Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

uclanih se samo da bih izneo svoje iskustvo sa otpadima u vinogradskoj.. elem, teskom mukom sam resio jos tamo da probam (jer nigde nisam uspeo da nadjem na ibarskoj mag) da nadjem oprugu prednjeg amortizera za tipa 1.9d.. nigde nisam video toliku nekulturu kao na ta dva otpada koji drze fiat delove u vinogradskoj.. ali, kao za inat imali su to sto mi treba.. ugl,na ovom prvom mi je receno da je cena ta i ta (nekih 200 din manje nego nov), a na moje pitanje da li je to i zadnja cena, odgovor je bio da `nema prednja-zadnja to je cena i kraj price` :wallbash: .. mislim, kao da ce mi dati fiskalni racun pa sad nema pogadjanja.. na ovom drugom mi rekose da im to ide u kompletu.. kontam da misli na komplet amortizer+opruga, ali ne, on kralj misli na komplet amortizer+opruga i to u paru?! :rofl: pa jbt, jel ovo otpad ili sta?? nista, teska srca sam kupio na onom prvom otpadu jer vise nemam zivaca da se akam sa tom oprugom, ali zali boze puta do tamo i cimanja.. nisam hteo da imam raspar opruge nova+polovna, ipak bi bilo mnogo para da kupim obe nove, ali posle svega mozda i bolje da je bio raspar, ali eto - ipak tamo ima svasta nesto, ako mi je za utehu. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko vidjao Grande punta na nekom od pomenutih odpada i da li ih uopste ima po odpadima kod nas u zemlji ??

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

krajem 2008 je moj Punto bio misaona imenica za većinu odpada po srbiji, pa izvedi sam zaključak kakva je situacija sada sa GP :wallbash::crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja bio u Vinogradskoj. U jednoj rečenici: vlasnik je prost i alav. E sad, kad mu naiđe neko ko je u muci - ovajdi se. Pošto meni ne gori pod nogama, iskulirao sam ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za Zorana iz Sapca, 066/508-20-70 , 062/727-331.

Trebala mi je maglenka i opruga pedale kvacila. U Vinogradskoj su mi trazili 70 evra za oba, kod Jaksica u Mladenovcu sam se sa gazdom dogovorio za 50. Medjutim kad sam otisao kod njih gazda nije bio u servisu a momak koji radi nije mogao da mi da za dogovorenu cenu bez gazde. Nismo uspeli da ga dobijemo telefonom tako da sam odustao od kupovine kod njih.

Na kraju mi je Zoran poslao oba dela za 20 evra. Maglenku mi je dao za tu cifru jer nije imao nosac maglenke a posto je meni samo naprslo staklo a nosac bio ceo to mi je odgovaralo. Nosac je ionako obican komad plastike koji verovatno kod plasticara moze da se zalepi. Oprugu mi je poklonio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto otpad, Sinjska 37e, Beograd, 011/3471-011 0.0

Auto otpad, Palisadska 49, Beograd, 011/515-111 0.0

Auto otpad STEFAN, Ibarski put bb, Beograd, 011/5321-645, 063/251-559 0.0

Beli, Milana Raspopovica 3, Beograd, 011/493-222, 469-385, 0.0

Boza, Zrenjaninski put 98a, Beograd, 011/711-463, 713-837 0.0

Ilic Zoran, Zrenjaninski put 97, Beograd, 011/712-363 0.0

Male, Zrenjaninski put 89, Beograd, 011/711-774 0.0

Mija, Pancevacki put 70, Beograd, 011/713-368 0.0

Nela, Ibarski put bb, Beograd, 011/5331-205 0.0

Vesa, Baje Sekulica 102, Beograd, 011/420-888,402-411

Paja, Višnjevačka bb; S. Mitrovica, 022/213-355;

