima. Nek te sluzi kao i do sad  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tebi merak, onda je i meni! Nije loše ni bez poklopaca, jer je manji fi za razliku od originalnih.

Uživaj... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E lepo baš, kupi još one male FIAT čepiće od našeg člana "Gusar" , i biće super. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tebi merak, onda je i meni! Nije loše ni bez poklopaca, jer je manji fi za razliku od originalnih.

Uživaj... 

A ti cutis a? :D

Iznenadjujuce dobro su legle Bojane,srecan prvi rodjendan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E lepo baš, kupi još one male FIAT čepiće od našeg člana "Gusar" , i biće super. :))

Mislis da ih ima, daj link do gusara

Hvala Kuburi i drugim kolegama

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj da ti objasnim slikama. :D
http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/60129-moja-srebrna-strela-ar-147/page-17#entry999596

Čepovi za moju Alfu su bili po 20e, i nije mi padalo napamet da dajem toliko para. U toj rupi, tom prostoru gde ide čep, imaš mali zazor na koji možeš da zalepiš stiker. S druge strane felne zamažeš malo dvokomponentnim lepkom, i nemaš više problem da li će ti ih neko skinuti na parkingu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj da ti objasnim slikama. :D

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/60129-moja-srebrna-strela-ar-147/page-17#entry999596

Čepovi za moju Alfu su bili po 20e, i nije mi padalo napamet da dajem toliko para. U toj rupi, tom prostoru gde ide čep, imaš mali zazor na koji možeš da zalepiš stiker. S druge strane felne zamažeš malo dvokomponentnim lepkom, i nemaš više problem da li će ti ih neko skinuti na parkingu. :)

Da, da, da, to mi nije palo na pamet.  :thumbsup:

Hvala svima na cestitkama za prvi rodjos :fun::guitar:

@sikterbre

Prosao sam ti juce bar 5 puta pored firme, nisam te video ;)

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Gusar je odličan tip. Preporuka za saradnju, maksimalno je korektan i povoljan.  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam juče ceo dan, auto je bio na standardnom mestu onde do puta i celog dana je bila zadignuta hauba, luftirao sam kondenz u faru :rolleyes: I ja baš malopre gledam registraciju i čini mi se da sam te zapazio skorije, ali ne juče, da si prošao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta cesto sam KGu, sto zbog nekih poslovnih obaveza, sto zbog rodbinskih veza, rodjena sestra mi zivi na Aerodromu.

Video sam da je juce bilo okupljanje KG ekipe sa foruma, ali sam zurio kuci da bih gledao derbi

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijani im rekli da stavljaju ove alu uz nacionale, a neko imao veliku kolicinu celicnih na lageru, pa hteo da ih potrosi. E sad mi ispravljamo tu gresku :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...