Jump to content
FAS Goran
somicom

Reparirana ramena ili nova?

Recommended Posts

Ali si se mucio,i pitanje koliko ce da traje.

A viljuske kod Tejovica su jako dobre i dugo traju...

Tako da je to po meni bolje resenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali si se mucio,i pitanje koliko ce da traje.

A viljuske kod Tejovica su jako dobre i dugo traju...

Tako da je to po meni bolje resenje...

pa iste silene sam satavio sto koristi i tejovic tako da nema  tu neka filozofija  a sutra dan kada mi odu kugle  isto cu reparirati kod u reparacija servis u jagodini koji su naj jaci u nasem kraju  njihove kugle nadzive dve fabricke  a cena je za  obe vijuske samo kugle 2000 din  1000din po vijusci   a nije muka uraditi ja sam sve izmenjao za nekih pola sata .        

 

Fotografija0044.jpg  Fotografija0045.jpg

 
Fotografija0046.jpg  Fotografija0047.jpg
 
Fotografija0048.jpg  Fotografija0049.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa neko morada  nagrbusijo od tejovica pa nece  covek da vam kaze  izgleda je to u pitanju .  :question:  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pominjes ga u vezi seta za reparaciju zadnje viljuske :question:  Ti si to kupio skoro pa je l' si kod njega uzimao pa te nesto ... ili je u pitanju nesto sasvim trece ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstori mi preporucili da uzmem repariran set kod Tejovica jer je dobar, otac kad ga okrenuo, Tejovic preporucio Kit komerc, dosta vam je to... Ne mogu nista vise da pisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da sa svakom firmom ili pojedincem postoje pozitivna i negativna iskustva, mozda nije imao na stanju pa je preporucio kit komerc, nelogocno mi je da kaze nemoj da kupujes od mene kupi u kit komercu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam,ja sam uzimao vec par puta za druge doduse,uvek je imao na stanju i uvek su drugari bili zadovoljni. Ne znam zasto je dao preporuku ali ja i dalje ostajem pri tome da kad meni bude trebalo,idem kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod njega, tacnije u BG-u ali opet kod njega, sam mi je to rekao, cena viljiske za Stila je 2600 din i depozit 500 din (po komadu), dok se ne donese stara viljuska. Znaci obe viljuske 5600 + 1000 depozita. Jos na par mesta prodaju njegove viljuske, pominjalo se vec po forumu, ali za Kit nije bilo pomena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko lepo napisi sta si tacno trazio i sta ti je on tacno rekao.Ne znam zasto se ustrucavas.

U tomi o viljuskama ima i dobrih i losih iskustava sa Tejovicem.Neces biti ni prvi ni jedini koji je imao lose iskustvo sa njim...

Samo u tom slucaju tvoje iskustvo ce koristiti drugima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam trazio viljuske vec set za reparaciju, kacio sam u mojoj temi sliku tog dela, evo upravo sam uzeo auto od majstora.

 

Zvao ga otac pita posto je kod njega taj deo, on kaze: Druze da ti iskreno kazem, ja to kupujem u kit komercu, i prodajem po istoj ceni, jedina zarada su mi ruke tj zamena koja kosta 15evra. Eto, mozda je glupo sto pisem ovde jer svi vise.
Ako nije problem, obrisite post posle nekog vremena, kad vide ovi koje zanima.

Za viljuske ne znam, uzimao sam pre 8meseci jednu, bila je kao nova, ofarbana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije glupo.On je to tebi kao musteriji rekao sto znaci da on to ne krije.Zasto bi tek ti to krio..

 

Na kraju krajeva to je i logicno da on negde kupuje te delove sa kojima remontuje viljuske.Tebi je samo otkrio gde ih nabavlja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nisu bolje od novih (originalnih) ali su verovatno bolje od zamenskih koje se prodaju kod nas. Sve i da nisu bolje (neka su iste), jeftinije su skoro pa duplo. Njegova viljska 2600,00 din za zamenska 5772,00 din.

 

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=41671

 

Ne branim ga, ali da je duplo jeftinije, jeste. A ta razlika u ceni svima znaci, eto meni prvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, bas tako. Sto bih dao skoro 5800 ako mogu to isto da uzmem za 2600.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...