Jump to content
FAS Goran
neshaoct

GPS, Alarmi, Xenoni...

Recommended Posts

- Ugradnja GPS praćenja na Vašem automobilu sa opcijom zadavanja komande daljinskog gašenja motora

- Ugradnja elektronske zaštite od krađe Vašeg automobila (za sva vozila)

- Ugradnja Xenon kompleta na svim vozilima (automobili, motori, kamioni, autobusi)

- Ugradnja alarma

- El. podizača prozora

- Ugradnja parking senzora

- Ugradnja i povezivanje auto ozvučenja

- Nabavka originalnih sijalica za Vaš auto bez obzira na marku i godinu proizvodnje

- Distribucija i montaža farova, stop svetala i sočiva za automobile

- Prepravka instalacije na vozilima

- Prepravka rasvete unutar vozila

- Zamena dotrajalih sijalica

------------------------------

Alarmi sa ugradnjom su od 45 eura (članovi FLCS 40 eura)

Xenoni su 65 eura sa ugradnjom i garancijom (članovi FLCS 55 eura sa ugradnjom i garancijom od 9 meseci).

Ostale informacije ovde na temi i preko telefona:

069/48-50-595 Dušan

------------------------------

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Dušan preko naloga gadza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac
- Distribucija i montaža farova, stop svetala i sočiva za automobile

Koliko ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da vidimo te alarma od 40evrica sa ugradnjom. Menjao bih ovaj moj excalibur, nervira me u poslednje vreme. Trazim kineza sa sto vecim dometom :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nalazim se u Nisu, sva roba je proverena i pre slanja i pre ugradnje! Pitajte sta Vas interesuje i dobicete odgovor! Pozdrav Svima na forumu!!

Koliko ? :)

Sta te konkretno interesuje povodom ovoga?

Daj da vidimo te alarma od 40evrica sa ugradnjom. Menjao bih ovaj moj excalibur, nervira me u poslednje vreme. Trazim kineza sa sto vecim dometom :thumbsup:

Izvoli par slicica pa kazi sta ti se svidja

0ee31e3acddc1c3755926d269d72ee23.jpg

3b317d96248c50b1c9194ba5adf3899b.jpg

0120ec89554d9ca682f51cef97ee74ab.jpg

6501cf381fd7019ab2ca3c1b1bd916b2.jpg

109428ccec63307d24a557ac261dafa7.jpg

e3a5cdaa284255f6f0e26213bffc1e9c.jpg

ff33842282ecb18e6e5a105b3e8f6cc0.jpg

Ovo su znaci klasicne jeftinije varijante, ima i skupljih varijanti sa dojavom i paljenjem automobila i pejdzerom itd ...

Nisam stavio cenu za H4 koja bi sa ugradnjom bila 68evra za clanove kluba!

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto si u Nisu ugradnja otpada :) Mozda moze pomoc na drugi nacin :thumbup: Alarm je excalibur 500 i trebalo bi da ima opciju sam da zatvori prozore. Da li imas taj modul ili kako se vec zove za prozore posto nema fabricki, auto je Punto 3V. Ako imas jel komplikovano za "uradi sam" varijantu. Cena za clanove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za prozore zanima i mene, a i druge verujem posto smo pisali na drugoj temi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac
- Distribucija i montaža farova, stop svetala i sočiva za automobile

Sociva? Na sta konkretno mislis? Projektore?

Zanima me imas li sta aftermarket farova za grande punta sa projektorima tj socivima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posto si u Nisu ugradnja otpada :) Mozda moze pomoc na drugi nacin :thumbup: Alarm je excalibur 500 i trebalo bi da ima opciju sam da zatvori prozore. Da li imas taj modul ili kako se vec zove za prozore posto nema fabricki, auto je Punto 3V. Ako imas jel komplikovano za "uradi sam" varijantu. Cena za clanove?

Cena van kluba je 17e za 2 stakla a za clanove je cena 13e. Iskreno nije tesko za ugradnju, ne samo iz licnog iskustva vec i od drugih. Znaci probna lampa, malo znanja oko elektronike i to je to. Dobija se sema za ugradnju.

