Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja ne znam kako smeš posle ovih snimaka da uđeš u auto.

Da vidim ako ima gelendera da donesem pa da to ojačamo ko 156-ticu. :laughing:

Isto vazi i za 147 ali od 2004 godista,tj.restajlinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, Bogi tera 2004. koja nije restajling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa boja, a celokupna je lepa, ali mi nesto ova hauba ne stima i prednji branik, a i km sigurno nije ova. Ali dok ne odes da vidis, ne znas na cemu si... a i plus daje reg onom ko e kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne leži baš dobro. I čep na braniku je izvađen, vrvtn je šlepana. Na slici sa instrument tablom je datum 19 Novembar... Jbm li ga, ni jednu nisam našao da je sve tip top.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji na oglasima duze vreme. A volan je sto posto menjan. Posao od 5 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpada ona u Dobanovcima.

 

zzzz10.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas5602166/alfa_romeo_147_19_mjtd/

 

Ova boja mi se sviđa ali je shit što je u Kraljevu a i malo je jača cena. Ako naletite na neku solidnu bacite link ovde ili na PP.

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas dobar ukus za automobile ... obe koje si postavio imaju lepe boje, ne bih znao za koju da se odlucim :)

Jel samo restyle dolazi u obzir ili moze i starija verzija? Ima Bogisa sa foruma pristojnu, za pristojne pare, sa dobrom opremom :)

Evo ga i link do teme

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/66801-alfa-romeo-147-19-16v-multijet-04/#entry1148023

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas dobar ukus za automobile ... obe koje si postavio imaju lepe boje, ne bih znao za koju da se odlucim :)

Jel samo restyle dolazi u obzir ili moze i starija verzija? Ima Bogisa sa foruma pristojnu, za pristojne pare, sa dobrom opremom :)

Evo ga i link do teme

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/66801-alfa-romeo-147-19-16v-multijet-04/#entry1148023

 

Hvala :) Video sam njegovu, verujem da je u super stanju ali uzeo bih restyle obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila je jedna 147ica pre jedno pola godine u bruka stanju,boja kao na onom prvom,5vrata,17"alu,drveni volan,krem ili bela koza ne secam se najbolje,ali je bila benzinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedna kod mene u Kladovu.Na oko izgleda ocuvano.Vozi je decko koji je sef Nisove pumpe.Napucana je sa opremom i sto je najvaznije 150 ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo naidjoh na jednu alfu na oglasima.

Koliko je meni poznato ovako ne izgleda 147 restajling model.

 

72da412d0b66_800x600.jpg  320afe90d7d9_800x600.jpg

af0e8caae48a_800x600.jpg  alfa_147_zbudz.png  ce17b2dddd8f_800x600.jpg

 

 

Prednji deo od restajlinga,zadnji od starog modela,enterijer pola pola,sedista verovatno sa donora koji je dao i prednji kraj,a tapaciri koji se nikako ne jasu sa sedistima od onog sto je preziveo.

Najgore od svega je sto je auto vec PRODAT!!!

Taman sam hteo da vidim sta ce da mi kaze i mosa,prodatoooo.

Zamisli jadnika koji je kupio ovo kad sazna na sta je bacio pare.

:thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tabla je sa starog. Au sta rade ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji na oglasima duze vreme. A volan je sto posto menjan. Posao od 5 minuta.

Jako cudan paket opreme,neka trazi neko broj sasije i neka neko proveri,Mislim da je prepakovana...

I tabla je sa starog. Au sta rade ljudi

Nemojte da mislite da je secen,pa da je sklapan od dva,punta mk2a na mk2b ,prepravite za pola dana :):) ,a zadnji kraj ostane isti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli jadnika koji je kupio ovo kad sazna na sta je bacio pare.

:thumbdown:

 

Tako je moj drug kupio Focusa,Ceo prednji deo zavaren od drugog auta.I kad smo videli kakavog je Frankestajna kupio mi ga napali da otera to #ovno i da mu prodavac vrati pare...

Evo vec dve godine ga vozi,zato sto je prodavac dobar drugar njegovog matorca :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš mu dobar drugar na ćaleta.

Davno sam gledao jednog pasata sastavljenog od tri automobila. Da mi nije rekao ne bi ni provalio na prvi pogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono kad bi se provaljivalo na prvi pogled to ne bi ni moglo po putu da ide :)

Jedan poznanik preprodavac prodao nekom neku vektru i ovaj ga zove posle par dana, kaze " alo bre, pa ovo seceno na pola, sta si mi ovo uvalio aman", a ovaj se smeje i kaze mu " a, jel vidis kako je uradjena u pm" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...