Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Šta god da je radio, kad se prestrojavaš nije ti dužnost samo iza sebe da gledaš nego i ispred... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta god da je radio, kad se prestrojavaš nije ti dužnost samo iza sebe da gledaš nego i ispred... 

Osim ako nisi žensko :realmad:  ili iz Kovina i voziš mercedes E200 na PA table.

objašnjenje: par puta pri prestrojavanju je mogla da me udari žena, vozim svojom trakom, a ona se prestrojava i ide pravo na mene, recimo direkt u moja vrata, i još se čudi što se ne sklanjam, ili otkuda sam se stvorio, a ja ispred nje. A pre neku godinu me je na semaforu nabo neki debil iz Kovina. Stojim na crvenom u 29-og novembra, odmah na semaforu posle autobuskog stajališta na raskrsnici sa Cvijićevom prema pančevačkom mostu. Stajao sam pa ceo minut, lepo veče je bilo, čisto suvo vreme, ćaskamo tadašnja devojka, a sada žena, i ja, i odjednom, bam, udarac od pozadi. Imao sam Škodu Feliciju tada, od udarca me je nabacio na Ibizu MK2, iako sam držao stisnutu kočnicu. Razvalio me i od pozadi i od napred, razžabio zadnja vrata... Baja nije ni kočio, i mislim da je bio drogiran, pošto nije ništa naduvao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet žene za sve krive.

Najgore što i jesu.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje govedo da ubije čoveka, mada i ovaj očevidac ima malo doprinosa / menjao traku pred samo suženje / prestanak krajnje desne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad je glup ... desno nije mogao da se skloni ili da stane ... bas citam u SAT-u za snimke koje ljudi sami prave, pisu da taj snimak nije validan na sudu ukoliko hocu da dokazem da je neko prosao na crveno ili sta vec, jedini razlog iz kog bi ja ugradio kameru je da se na neki nacin zastitim, tj da pomocu nje dokazem da ja nisam kriv ako nekad nekim slucajem ovako majmun krene da koci ispred mene ... inace ovog motoristu finog bi izaso da dovrsim asovom iz gepeka :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog čega kriv ?

Ovaj ga pretekao sa desne strane, uleteo u traku u više puta bez razloga kočio. Namerno izazvao nezgodu.

Beli,  neće namerno da svoje kažnjavaju. Prođi ti ili bilo ko drugi pa i dečiji crtež bi te osudio.

Svuda u normalnom svetu je dovoljan i samo tel. poziv (tamo ljudi normalniji), a ovima ni video snimak nije valjan dokaz. Uostalom svaki digitalni snimak u sebi ima datum i vreme (ako je kamera tačno podešena) mesto lako mogu da utvrde sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije uobičajena situacija. Očigledno je da su već bili u nekakvoj zavadi, motorista ga je obišao i onda se okrenuo da mu nešto kenj@. A tehnički, vozač automobila jeste kriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ti se neko ubaci na metar ispred, jel nastavljaš tako da voziš ili usporavaš kako bi uspostavio bezbedno rastojanje? Vozilo ispred tebe ima pravo da naglo zakoči. Bajker može da kaže da mu je veverica izletela na put. Ne vidi se na snimku? Ok, učinilo mu se da mu je nešto izletelo na put, to se svakom od nas desilo. Ili mu je blokirao točak, ili neki drugi kvar na motoru. Očigledno da je ovaj u kolima neka osiona budala, vidi se i po stilu vožnje (leva traka iako nikoga ne pretiče, a nije u naseljenom mestu). A i bajker je budala, trebalo bi da zna da auto ne može da se meri sa motociklom po jačini kočnica. Očigledno je da obojica više vole da poginu kako bi isterali svoje nego da stignu tamo gde su krenuli, ali na kraju je vozač automobila kriv jer nije uspostavio bezbedno rastojanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je samo jednom kočio , pa ni tada. Jer ima snimak da ga je pretekao sa desne strane i kočio bez razloga neposredno ispred auta. Nego kočio je više puta "namerno" izazivajući nezgodu. 

Ortak bivši saob. žandar je tako jednog divljaka progurao kroz raskrsnicu, urađen uviđaj i nikad ga nisu zvali. Imao tri svedoka.

Uvek ima budala koje smatraju da su platili levu traku i generalno teško šta može da se uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...