Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Ova slika naslovnica sa poslednjeg klipa je sa udesa kod nas, između Batočine i Požarevca... Bio sam u ovoj koloni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je toliko mesta pored puta da izbegne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ata , akcija kreće 0 m 36 sec a kulminacija  2 m 18 sec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idiot.
Mada i ovaj sa kamionetom mi nije baš najjasniji.
Zaposeo levu traku i usporava saobraćaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kompilacija vec uzivo....
 
cxcv2305.jpg

Vatrogasci dosli brzo4-5min
Hitna posle 8-10
Policija sa raybankama 15min
A3 spicio corsu u vozacka vrata, 10min su vatrogasci cupali vrata i krov da izvade noge dekici....nadam se da nije ozbiljnije povredjen. Ns put ka Temerinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corsu sa 3 strane ne vidis nista...direkt po vozackim i zadnje levim vratima spicio, dekici su ledja bila kod menjaca a noge ukljestene ispod volana, delovi audija u krugu od 20m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost podlegao je povredama u bolnici.Isao da uradi tehnicki pregled tu kod Bugarinovica.I nije to put za Temerin nego stari put za Suboticu.

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbga......nije delovalo da je tesko povrdjen....tj nije se videlo spolja.....mora da je srce, zao mi i ovog u audiju, nije kriv nikako a ubio coveka.....jbmti zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti da patentiras ove tvoje screen shot fore definitivno. :D
Ala ljulja Meca ko Fap masina....sve u svemu budala teska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć

 

image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg

KARAMBOL KOD SAJMA Probio zaštitnu ogradu i zakucao se u autobus, lakše povređene majka i ćerka
 
 
U udesu kod Beogradskog sajma večeras oko 19.30 sati povređene su najmanje tri osobe, kada je automobil iz pravca Čukarice probio zaštitnu ogradu, a potom se zakucao u autobus na liniji 92 na autobuskoj stanici i od siline udara se prevrnuo na krov.
Automobil mini kuper iz pravca Čukarice ka gradu udario je velikom brzinom u zaštitnu ogradu, visoku oko dva metra, srušio je i uleteo na autobusku stanicu na Sajmu sa suprotne strane, udarivši pritom u autobus.
Očevici kažu da je sreća u nesreći da je automobil udario u autobus na liniji 92, jer da ga nije tako zaustavio pokosio bi ljude na stanici!
- Sve se desilo u par sekundi. Stajao sam na stanici i čuo tup udarac, automobil je u tom trenutku proleteo kroz zaštitnu ogradu. Prvo se prevrtao, a potom i leteo dok nije udario u autobus. To škripanje, lomljenje ograde i scenu uništenog automobila nikad neću zaboraviti - kaže Dragan Kozomara.
Ovaj očevidac, još u šoku, ne može da poveruje da je vozač preživeo.
- Vozač je izašao sam iz ove olupine, krupan dečko, jak, krvav, izgreban, ali bez ozbiljnijih povreda. Ni on sam ne zna šta se desilo, bio je u šoku. Svi su mu pritrčali u pomoć, pružili mu prvu pomoć iz automobilskog pribora, a onda ga 
je jedan od prolaznika odvezao u bolnicu - opisuje Kozomara.
Taksisti sa obližnje stanice takođe kažu da je pravo čudo da niko nije poginuo.
- Čuli smo tup zvuk, a potom i grebanje po asfaltu, zvučalo je kao avion kad sleće na pistu. On se tako okretao, ograda je odletela na jednu stranu, auto se za sekundu zakucao u autobus. Prava je sreća što niko nije poginuo! - 
začuđeno kaže jedan od taksista.
Kako se automobil prevrtao, tako su delovi otpadali sa njega, i jedan je pogodio devojčicu u nogu dok je sa majkom čekala autobus. Lakše povređenu devojčicu i njenu majku, koja je ugruvana od udara delova automobila, Hitna pomoć prevezla je u Urgentni centar, javljaju reporteri "Blica" sa Sajma.
Beograđani koji su se zatekli u tom trenutku u blizini u neverici su gledali posledice udesa.
- Povređeni su žena i dete. Devojčici je povređena noga. Žao mi je bilo, stajale su tu na stanici, dete se preplašilo – priča starija sugrađanka koja se zatekla na autobuskoj stanici.
Očevici pričaju da je vozač automobila, mladić od oko 25 godina, izašao sam iz automobila na kojima nije bilo registarskih oznaka i da je bio potpuno krvav. Povređenog vozača je, kako saznajemo na licu mesta, u bolnicu odvezao jedan od vozača koji je naišao svojim privatnim automobilom.
Policija je obavila uviđaj, automobil koji je učestvovao u nezgodi odneo je pauk, autobus na liniji 92 takođe je odvezen, pa je saobraćaj normalizovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam danas ogradu, nemam reci. To je deo sa cak po 3 trake. Znaci da je bar 2,3 pregazio dok je probijao ogradu. Sreca sreca sreca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 90 minuta, pravac ka gradu, malo pre Sava Centra:

 

20150521_142329.jpg  20150521_142334.jpg

 

Kontam da je Punto izbegavao sudar ova dva ispred i tako završio na bankini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...