Jump to content
FAS Goran

SONAX Xtreme Polster&AlcantaraReiniger  

13 members have voted

  1. 1. Kupili bi ovaj proizvod?

    • DA
      12
    • NE
      1


Recommended Posts

SONAX Xtreme Polster&AlcantaraReiniger

Ovaj Sonax-ov proizvod mi deluje dosta interesantno i kao da je prava stvar za održavanje pipkavog Alcantara materijala. :sofa:

Ali kao i obično kod nas ga je veoma teško naći.

Mislim da bi trebali potražiti pomoć od Gang Land-a koji bi (možda) u slučaju većeg interesovanja stavio i ovaj proizvod u ponudu

Edited by kiza74

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jacu stvar

razredjuje se sa vodom 1>10 i daje fenomenalne rezultate

drugar mi je dao da probam pitacu ga akko se zove.

Skidao sam masnocu sa bez tepiha i sa istog fleke od kafe i crvenog vina

ocistilo mi je sve a fleke ko da nisu nikad bile tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

turtle wax za pranje mebla u kolima, zelena konzerva za zutom cetkom na vrhu, ja sam sa njim cistio alkantaru u mojim kolima i brat u svojim (lancia u oba slucaja) i jako lepo cisti, mislim da oko 600-700 dinara kosta jedan sprej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tržištu vlada nestašica Alkantare

 

abt audi rs6

 

Svaki ljubitelj sportskih automobila verovatno želi da ima bar deo enterijera presvučenog Alkantarom. Ovaj sintetički materijal praktično nema konkurenciju, budući da izgleda veoma skupoceno i prijatno na dodir, a pruža idealan kompromis između izdržljivosti i taktilnog osećaja. Nije ni čudo da proizvođači njime presvlače praktično sve komponente koje dolaze u dodir s prstima - od sedišta i armature, upravljača pa čak i unutrašnje strane krova. Doduše, ova praksa mogla bi malo da izgubi na zamahu budući da je istoimena kompanija iz Italije, Alcantara SpA upravo objavila da ne može da zadovolji čak 20 posto potražnje. Kompanija osnovana 1972. je od 2009. i početka recesije utrostručila prihode, sa 64,3 miliona evra na čak 187,2 miliona evra prošle godine. Čak 80 posto posla Italijani obavljaju za potrebe automobilske industrije, ali pravi šok su doživeli 2015. kada su zabeležili rast prodaje za 35 posto. Otada kompanija pokušava da dostigne potražnju budući da njihovi pogoni u Milanu mogu da proizvedu tek 8 miliona metara Alkantare godišnje. Italijani će zato uložiti 300 miliona evra kako bi udvostručili kapacitete u sledećih pet godina, ali u međuvremenu ćemo gotovo sigurno osetiti nestašicu ovog materijala mekog na dodir, uverava nas Motor Trend.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...