Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E doslo vreme da i ja predstavim mog ljubimca. :thumbsup:

U pitanju je Punto Mk2a 1.2 8v Go verzija, 2002. god.

Dosta sam ulagao u izgled automobila od kako sam ga kupio, motor nisam dirao jer mi je to za sada manje bitno.

Sve je ovako pocelo:

DSC00205.jpg

Ovo je bilo na 10. zvanicnom okupljanju:

DSC00200.jpg DSC00201.jpg

Posle toga su na red dosla stakla, felne sa HGT-a, spojler sa Sportinga (koji jos uvek nije montiran) , pragovi od Abarth-a, ksenoni i jos mnogo toga.

Sada sve to izgleda ovako:

DSC01315.jpg DSC01317.jpg DSC01320.jpg

Slike su malo losije posto su sa telefona, ali za sada toliko. :thumbsup:

Edited by NeMaNja_

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC01315.jpg

Baš lep primerak, sviđa mi se... ! thumbsup.gif Čekam ishod budućih, planiranih izvedbi... ;)

Šta podrazumeva ta "Go" oprema...?

Daj neku fotku enterijera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličan! ako imaš neku sliku kako ti sijaju ksenoni noću, pošalji mi na pm, pošto mučim muku sa mojim ksenonima :)

skontao sam da ti prodaješ ove felne na polovnim automobilima, aj šibni mi neke slike od te dve što su okrzane

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo Go pojma nemam sta znaci, mislim da ima veze samo sa enterijerom automobila.

Ima isti enterijer kao i Sporting samo sto sedista i tapacirunzi nisu plavo-crni, nego sivo crni.

Slikacu kasnije pa cu izbaciti slike enterijera a i ksenona. Ali nisam zadovoljan kako sijaju. Ne znam da li su u pitanju ksenoni ili farovi, ali mislim da nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep autic i lepa boja, a sto se tice ksenona izgleda da nisi jedini koji se zali a da vozi mk2a, imaju fabricki bas lose farove, treba ispolirati stakla, a moguce i da su sociva prljava ili jos gore malo izgorela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala... :rolleyes:

Skoro sam kupio nov desni far, i vidi se razlika izmedju desnog i levog, ali opet nije nista specijalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo izmena. Danas promenjeno osvetljenje table i centralne konzole (do pola).

Pre:

DSC01311.jpg DSC01312.jpg

Posle:

DSC01332.jpg DSC01333.jpg DSC01334.jpg

Centralna konzola jos uvek nije gotova, ostalo jos da se odradi deo kod tockica za ventilaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Punto! :thumbsup:

Vise mi se svidjaju Abarth pragovi nego Sporting.

Sta si saznao u vezi onog "papira" kod ventilacije, moze li to neka stamparija uraditi?

Kakvo si resenje nasao?

Ovih nekoliko koje sam kontaktirao tvrde da ne mogu uraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam se izmedju Sporting i Abarth, ali su Abarth presudili. :thumbsup:

E ovako, sto se tice onih papircica, zvao sam dosta stamparija, niko nece da radi na sitno, samo na vecu kolicinu.

Danas sam bio kod onog ortaka i rekao je da mu donesem sutra da vidi to i da misli da ce moci da odradi to bez problema.

Tako da ako moze da odradi jedan odradice i vise komada, pa se cujemo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra punto, samo napred u sredjivanju. Ko ti je radio instrument tablu i prekidace, bas mi se svidja kako je ispalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio mi je Tomislav sa Novog Beograda, Sremskih Odreda 16, 061/195-33-53. Lepo radi decko i bas je ono pedantan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee stvarno super puto,svaka cast,sve na svom mestu :clap: ,lepo si odradio instrument tablu

a slika sa okupljanja u zarkovu od pre 2 godine je ekstra,na jednoj se vidi i moj punto,levo je :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti na PM iskustvo lika koji je menjao osvetljenje na centralnoj konzoli, nadam se da će da ti pomogne :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo izmena. Danas promenjeno osvetljenje table i centralne konzole (do pola).

Pre:

DSC01311.jpg DSC01312.jpg

Posle:

DSC01332.jpg DSC01333.jpg DSC01334.jpg

Centralna konzola jos uvek nije gotova, ostalo jos da se odradi deo kod tockica za ventilaciju.

aaaaaaaaaaaaa vrhunski,sjajno belo osvetljenje kako? gde? i ja sam u fazonu spremanja i to velikog svog putica isti model motor samo je plave boje znaci vrh sat... bravo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre

video sam, mislim da cu tako na kraju i uraditi. hvala puno

@stampedo

imas nekoliko postova pre, ko je radio, gde, i kako. Cuj se sa deckom dobro radi, i srecno sa sredjivanjem tvoje masine :thumbup:

Edited by NeMaNja_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle dugo trazene OZ Superturismo GT 15" :unworthy:

DSC01329.jpg DSC01327.jpg

Za sada samo na terasi, ne verujem da cu ih stavljati do proleca na auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...