Jump to content
FAS Goran
Ticma

Cena gasa

Recommended Posts

Pa za nas koji koristimo sekvent uredjaje jos uvek ima smisla jer ostane neka crkavica u dzepu. Znaju to braca, pa ce siguran sam , uciniti sve da

i nama zagorcaju ovaj "sladak zivot" !

Vidim da i u "susednoj nam dragoj" cena "leti" u nebesa . S tim da je razlika u standardu poprilicna.

Ovi nasi "oci" rade sve naopako. Jednostavno ova zahe..ija nije odrziva na duze staze jer ce sve stati. Vise nece biti onih od koga ce moci da ubiraju...

Dugorocno gledano, (kako je ovo receno), oni su slepci sa nezasitom patkom! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2003. ili 2004. godine kada je pocela masovna ugradnja plina, moj cale je rekao: "Samo neka ugradjuju. Videcemo za par godina sta ce da bude kada veliki broj vozila bude imao plin pa dignu cenu u nebesa. Onda ce da se cesu po glavi." I evo sta se desava.

Bravo za caleta! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da osvezimo temu..vec je 72,5 dinara, :thumbdown: a u Madjarskoj je opet poskupeo kao i kod nas sad je 208 HUF ili ti 80,08 dinara :realmad::offtopic::rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da se preselim u Sabac. Em delova za Stila, em "jeftin" gas. Samo da ovi ne cuju ... :whistle:

Mislim da ce uskoro i bicikli poskupeti ! :thumbup:

Edited by zulurbr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi plin ce ici na 100 za odredjeno vreme... tako da nema laznih nada... jednostavno njima cene sa zapada ne diktiraju formiranje iste ovde... ovde zive gramzive gnjide... tako da poskupljenja idu sa brojem povecanja korisniga TNG-a umesto benzina... jer tako vide racunicu ...tuga bozija.. na kraju ce doci na isto plin i benzin... jer koja ce usteda biti ako bude plin jeftiniji za 20 dinara???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u Holandiji , Nemackoj ,Austriji gde doduse i nema bas TNG pumpi ali svuda je cena u odnosu na benzin 50 % tako da doci ce to sve na svoje ne brinite

Npr. Holandia BP benzin 1.50e lpg 0.73e po litri

To je najskuplji plin u evropi na koji sam naisao

:2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze hocu reci da to treba da izgleda kao na primeru koji sam ja dao , a cena kod nas je sigurno visoka tu nema rasprave svih goriva a ne samo benzina ,lpg .....

Ne citas sta sam napisao :rtfm: :rtfm: :rtfm:

:popo:

Edited by coanew

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto :rolleyes: ,a ljudi kukaju da je benzin/eu.dizel skup :question:

a nije ni duplo skuplji od TNG-a <_< ,kao svuda u svetu :whistle:

blago nama :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...