Jump to content
FAS Goran
boki

Prolazak na crveno / nepropuštanje pešaka

Recommended Posts

Konsultovao sam se sa advokatom i rekao je da nema potrebe da bilo sta odlazem posto je tu sve manje vise cisto. Jedino sto od sudije moramo da trazimo da sud u saradnji sa nadleznim organom koji je ovaj put sekretarijat za saobracaj utvrdi da je semafor tog dana bio tehnicki neispravan. Ako to odbiju a na sta naravno imaju pravo onda ide zalba a posto imamo mnogo argumenata na nasoj strani mora da se zavrsi u nasu korist. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super!!! :thumbsup:

Hajde nastavi da nas izvestavas!

Proklete plave dzukele nisu uvek u pravu samo sto treba mnogo muke i zivaca da se sa njima izbori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pojavicemo se bez njega na sudu jel cim se pojavis sa advokatom ispada kao da si vec priznao krivicu pa si samo dosao da se vadis. On je taj koji ce reci sta da kazemo i kako a ako dodje do toga da mora zalba da se pise onda ce on to posle da zavrsava. E sad tu opet niko nemoze da utice ako sekretarijat nebude dostavio dokumentaciju i milion nekih gluposti. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu sa jos jednim u utorak pa cu definitivno videti. I mani je malo cudno to sto kaze . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas prolazim kad ono semafor popravljen! Zovem sekretarijat za saobracaj i sve im objasnim ali preko telefona i kaze covek ok u pravu ste i kaze zovite beograd put. Zahvaljujuci kolegi sa foruma imao sam broj dispecara zaduzenog za semafore inace veoma ljubazan covek koji mi je objasnio da se svaki kvar i intervencija beleze i uputio me je na seficu signalizacije beograd puta kod koje cale ide ujutru kako bi nada se dobio potrebnu dokumentaciju a kako mi je dispecar rekao sefica je kul i hoce da izadje u susret ;)

Javljam dalji ishod :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi samo kako si prošao obavezno da znamo šta nam je činiti ako se ne daj Bože nađemo u nekoj sličnoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U beograd putu nisu zabelezili kvar posto su samo ucitali novi softver pre par dana a da pre toga nisu pogledali kako taj isti semafor radi, dakle od potvrde nema nista! Zaj..ana situacija totalno jel ako sudija bude trazio da im dostave da je semafor bio neispravan sve pada u vodu . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Ticma, veliki brat te posmatra.

Veliki brat mnogo zajeban.

Tu možeš samo da najebeš, jedino ako naletiš na neku normalnu osobu pa hoće da te sasluša i prihvati argumente inače odoše leđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam brate, sam protiv sistema koji cuva svoja ledja i bas je nezgodno . . . Sutra imam jos jednu konsultaciju pa cu videti, jbg ne dam im da pobede pa makar i zastarevalo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada snimis kako sada radi povedes dvoje u sud da ti posvedoce i teraj.

Mada im se ja nikada ne bi odazvao na poziv niti bi primio poziv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto ne znam dal ce uspeti da se razvuce na 2 godine pa ako se pojavi pred kraj isteka 2 god ima da ga opletu maksimalno . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam jednu bitnu stvar da napisem a to je da su u beograd putu rekli da je snimak validan na sudu ako se dokazuje rad semafora posto preko slika koje su uglavnom jedini validan dokazni materijal to neizvodljivo. E sad ko koga tu laze ne znam al saznacemo, nisam toliko dubooo zalazio u te stvari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledace ga sudija na laptopu i dobice ga na CD-u i ima ga na jos par mesta nego sam razmisljao sta posle da uradim sa tim snimkom, hteo bih nekako da stavim sirokim narodnim masama da je mozda i neko od njih popio kaznu zbog necijeg nemarluka i bezobrazluka. Youtube ne verujem da bi uradio plodom ali jedna dobra prica u hronici ce nadam se malo naterati neke ljude da stave prst na celo . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radim u pošti (prevoz pošte iz Sombora do NS i BG) , uvati nas :police: i kazni kolegu zbog tahografa. Bio naš kolega poštar dva puta da mu uruči poziv i oba puta ga pitao " jel da te nisam našao kući? "

To se sve dešavalo otprilike pre oko 5 meseci. Nedavno došla lično policija da mu uruči poziv :rtfm::police:

I on se nadao zastari ali :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Youtube, pa onda mail svim medijima sa kratkim obrazloženjem i linkom ka youtube. Ako nekoga zainteresuju detalji zvaće ;)

Ne zastareva to tako što ne primiš poziv i "nisi kod kuće".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...