AUTO OTPAD Novi Sad 063 / 27-03-15

BUZA - AUTO OTPAD Veternik 021 / 820-069

CHEK - AUTO OTPAD Futog 063 / 16-78-083

FAR Futog 021 / 896-515

GELER - AUTO OTPAD Novi Sad 064 / 12-78-612

JOVA - AUTO OTPAD Veternik 063 / 50-81-64

NIDŽA Veternik 021 / 822-970

PAĆO - AUTO OTPAD Futog 021 / 896-232

PEKEČ - AUTO OTPAD Veternik 021 / 824-566

RUPI - AUTO OTPAD Futog 063 / 84-89-213

SLADIĆ - AUTO OTPAD I SERVIS Futog 064 / 11-96-553

STOP - AUTO OTPAD Futog 064 / 11-48-059

ŽEKA - AUTO OTPAD Kać 021 / 712-495

ŽIKA - AUTO OTPAD Veternik 021 / 824-374

Auto-otpad Kidi, Novi Beograd u ul. Vinogradska 92. Tel 064/6639623

FIAT LANCIA doo, FUTOG, FRUŠKOGORSKA 57, TEL. 021 / 895 401 MOB.TEL 063 / 540 143

Telefon: 065/4322211 Delovi za motor,Elektro delovi,Limarija,Delovi kocionog sistema,Sofersajbne,Gume i felne,Unutrasnja oprema,Dodatna oprema

FIAT stilo, punto II, seićento, delovi, sedišta, narudžbine. 064/937-06-42 Zrenjanin

FIAT SZR, Novi Pazar, 00381 637735395 Dijelovi iz Italije

MIKAN, Šabac, 00381 63 362 182 (sve u kompletu-centrala, osovina, motor

MAKI, Šabac, 00381 63 836 7177 1 brat

MILE, Šabac, 00381 64 1955 935 2 brat

IVICA, Šabac, 00381 65 3386 010 6 puka br. 3

1 Autootpad Dejan, Dunavska 59, 015/324 070

2 Dzubi Komerc, Orid, 015/511 233

3 Miletic, Miodraga Mila Ivkovica 67, Zaobilazni put, 015/343 831, 063/215 641

4 Obrenovic, Isidore Sekulic, 015/391 099

5 Petrovic, Zeke Buljubase 29, 015/341 082, 063/239 644

6 Srecko, Misarskih junaka 94, Jelenca, 015/380 719, 063/238 659

NIKOLIĆ, Šabac, 015/349-348

KUZMA, Šabac, 015/370-744

STEVAN, Šabac-SERVIS, 00381 64 6428222

IVANOVIĆ servis, Šabac 015/319-192 i 064/14 26 063 za FIAT sve nabavlja i ugrađuje, daje garanciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

uclanih se samo da bih izneo svoje iskustvo sa otpadima u vinogradskoj.. elem, teskom mukom sam resio jos tamo da probam (jer nigde nisam uspeo da nadjem na ibarskoj mag) da nadjem oprugu prednjeg amortizera za tipa 1.9d.. nigde nisam video toliku nekulturu kao na ta dva otpada koji drze fiat delove u vinogradskoj.. ali, kao za inat imali su to sto mi treba.. ugl,na ovom prvom mi je receno da je cena ta i ta (nekih 200 din manje nego nov), a na moje pitanje da li je to i zadnja cena, odgovor je bio da `nema prednja-zadnja to je cena i kraj price` :wallbash: .. mislim, kao da ce mi dati fiskalni racun pa sad nema pogadjanja.. na ovom drugom mi rekose da im to ide u kompletu.. kontam da misli na komplet amortizer+opruga, ali ne, on kralj misli na komplet amortizer+opruga i to u paru?! :rofl: pa jbt, jel ovo otpad ili sta?? nista, teska srca sam kupio na onom prvom otpadu jer vise nemam zivaca da se akam sa tom oprugom, ali zali boze puta do tamo i cimanja.. nisam hteo da imam raspar opruge nova+polovna, ipak bi bilo mnogo para da kupim obe nove, ali posle svega mozda i bolje da je bio raspar, ali eto - ipak tamo ima svasta nesto, ako mi je za utehu. B)

mogao si i jeftinije da prodjes. sto nisi lepo zavario staru ili je samo malo razvukao i montirao nazad? :lol:

