Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

konacno sam se otarasio golfa :thumbsup:

e sad treba nesto kupiti ali ... uvek ali

kupio bih nesto sto nije mnogo skupo ali i da moze da se proda relativno brzo (znam da je tesko za prodaju ovih dana, ali kad je jeftino)

razlog takve kupovine je taj da jurim libry po ch i kad je kupim ovaj auto sto trazim bi bio na prodaju da se od tih para plati carina i porez

prvo sto sam pregovarao je

http://www.polovniautomobili.com/oglas987713/lancia_dedra_18_16v_vvt/#5

ako neko zna ovaj auto ili uopsteno o ovom modelu neka savetuje

takodje

ako neko zna gde ima nesto povoljno da se kupi neka javlja (dajem guiness pivdzanu)

u obzir dolaze dedra, delta, kappa (skuplje od budzeta al mozda naleti nesto), mozda i Y, bravo, brava, punto a mozda i tipo/tempra

na kraju moooozda i neka alfa

ajd pomozite matorom lancisti da brze zaboravi sokocalo od golfa

sada inace gazim tatin scirroco sto mu dodje na slicno sa golfom

aj pa tako :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu Dedru ćeš šrodati teže nego Golfa.

Ako ti treba nešto zaista privremeno kupi Juga za 400-500EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Koletom u potpunosti :yes

ako ti treba nesto privremeno :huh: tu se ne isplati nikako da uzimas Deltu,Dedru ili Kappu :no tu ako gledas da uzmes Lybru za stalno

juri nesto malo Punta keca :thumbup: i slicno,mozda Y kec za male pare :whistle: nek autic koji nije skup za uzeti,a i nije problem i ako ga budes zadrzao neko vreme,

nacices kupca a i jeftiniji je da ga sredis i skockas pred prodaju kad nadjes Lybru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbegavaj taj motor 1.8 16v. Mnogo je osetljiv. Bio je dobar, ali kad je bio nov. Sada posle 14 godina je samo problem u najavi. Prvo varijator, pa onda sve ostalo... Imao sam dedru sa tim motorom, znam sta pricam :)

Lancia se tesko prodaje kod nas. Ako je uzmes moraces dobro da spustis cenu da bi je prodao. Ako odlucujes glavom sta ces kupiti onda moj glas ide za punta. A ako kupujes srcem, mi ti tu ne mozemo pomoci; kupices ono sto si odabrao i zamislio.

Kako god da odlucis neka je sa srecom! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, razumno razmisljanje

ipak bih izbegao juga

libru cu kupiti kad budem nasao savrsenu, sto znaci cekanje mozda i do godinu dana a u medjuvremenu mi se ne vozi (again) u losem autu

sada prednost imaju punto bravo i brava

aj da trazim dalje

razgovaram sa mnogima pa videcu

ako neko ima nesto povoljno ili zna gde ima naka javlja, kes ceka da se potrosi

Share this post


Link to post
Share on other sites

500560342f64_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1065966/fiat_bravo_19_td/#0

ovaj mi se zasvideo, cena ide dole, razgovarao sam

auto je u bg na banovom brdu a prodavac zena

posto nista nezna da kaze o autu pitam se ima li koga da zivi na b. brdu da skokne da pogleda

imam 200km do bga pa mi se ne bije put a da zateknem krsinu

i imam utisak po slikam da je udaran napred levo, mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moj predlog: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37486 malo je možda van budžeta, ali ponuđen ko počašćen :thumbsup:

imaš celu servisnu istoriju ovde na forumu, a i možemo se dogovoriti oko nekih detalja, mada ostaje činjenica da ga je teže kasnije prodati zbog nemanja klime :whistle: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MALO :thumbsup: van budzeta ha

nisam za punta na tu cenu, da imam odmah te pare pala bi lybra za slobodu

inace bio sam 2 dana u bg i izdesavalo se svasta, nisam kupio nista

uglavnom pazite ljudi, prevaranata na kamare, malo je falilo da se upecam

bez vlasnika auta i detaljne provere samo se okrenite ma kako povoljno bilo

inace vracam se za bg iduce nedelje da trazim dalje, imam sad jedan zanimljiv u ponudi

punto 99god 1.2 sa 75ks, registrovan pre neki dan, ima 87000km, nov kupljen u delti i to je sve sigurno

