Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Nemanja034

Fiat Punto HGT mk2

Recommended Posts

kako svetle ovi andjeli u odnosu na obicne farove? Ima to jos kod nas da se kupi i posto?

Duplo lošije, kao i sve ebay, depo, champiro i ostale zbrbocne od kineskih farova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ cirkul bice slika enterijera ;)

@ bobiskaslobodan hvala drugar...video sam ovog punta sa tvog avatra prosle godine na auto pijaci b.potok...lepo izgleda...cini mi se da je HGT automatik i da vozi azev 205/40 r 17 felne <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugar da lik ga je prodavao na Bubnju ali sam ga ja uzeo sa polovni automobili pazi auto je od tad pretrpeo mnoga ulaganja prvo i najskuplje je bilo farbanje.I bio je na par mesta ulubljen nije ni bio priblizan kao sad imao je mali milion mekih ulubljenja....od kad sam ga uzeo ulozio sam preko 1600Eur i nekajem se ugradio sekvent gas...xenoni,zatamljenje carbon,kocnice,iservisirao menjac moj je fiat punto 1.2 16v CVT speedgear 7 brzina.Na menjac je otislo jedno 250 300 eura jer napr 1l ulja mu je 1450din a staje mu 8 l i filter menjaca samo ima u delti 8000din.sitne popravke tipa manzetne neki semerinzi kablovi svecice i tako.Sad planiram za da kazem par meseci a mozda i ranije koni stelujuce amortizere i nove farove slicne tebi marke dino isto angel ayes kostaju 170eura u shivaautomotive koliko su tebe izasli??I zanima me gde ima da se kupi neki air box za punta ili slicno...

Zamolio bih te da mi kazes kako da postavim moje slike hteo bih u rubriku predstavljanje automobila clanova da okacim slike mog puntise....video sam slike tvog sa 17" mnogo je opasan ja vozim na 17".....

Ajde javi se pa da okacim i moje slikice.....da se malo zezamo pa vidi odg ako mozes na neka moja pitanja veliki poz do sledeceg puta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobiskaslobodan

Video sam jos onda na auto pijaci da je bio zakacen na par mesta sa vozaceve strane :p ja sam mislio da je hgt,kad ono 1.2 16v pa jos i automatik :D super je sad ;)

sredjuju se 17.ice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ko bih rekao a ima zvul kao da je veca kubikaza.super sto sredjujes felne bicee mnogo jak gde si uzeo farove ja razmisljam da uzmem u shivaautomotive

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam te danas kako gazis punta po kg,ima zvuk skoro kao motor,svaki respect :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

one nikl felne su vrhhh,sve su mu dobre,samo ova nebo plava,no komento :)

sta ti se desilo sa krovom,ima neke fleke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam jedan beli Sandero u Kg sa istom ovakvom bojom felni, jel u pitanju neki sprej ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutis ali boja tih plavih felni je kao sa vasara a i ne uklapaju mi se sa bojom kola. Ako su ti vec dosadile te tvoje ofarbaj ih u drugu boju za promenu,mozda srce felne u crnu ili neku drugu boju. Deluje mi da te plave ima da cesu napred. One fleke na krovu izgledaju kao odsjaj od oblaka posto je slikano odozgo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bane23 nisu fleke,neki odsjaj majku mu bozju :p

@SikterBre to mi rodj.brat, pa mi to malo menjamo :D inace nije sprej,to je boja sa fiat 500 ;) prvo su ispeskarene, pa spric git, pa smirglanje, pa opet spric git, pa tek onda farbanje :D

@Dr. Tuborg zato sto je sad guma 205/45 pa bi kacilo, inace je pre bila 205/40 i to mu je prava merka...nisu mi dosadile nego volim da se igram u sl.vreme, inace nikako ne bih farbao u te std boje tipa crna, bela, siva :p uvek treba nesto novo da se proba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...