Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Na autu mehanicki nema nista da se radi, jer je auto odrzavan, ali za limariju svakako ne bi placao majstora, vec bi ja polako co2 aparatom zavario drugi lim za pod koji je u sustini i jedini problem na limariji kod ovog auta i prodao ga nadajuci se da cu izvuci bar 100-200E vise. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4058106/fiat_uno/ a neke misli o ovome? sad sam napunio 20 i zelim da kupim svoj prvi auto. trenutno imam oko 700e gledao sam i suzuki swiftove ali su ti nesto skuplji od una a i dosta manji. ne razumem se previse u aute posto porodična kola smo prodali jos kad sam bio mali i od tad nismo ni imali. koliko sam saznao na netu o Unu dosta ga hvale sto se tice odrzavanja, dostupnosti delova. o maloj potrosnji a i lep je. pa neke savete da li bi ste mi mogli dati ako odem da pogledam licno ovaj Uno sa linka na sta da obratim paznju, hvala unapred :)

 

Clip_6.jpg

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj uno deluje da je farban, jer teško da crvena boja može ovako sjajno da izgleda posle toliko godina. I ja sam imao '93god. crvenog, nije bio farban pa je bio maltene roze boje :laughing: 

Kod una najbitnije stavka su prednji koševi, obično tu protruli, a tu je i broj šasije pa ako se od truleksa ne vidi broj moraš da radiš pus šasije..takođe hoće da trune na patosu kod trepni, ostalo ne bi trebalo da je kritično. Moj je bez generalne prešao 290000km, znači motor je super..ostalo je sve jeftno, na primer sećam se da je set kvačila bio oko 4000din.. Inače, auto je mnogo bolji od juga, kažem zato što će biti mnogo onih koji će ti reći, šta će ti to, kupi juga, isto je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da li se isplti srediti una 1.7D kojim je uradjena limerija kompletna ali pre 2 godine i od tada stoji na panjevina pod drvetom,komplet je rasturen i tvrde da su svi delovi na gomili,sediste kisnu svo vreme,fale gume,akumulator i farbanje(metalik plava boja),prevod i registracija....

pri svemu tome vlasnik trazi 400 evra za taj auto u rasturenom stanju...

sta mislite?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koliko para imas jos da ulozis ... racunaj recimo na jos 1000 evra sa nekim neplaniranim i skrivenim troskovima ... to je 1400-1500e a za te pare imas pristojan mladji auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino celog stranca da kupis i da ga napakujes ali i to se ne isplati.
Tek sad videh da je 1,7d. To se tek ne isplati!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj novac kupis ispravnog i u voznom stanju, samo ga registrujes. Pakovanje zahteva mnogo zivaca, ne isplati se. Jedino ako imas volju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto i drugi kazu-kratko i jasno ZABORAVI!

Upravo i da ti pokloni apsolutno se ne isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Kupio sam polovnog Una 60s 1991 godiste, interesuje me koja je razlika izmedju Una 60s i ovog obicnog.
Pitam zbog toga jer gde god odem u neki shopza delove koji god deo da kupim orginalni oni ne ogovaraj. ( poslednji primer je kajs za motor i ventilator kod mene je 820cm obruc a koji sam dobio od prodavca je 700cm, isto filteri za gorivo ne odgovaraju) zato pitam ima li neke razlike. :(

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

forumasime zanimame kakvi su vam iskustva ili mislenje o uno....zeleo bi da znm kakva mu limarija,potrosnja,delovi,poptavka,odrzavanje itd

hvala unapred

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...