Sociva? Na sta konkretno mislis? Projektore?

Zanima me imas li sta aftermarket farova za grande punta sa projektorima tj socivima?

Trenutno za Grande Punta nemam aftermarket farove, imam u ponudi sociva sa H4 Bixenon sijalicama i sa angel eye's i pozadinskim osvetljenjem sociva, cena bez ugradnje je 110e za clanove kluba, a ovako je 120e. Ugradnja bi bila oko 50-tak evra.

Za malo da zaboravim da napisem da se za svaki prozivod dobija i uputstvo za ugradnju i na srpskom ako treba, i pordska koja je potrebna! Inace modul za 4 prozora je 23e za clanove a van kluba je 26e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema za sada, imao sam neke u ponudi ali sam ih povukao zato sto nisu stabilni i ne bih zeleo nekom da placam prednji deo automobila! ;-) Imam samo u varijanti sa alarmom. poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već neko vreme "smišljam" gde da kupim modul za daljinsko otključavanje (alarm me ne interesuje), i kako da ga samostalno ugradim.

Da li imaš nešto u ponudi (i pošto), ali sa zaista potpunim uputstvom za Lanciu Lybry 1.9 JTD ?

Edited by Mihailovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno uputstvo cu da ti sam izradim, instalacija je ista kao i kod Kappe u sustini. Modul za daljinsko za clanove je 25evra kvalitetniji, a 23e manje kvalitetniji. Za daljinsko zakljucavanje je inace vrlo laka instalacija!

2ddd3f5c8375b790900e76f71ba17c01.jpg 9eb436c5ffc916b8dde4d288ccc3f63e.jpg

011a3f634e3bda1bf679c26ba02a7212.jpg 8228307cd1b637e5e85c2e216b5fbc0a.jpg

a763689d7e01effb43c836c11510830c.jpg b697f0a091a2c035158a7b9ed6eee2d8.jpg

b276365e6a6cbadb849aed4d64b4920b.jpg c73a85fc693eb97b1f3d2f3fd156c962.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

- Ugradnja GPS praćenja na Vašem automobilu sa opcijom zadavanja komande daljinskog gašenja motora

...

Koji uredjaji su u pitanju i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i malo nekih radova na delu:

Ovako su nekad izgledali

DSC00441.jpg

DSC00442.jpg

Ovo je uporedna slika staro novo

DSC00445.jpg

DSC00443.jpg

DSC00447.jpg

DSC00458.jpg

DSC00460.jpg

Cena Ovako necega je 45e za par za clanove foruma!

Koji uredjaji su u pitanju i koja je cena?

U pitanju je Spy uredjaj koji je jedan od boljih kod nas.

Edited by gadza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocelo se i sa carbonskim radovima!

image.jpg

image.jpg image.jpg

Pozadinsko osvetljenje sa cajgerima za veliki broj automobila i modela

image.jpg

Sociva sa XENONIMA i Angle eye, znaci i kratko i dugacko svetlo sa ugradnjom 160e za clanove kluba!

5f84686b588a17e8ccce65851470e499.jpg

ca734ae8c0f867bebd69efdf04a0d829.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Reci mi koje su marke ti xenoni H1?

Edited by ZeljkoBravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam video da se kod tebe mogu kupiti ova sociva za ugradnju imam par pitanja vezanih za njih. Automobil golf 2 je u pitanju, imam bi xenone na njemu one sa onom sijalicom sto se pomera napred nazad, od kada sam ih ugradio dosta rasipaju svetlost okolo i zaslepljuju vozace iz drugog smera, i to mi stvara probleme.Sada pitanje je kada bih stavio socivo da li bi morao nove sijalice i balaste da kupujem i kako bih povezao taj zaklon u socivima jer je kod mene to reseno sa grlom gde je postavljena sijalica.Jos jedna stvar imas li bilo kakvu sliku snopa svetlosti kroz sociva , interesuje me kako izgleda...... hvala unapred :) a da zamalo da zaboravim glavno jel cena 110 eura svih sociva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...