Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav drugari, stigla je prinova u vozni park. :) Dakle u pitanju je Stilo 2004 godiste, 3 vrata. Posle praznika treba da registrujem i da sredim tu papirologiju. I naravno da uradim mali i veliki servis. Nego buni me jedna stvar, pozadi na autu pise Multijet, a na poklopcu motora JTD 16v, auto ima 6 brzina. Koji je motor u njemu u stvari JTD ili Multijet?

 

Evo i par slika ispod, bice jos slika ovih dana. :)

 

20130427_140248_resize.jpg  20130427_140259_resize.jpg

 

20130427_140308_resize.jpg  20130428_135940_resize.jpg  

 

20130428_150852_resize.jpg  20130428_150912_resize.jpg

 

Svi komentari su dobrodosli. :) Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je prelep!

Nego,jesi li ti bas iz Sapca ili negde iz okoline?

Posto vidim na profilnoj slici ovu kucu,i cini mi se da se nalazi u Gluscima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Sapca, tacnije sa Letnjikovca. A ova slika sa profila jeste iz Glusaca, to je kuca od mog drugara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam ranije ja prodao mog brava nebi taj stilo bio sad kod tebe  :D to ti je multijet 140ks

Veruj mi druze i meni je ovo izletelo neplanirano, kad sam video auto ja se zalepio za njega. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican auto! Isti motor i ja imam u stilu. Sve cestitke na kupovini! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze, u principu ko god je video auto od mog drustva svima se svidja i niko nema zamerki. Jedva cekam da pozavrsavam sto sam planirao pa da pocnem da ga vozim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se mnogo svidja jer  ima 20 konjica vise od mog,ono sto sam ti pisao na mojoj temi se odnosi na mog slabijeg stila sto znaci :unworthy:

Jedino sto mi stilo sa 3v ne vrsi posao,znas sitna deca i tako to......

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz zemljak :thumbup: dobar stildza ,pravi ,da se navozas i sve cestitke na kupovini :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mali update: Danas sam konacno dobio tablice, izmenjao ulje i sve filtere. Uskoro planiram da uradim i veliki servis. A on nekih planova za buducnost: verovatno tamna stakla, mozda neka malo jaca muzika i recimo neki chip. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre čipa, proveri pumpu niskog pritiska, pumpu visokog pritiska (da li vlaži, a verovatno vlaži samo je pitanje koliko), stanje dizni.

Kad sve to uradiš, onda spremi u štek 500 eura preko cene čipa. Tek ako imaš sve ovo, čipuj. :thumbup:

Sve ostalo je dečije igranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je to skupa igranka, zato mi i jeste poslenja stvar na spisku. Ako bude para radicemo, ako ne bude vozicemo ovako, vozao sam se sinoc malo i sasvim sam zadovoljan kako ide. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek je srecan! :)

 

 

cus kako ide, imam istu masineriju kod mene u Alfi,   140 konjica ide ko lud,igra se sa BMW-om od 150ks i 6 cilindara.

 

 

ja na mog planiram da otvorim izduv skroz,skinem sve lonce i samo cijev do kraja, moram jer sam cuo jednu 156  JTD  ,i iznenadjen sam zvukom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update: Posto su mi bile lose gume na autu kad sam ga kupio, mislio sam da cu uspeti da izguram sezonu do zime, medjutim pre neki dan mi pukne zadnja leva guma, i nadjoh kod coveka vise nego povoljno sve cetiri, polovne ali odlicne. Tako da sam danas stavio novu obucu. Ovih dana cu okaciti jos slika auta, cim ne bude padala kisa. :) Inace za ovo kratko vreme koliko posedujem stila, vise sam nego zadovoljan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...