cena 1900, dal da uzimam,

ima standardnu opremu, podizaci, cb, abs, jastucici, servo, 5 vrata

covek kaze da je savrsen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono... samo ne dozvoli sebi da padneš u iskušenje da uzmeš nešto lošije samo zato što te je više smorilo traženje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povedi majstora,verovatno mozesh videti servisnu istoriju u delti ako je kupljen nov kod nas.Ima li plin?Mozes li da postavis link oglasa ove da ga i mi vidimo.A i 1900 mu je pocetna cena verovatno ce malo da spusti za kesh,jer ipak je to polovan auto koji iziskuje odredjena ulaganja,a i za te pare mozes da kupis brava ili bravu koji su dosta bolji automobili od njega.Mada ne moras se ni zaletati mnogo,ima auta koliko god hocesh naletece vec neki,po tvom ukusu.

Evo npr:

image.jpg

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuliram ja, pazim sta kupujem, moje pare i trud da ih zaradim, ne dam se lako :harhar:

link za punta nema jer je sa halooglasa, pocetna mu je 1990, ja sam mislio kad odem i izvadim 1800 da ce da pristane (nadam se)

a ove oglase po netu znam vec napamet, zvao sam mnoge i pisao smsove, videcemo, prikupljam info pa iduca nedelja ajmo ponovo u potragu

uglavnom 1800 sam resio da potrosim i ni dinar vise

ima jedan bravo 1.2 2000 u sabcu (sapcu) za 2000e, lep, redistrovan, isto na halooglasima

ako ima neko sa foruma iz sabca da moze da skokne da pogleda, ne samo zbog mene vec mozda jos neko trazi nesto slicno

auto deluje super ali uzivo je ipak uzivo

A evo i jos jednog vrlo zanimljivog

http://www.polovniautomobili.com/oglas1113038/fiat_marea_18_sx_plin/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovu Mareu ne znam kakva je, ali znam plac koji je prodaje, jer sam ja od njih pre 2 godine kupio moju auto, i prezadovoljan sam sa njim. Ako hoces poslacu ti preko pp broj coveka koji drzi plac, pa porazgovaraj sa njime u vezi auta...

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovu mareu sam vidjao po GM-u,prodavala se i pre toga mislim da je vlasnik trazio 2050 evra,i menjao ju je za aulfu 166 ili c5,na ovom placu je imala do pre neki dan dobra alfa 166,tako da je vrlo moguce da se se zamenili uz doplatu,samo shto je auto najverovatnije racunat u zameni za manje od 2050evra koliko je vlasnik trazio,tako da i ovde ima prostora za neki korekciju cene pohsto pishe da cena nije fixna.Mislim da bi se uklopila u tvoj budzet.

Edited by IlijaGM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato što linkovi ističu, postavite uvek i printscreen tog oglasa o kojem se priča. :thumbup:

Ovako samo sa linkovima totalno obesmišljavate temu jer ko god da je bude čitao za 5 dana (da ne pričamo još kasnije) neće ni znati o čemu ste pričali jer nakon klika na link ništa neće videti.

Dodao sam gore printscreen. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala kolega :lol:

samo cool, ova kupovina koliko je lepa sto cu da se ponovim toliko me i smara nevidjeno

no, neka, ko zna zasto je to dobro, mozda na kraju i lybru kupim za 1800 :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas988108/fiat_bravo/#8

dolazim za bg da gledam ovog, ako je samo limarija ono sto mu fali onda je moj,

bar mi je receno da je sve ispravno i da je motor dobar

uradjeni svi servisi, gume dobre, akumulator nov, sta znam

vredi li ovaj 1.8 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, prijatelji, poznavaoci fiata

jel postoji punto mk1 2001god sa 1.6 motorom u sporting varijanti

ja na netu ne mogu da ga nadjem, pise da je prestao da se pravi 97e

ako nije mucka mozda takvog kupim sutra, cekanje se ne isplati

sve sto sam nasao povoljno prodato mi je ispred nosa, e pa hvala :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji Mk1 2001.god, pravio se do 99.godine. P.S.Ako si spreman da se ispruzis malo vise mogao bih ti ja prodati brava hgt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...