Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43471&page=3

Tamo ima sličan video i baš smo ga komentarisali. 

Svako veče pred dnevnik i u poluvremenu.

 

 

Tek sam sada video ovaj video. Trebao bi svako da ga pogleda, naročito ovi instruktori što nikoga ničemu ne nauče, kandidati sa PSP-om i rešenjem testova (po novom drugačije-sumljam bolje) i da potpišu da su upoznati sa posledicama. Niko se nije rodio sa znanjem i iskustvom ali koliko sam video svi su rođeni sa ja sam u pravu i bezobrazlukom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su profi nije bitno da li je leto zima brzina ista...

Živa istina, kreteni su 100%-ni. Živeo sam u Rusiji ukupno 8 godina (valjda se vidi i po mom avataru). Jeste da tamo svi živi imaju kamere, ali verujte mi na reč, voziti tamo je opasno, kao i biti pešak. Kolega i ja zamalo da poginemo kada je na trotoar izleteo neki veliki nisan, preko ivičnjaka visine 20cm

PS

evo jednog starog snimka, ne mogu da nađem original, ali mislim da vredi pogledati iako je moguće da je već kačen negde ovde :D

http://www.youtube.com/watch?v=ExUJjKD5dnw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj bre,sta je ovaj zapravo uradio,bio je lancani sudar,on je udario ovog poslednjeg,pa je dosao neki da se obracuna sa njim ovaj seo u auto u ludilu udario u jos par vozila vozeci u rikverc,onda krenuo napred i tu stao,pa ga sibali svi redom,jel ono pandur onaj u zelenom prsluku  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, duga je priča. Ukraće, popičkao se ženom taj dan i pala mu je klapna, Tvdri da nije video ništa ispred sebe, tj da je imao čist prostor. Gledao sam pre neku godinu i intervju sa njim u bolnici. Navodno nije bio pijan ni drogiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je onda prosao,ako mu je zena razlog,da su znali lemali bi ga jos napravio je stetu 50000e ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kontam kočnice nisu bile dovoljno zagrejane i zato su blokirale tamo gde nije očekivao, ili su kočnice blokirale ali ne zato što nisu bile na radnoj, nego je prebrzo išao. Nakon toga je napravio sanke od auta i onda na dalje čista fizika. Da je pustio kočnicu i pokušao da se izvuče verovatno bi udario bokom i ne bi preleteo u onaj kanal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje mi kao da se zeznuo u "itinerer"-u. Kao da nije znao da ide ostra desna krivina. Nije ni mrdnuo volan udesno. Kada je shvatio, legao na kocnicu ali kasno,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Top-Geara:

 

This Porsche 911 was racing in the Dutch Rally Hellendoorn in Aadrop over the weekend, and had a bit of an off..

The 964 RSR, driven by Harry Kleinjan, locked its brakes just before a big right-hander, got launched from a guardrail, lost a pair of wheels, then landed in a nearby river on its roof. Which looks precisely as terrifying as it sounds.

Both the driver and co-driver walked away uninjured

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Rusi su definitivno u problemu...oni bas nemaju pojma o voznji,pravila ne postoje,i ako postoje,ne postuju se...Uzas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...