nista licno ali ako nemas love da kupis opruge u paru, ne treba ni da vozis auto. :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za otpad pre ulaska u Sabac sa leve strane (mislim da je Maki) za Punta Mk2 ventilator kabine 15eur, kod drugih od 25-35eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko predlog gde da nadjem polovni fabricki mp-3 blaumpukt za novu cromu ? hvala unapred....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nažalost samo u Italiji :whistle: ili ako te baš prosere ovde jer na našim otpadima delovi za moj Punto mk2b su misaona imenica (koji nepašu sa mk2) pa onda proceni sam za Cromu :wallbash:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, vrlo povoljan ali ne i otpad vise je kao garaza u Kovacici! Ima bas dosta delova a i plastike koja je deficitarna( ne pravi se vise). cene veoma korektne i decko koji je vise nego ljubazan.

065/2448132 Kovacica (na ulazu u mesto, sa leve strane)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju razbijem karter i u ponedeljak pozovem kolege sa ovog otpada u pomoć. Kažu imaju karter za mene, cena 100€. Nešto malo kasnije ponovo pozovem i potvrdim dolazak, kažu sve ok tu smo. Odem ja tamo, dočeka me radnik objasnim o čemu se radi kad on mene pita imam li skinut karter pošto on nije siguran koji ide. :question: Ja reko' nemam i on mi dade jedan i kaže ako ne bude odgovarao dođi i zamenićemo, ima i taj neki drugi. Malo me je to smorilo jer ako budem trebao da menjam moram ponovo da cimam drugara sa kolima sa NBG da ide na Vidikovac po pogrešan, da ode u Vinogradsku po drugi, pa ponovo na Vidikovac da odnese pravi itd itd... ali reko' ok to nije njihov problem i generalno korektan stav.

Dođe deo za plaćanje. Kažem ja da sam član foruma i član Kluba i pitam za popust kad meni čovek kaže da koliko on zna oni nisu više članovi ovog Kluba. Takođe mi kaže da je taj karter do skoro bio 130€. :question: Koga briga koliko je bio do skoro kad je sad 100€?! Pozove on Vladu koji mu se prvo ne javi, a zatim ga pozove i nešto se dogovoriše i kao to je to. Plati 100€. Ja reko' u redu, platim karter 100€ i pakujem se da krenem kad mene čovek pita - jeli, jesi li ti baš član Kluba? Ja potvrdim, reko' imam člansku karticu sve i on meni na to - ok u redu, i ode.

Dakle, otpad u Vinogradskoj ok, imaju delove, cene prihvatljive (bar što se tiče kartera), ali popust za članove Kluba - TRUBA. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došavši na ovaj otpad i tražeći maglenku za Alfu 156 uvideo sam da su mnogo skupi. 1kom/50€! U paralelnoj ulici iznad ovog otpada cena iste maglenke na drugom otpadu je 1kom/25€. Bio sam njihov stalni mušterija, ali u zadnjih nekoliko godina mnogo su otišli sa cenama na gore!!!

Edited by mica

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod njih za sta god se u'vatis 50 evra, +-10 evra :)

far sa socivom 60 evra, drugi isto toliko, centralni most iz maree sa naslonjacem za ruku 50 evra, al' ako uzmem sve tri stvari, moze sa 150 evra :)

k'o da meni evreji na drvetu rastu bog ti majku :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije taj karter od 100e malo skup? Ja sam za mog (doduse benzinca) narucio za 40e, a u Mrcajevcima kod Cacka moze da se uzme i za 30e polovan. Ili je to tako za taj TD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ali znam da sam prethodni (pre tri-četiri meseca) plaćao 150€. Doduše nisam se cimao da tražim jeftinije već sam uzimao prvo na šta sam naišao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas cu da pitam ove likove koliko je za tvoj auto, a salju i brzom postom, tako da dobijes za dan.

Mada ni ja nisam trazio, prvi koji je rekao da ima, ja uzeo, tek sam se posle raspitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas cu da pitam ove likove koliko je za tvoj auto, a salju i brzom postom, tako da dobijes za dan.

Mada ni ja nisam trazio, prvi koji je rekao da ima, ja uzeo, tek sam se posle raspitao.

Ajde javi pošto je to meni redovna stavka na malom servisu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...