Jump to content
FAS Goran
boki

Kopiranje i kodiranje ključeva

Recommended Posts

@Dejac

Imas sve objasnjeno u odgovarajucoj temi o kopiranju i kodiranju kljuceva. Gde moze da se odradi, procedura, cene, preporuke... Pa mozes da pogledas postojeci sadrzaj i pitas sve sto dodatno zatreba ;) .

Ovu nepotrebno otvorenu temu cemo spojiti

 

 

 

 

Edited by neshaoct
tehničko formatiranje posle spajanja tema

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/4/2019 at 12:05 AM, rage_man said:

Da li clan@zverko i dalje izradjuje kljuceve?

Njegov otac je i dalje glavni, radnja je na Vidikovcu (Bazar Vidikovac), prizemlje pored Telenora, ovde:

https://www.planplus.rs/lock-key-center-bravarske-usluge/95803

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravo, treba mi savet. Juče su mi u gradu ukrali torbu a u torbi je bio jedini ključ. Nemam ni karticu s kodom. Auto je zastava 10

 

Nije problem, imaš nekoliko radnji u gradu koji mogu ekstremno brzo da ti pomognu i reše problem, da taj ključ više ne može da startuje vozilo...sve zavisi od toga odakle si

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
60e bilo pre neku godinu,paja ristić zemun
Zdravo, treba mi savet. Juče su mi u gradu ukrali torbu a u torbi je bio jedini ključ. Nemam ni karticu s kodom. Auto je zastava 10
 
Ako si iz Bg.. Zamoli da ti stave na nov kljuc novi kod... Taj što je ukrao ce nakon promene koda moci samo da otkljuca auto.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako si iz Bg.. Zamoli da ti stave na nov kljuc novi kod... Taj što je ukrao ce nakon promene koda moci samo da otkljuca auto.  Sent from my MI 9 using Tapatalk  

 

 

 

Iskustvo člana od 60eur je cena za rezervni ključ, u varijanti kad nema ključ cena je veća, zbog izlazaka na teren, izrada ključa prema bravi itd...

Key Service 011, Bravarska Radnja Ristić, Elezović....itd

 

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ili da izadju na teren ili da slepuje auto do njih.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa da, ili da izadju na teren ili da slepuje auto do njih.  Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

 

 

 

Da, samo kažem da nije cena 60eur...nego je oko 100eur, ako se ne varam.

 

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem, Punto je došao sa daljinskim otključavanjem ali je mikroprekidač bio uništen pa sam ja izvadio štampanu ploču i bateriju da ne bi oksidiralo. Ali to je bilo pre 4 godine i sad da me neko bije ne mogu da se setim gde sam je ostavio (štampanu ploču). Jel postoji neki lek za to tipa, štampana ploča od drugog auta pa preko dijagnostike da se upari sa postojećim modulom? To mi je nekako najlakša opcija ili mora i modul da se menja? 

 

Edited by Ivan
Prebaceno i sredjen post

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dzoni_Bravo

Pitanje je sredjeno i prebaceno u postojecu temu o kopiranju i kodiranju kljuceva.

Vec i u prethodnih par postova imas odgovore i cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam našao neki stari ključ za paljenje Punta 2, 

i reko ajd da probam da upalim, možda je to dupli.

 

Nije htelo, naravno, i sada kada vratim stari ispravan samo VERGLA i svetli lampica CODE

 

šta sam zapravo uradio, i šta treba da uradim da bih ponovo palio svojim standardnim ključem?!

 

Edited by Ivan
Sredjen format

Share this post


Link to post
Share on other sites

1500 dinara da mi narežu obični ključ, nekodirani.... PRE DVE godine sam to platio 200. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Auto ima samo jedan ključ bez daljinca. Poslao mail i dobio ponudu 70e za ključ sa daljincem.

Da li je moguće? Pre 14 godina sam za Grandea platio 50e samo ključ. 240e je bilo sa daljincem.

 

Edited by Ivan
Prebaceno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro pitao ovde kod mene 50-60e mi rekli za kljuc daljinac a 3000 je obican.

 

Ja cu sad da predjem na wolf motorno ulje

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, Zvezdo said:

Poslao mail i dobio ponudu 70e za ključ sa daljincem

Ja sam "vadio" Fiat CODE sa mog skakavac ključa pre oko godinu dana, 50e s tim da je to bila cena za mene. Ključ i daljinac mogu biti samo skuplji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam i drugu ponudu ,kako kažu "ključ skakavac u originalnom kućištu i originalnom elektronikom 80e. Garancija 3 godine."

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/18/2024 at 1:09 AM, city said:

Da si znao da narezes dva, tri :D

Pa tada i jesam narezao, ali za drugi auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pocetkom godine pravio kljuc ovde kod mene. Imao sam neka dva, dal bese jedan otklhucavao a drugi mogao da upali, koliko sam razumeo jedan sa nekom elektonikom je bio zalepljen ispod table :( Dobio sam daljinac, jedan za otkljucavanje i jedan sa kojim mogu da otkljucam i upalim. Sad, nisam zapisao koliko je kostalo :( , mislim 60 evra ali mogu da se raspitam koliko bi bilo sad ako te interesuje.Ali dok bi poslao kljuc, ja ti vratio izaslo bi verovatno slicno kao tu.

viber_slika_2024-03-17_11-37-07-194.thumb.jpg.cc112b05045d67c91830afb4323c5886.jpg viber_slika_2024-03-17_11-37-07-410.thumb.jpg.ecc45fff5cea8937198a349ccbbdbfca.jpg viber_slika_2024-03-17_11-37-07-624.thumb.jpg.7777a4157806c3881c6fca8bcdac800e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/17/2024 at 7:30 AM, Zvezdo said:

Dobio sam i drugu ponudu ,kako kažu "ključ skakavac u originalnom kućištu i originalnom elektronikom 80e. Garancija 3 godine."

Od koga je ponuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...