Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

E sad, jedno pitanjce. Naime, nabavio sam pragove od brava HGT i hteo bih da ih zalepim na moj 1.6. Kako mogu u svojoj režiji najbolje da ih ofarbam (pretpostavljam moram da nabavim farbu po uzorku jer ne verujem da mogu naći u nekoj radnji moju boju, ili možda mogu?) i da li bih mogao sam da ih zalepim lepkom kako već napisaste? Mogao bi neko da postavi i koje sličice i kratko upustvo kako se to radi u svojoj režiji! :) Heloween, da li radiš i montažu spojlera i koliko keša montaža za brava (možda padne i neki kačketić kod tebe usput :))? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost ne radim montazu.

Mogli bi u nekoj prodavnici boja da ti naprave boju po uzorku ali u spreju tako bi sam mogao da ih ofarbas.

Naravno morao bi predhodno da ih pripremis za farbanje, mozes da nadjes i spricgit u spreju tako da ti ne treba kompresor za vazduh i pistolj za farbanje.

Lepljenje zavisi od lepka koji bi koristio, u sustini bitno je da ocistis-pripremis obe povrsine na koje lepis, lepak naneses na pragove recimo i fiksiras ih lepljivo trakom pvc ili papirnom.

Po meni je bolje prvo ovarbati a potom montirati.

Toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes sve sam odraditi, ja sam sve sam uradio! Kupis smirglu razlicite finoce i naravno vodenu 2ooo, spric git, narucis bazu po uzorku, lak, i na kraju lepak za soferke sa prajmerom OBAVEZNO. Proces: 1. popravljenje neravnina i smirglanje, 2. nanosenje spric gita, 3. smirglanje vodenom, 4. farbanje bazom, 5. nanosenje laka, 6. lepljenje na auto ( ja sam ih stezao stolarskim stegama i podupirao letvicama u zid garaze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

20% popusta na kupovinu mojih proizvoda u junu i julu za clanove foruma :thumbsup:

Cene stoje na prvoj strani za one koji ne znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jesam baksuz! Ja cekao leto da svratim do Sapca posto imam rodbinu u Loznici i Lesnici ali jbg, sta je tu je. Trebalo je da uzmem na vreme. :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

20% popusta na kupovinu mojih proizvoda u junu i julu za clanove foruma

Cene stoje na prvoj strani za one koji ne znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji li sansa da nabavis kalup za spojler na petim vratima ,za alfu 147?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, ne decko :) ti pragovi i spojler su moji :) (ma da smo se dogovarali na nekom drugom sajtu) tako da nemoj da te guja ujede da ih slucajno prodas :) valjda sam do nedelje u Srbiji pa se cujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kad ce pragovi za 5v stila :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imas i koliko je kacketic koji se kaci na zadnja vrata za Punta mk1 sa 5 vrata?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Nemanja, pravis li jos uvek pragove za Fiat Stilo 3V i da li je jos ivek ona ista cena kao na prvoj strani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...